Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 kwie 2008, 19:00

a jakie dajesz Zuzi paróweczki

[ Dodano: 2008-04-16, 21:21 ]
Julcia juz spi ale widze ze tu nikt juz nie zaglada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: szkoda tego naszego watku

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

16 kwie 2008, 22:40

cześć dziewczyny
pamiętacie mnie jeszcze??
ja już mam internet, prawdopodobnie juz na stałę
ale się za wami stęskniłam

[ Dodano: 2008-04-16, 22:43 ]
ale co ja czytam kochane co się tu dzieje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

16 kwie 2008, 23:51

Hejka:)
Co tu sie wyprawia,wątek usycha :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Becia-odchodzi,ja pierniczę-cosie dzieje,dlaczego nie możesz pisać???? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Gozdzik z Sensibel tylko wy dziś podczymywaliście wątek na fali :ico_olaboga: :ico_olaboga: BOHE-MASAKRA :ico_placzek: Za chwilę naprawdę zejdziemy z wątku marcówek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

17 kwie 2008, 07:25

witam z rana.

Oczywiście siedzę sobie w pracy i podtrzymuję na fali wątek, a przynajmniej staram się.

U nas ok. Majeczka zdrowieje, ale jest troszkę marudna, bo idą jej zęby. Już tak dobrze chodzi, że po brata do przedszkola biega na pieszo, a nie w wózeczku, a potem jeszcze na mały spacer.

_DOMI_ witaj po przerwie. Jak się miewa Krzyś, nic nie napisałaś. Chodzi już? Przesypia noce?

gozdzik a jak tam postepy w chodzeniu Julki? Mam nadzieję, że katar dał juz za wygraną. A gdzie zdjęcia z urodzin????

sensibel a jak tam Twoje samopoczucie? Mogłabyś wkleić jakąś fotkę brzuszka.

nana a jak tam w robocie? Przyzwyczaiłaś się już?

No dobra lecę popracować, tylko jeszcze dla wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 kwie 2008, 08:35

urmajo, mmmm twoja kawusie jest przepyszna :-D mniam

__DOMI__, Witaj bardzo sie cieszymy ze bedziesz miec juz internet na stałe teraz juz ci nie odpuścimy musisz codziennie do nas zaglądać
a jak Krzyś zdrowy bo u nas chorubska na około gdzie sie nie słyszy to ktos chory
Jula ma sie juz lepiej katar troche sie zmniejszył ale i tak ja meczy juz sie zastanawiam czy nie przejść sie z nia do lekarza żeby ja osłuchała czy wszystko ok
urmajo pisze:sensibel a jak tam Twoje samopoczucie? Mogłabyś wkleić jakąś fotkę brzuszka.

no właśnie dobrze urmajo, pisze wklej nam zdjęcia brzuszka :ico_ciezarowka:
oj to były cudowne chwile
i oczywiście brawa dla Majeczki ze tak ładnie już chodzi
U nas nocka przespana Jula obudziła sie przed 7 i broi na całego
jeśli chodzi o zdjęcia z roczku to okazało sie ze sa Az dwa :ico_noniewiem:
co do chodzenia Juleczki to jeszcze sama boi sie puscic jedynie musze ja sprowokować tzn. jak ja postawie przed soba i zaczne sie cofac to potrafi tak przejsc pokuj

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2008, 09:42

Hejka :-)
Noc spoko, 21.30 - 7.30, nawet się wyspałam :-) Śniadanko zjedzone, napiję się chyba leciutkiej kawusi, Urmajo napiję się Twojej :-)

Może nie będzie tak źle z naszym wątkiem... :ico_noniewiem:

gozdzik, parówki morliny, albo takie małe pakowane specjalnie ponoc dla dzieci. Ale wolę te większe, bo małymi się nie najada i więcej obierania ze skóry :-)

__DOMI__ nana, , super, że wpadłyście, zostańcie na stałe, bo widzicie co tu się wyrabia :ico_olaboga:

Urmajo postaram się zrobić sobie to zdjęcie, mąz mi wyniósł aparat do pracy i nie przynosi :ico_zly: dzis go zmolestuję.

Gozdzik, może przejdź się do lekarza, u nas z takiego niby-katarku wyszła nastepna infekcja i skończyło się na antybiotyku :ico_noniewiem:
To Julcia robi postępy, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wielkie za chodzenie, jakby nie było samodzielne :-D moja ma ciężką tą pupinę, staje przy meblach ale zeby chodzic to nie.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

17 kwie 2008, 09:50

witajcie


bede wpadac ,ale od czasu do czasu i troszke mniej pisac ,jak narazie :ico_noniewiem: ,coraz mniej czasu wiecej obowiązków , mam troche kłopotów i dwa domy na głowie :ico_olaboga: moją mame cos złapało i nie moze chodzic na nogi ,musze latac ogarnąc ,zakupy porobic ,bo sami wiecie jak faceci je robia kupuja to co nie trzeba ,albo nie takie o jakie nam chodzi ,a zwłaszcza starsi dziadkowie nie maja pojecia :ico_olaboga:

u nas pogoda pod psem pada i zimno jak zreszta wszedzie co było widac na mapie bleee :ico_zly: ,ale ponoc od weekendu poprawa na extra pogode no zobaczymYY
[size=150]Mela[/size] spi całe nocki ,co nie mówie ,ze sie czaem nie budzi wcale :ico_noniewiem:
[size=150]gozdzik [/size]włacha gdzie fotyyy?

[size=200]DOMI [/size] no wlasnie tak zadko do nas wpadasz ,a tak mało piszesz o u ciebie jak [size=150]krzyś[/size] bo z naszychpostów mozna wyczytac co i jak sie dzieje ,ale nic nie wiemy o was ???????? nie czaj sie kobieto i opowiadaj :027:


wszystkim zapracowanym mamusiom miłego dnia zycze [size=150]gosiu[/size] dla ciebie duzy :ico_buziaczki_big: cmokkkkkk nie gniewaj sie ,ale nie miałam ochoty na rozpiski na gg :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mi tez brakuje wspólnych rozmów kochanieńka ,ale nie wszystko stracone ,jeeszcze bedzie okazja pogadac kiedyś :-)

POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2008, 09:55 przez Duszka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2008, 09:50

Naszła mnie chęć na sękacza, już znalazłam trzy dosć proste przepisy, zaraz Zuzię do spanka i biorę się za pieczenie. Ach te moje zachcianki :-D

[ Dodano: 2008-04-17, 09:54 ]
Becia wpadaj do nas. Przykro z powodu Twojej mamy... niestety nie wszystko zawsze dobrze się układa. Trzymaj się, napewno dasz sobie ze wszystkim radę :-)

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

17 kwie 2008, 11:08

No to juz opowiadam
Trochę problemów się nawarstwiło i troche zamieszania przed slubem
Krzyś jeszcze nie chodzi niestety, lekarka wysłała nas do ortopedy tak na wszelki wypadek
Niestety nocki dalej koszmar, nie wiem kiedy to się w koncu zmieni

od paru dni Krzys marudzi, nie wiem czy go cos zbiera czy ma poprostu humorki

ale nauczyłam go usypac samodzielnie, niestety przy butelce, ale sam bezemnie to juz cos

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2008, 11:09

Mała śpi od pół godziny a ja piekę, ciekawe czy mi wyjdzie.

Pochmurno dziś u nas, niby ciepło 10 st, ale co chwilę mży :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość