Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 cze 2007, 14:52

Izunia no wiem, ze mialam sie autkiem pochwalic, ale mamy wciaz nie naprawiona kamerke i musze czekac... Ojej, znowu spiecia z tesciami, moj na szczescie juz w Polsce i jest swiety spokoj. Twoj mezus to na pewno zdolny facet i szybko sobie cos znajdzie, a tesc sie przekona ze bez niego tez dajecie sobie rade. Wogole to ja czasami tego nie rozumiem, wiekszosc naszych tesciow tez miala problemy ze swoimi tesciami i wiedza co to znaczy a potem sami zachowuja sie strasznie glupio... Mam nadzieje, ze za kilkanascie lat ja zostane super tesciowa, bo nie chcialabym zeby na mnie narzekali partnerzy moich dzieciaczkow.... Ale to odlegla przyszlosc :)

Manenka, na tik taku ciaza to sprawa zarazliwa :) Moze jak przestaniesz ciagle o niej myslec to sie Wam uda?? Slyszalam o wielu parach ktore nie mogly miec dzieciaczkow, nie wychodzily im starania i w momencie w ktorym juz prawie rezygnowali bumm niespodzinka. Stres i takie ciagle oczekiwanie "udalo sie nam w koncu" podobno nie sprzyja poczeciu... Chociaz pewno ciezko myslec o czymkolwiek innym jak tak bardzo pragnie sie powiekszenia rodzinki. Trzymam za Was kciuki!!

[ Dodano: 2007-06-18, 20:50 ]
Ej dziewczyny normalnie co to jest?? Ja sie zanudze sama w domku a tu jeszcze poplotkowac nie ma z kim... Ja tu zaraz wymysle jakis fajny temat, do dlugasnego pisania...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 cze 2007, 13:18

Oj ja wczoraj prawie cały dzień na podwórku no a dziś dopiero teraz odpaliłam kompa, bo z rana jak odpaliłam to myszka nie działała i nową zainstalowałam i chodzi super.
Autkiem sie ekstra jezdzi.
Nie jedziemy jednak do Polski, troche za duzo kasy by poszła a narazie nie stac nas na tki wyjazd bo gaz chcielismy sobie do auta wstawić.
No pogoda super.
Dominisia, chodz do mnie razem pospacerujemy :-D
Izunia, oj szkoda, kurcze te wojny z tesciami, a twoj mąz ma cos juz na oku?? Czy chce dalej do norge przyjechać??????

[ Dodano: 2007-06-19, 13:20 ]
Oj zapomniała bym wam najważniejszej rzeczy powiedziec
Ze moj mąż wczoraj mi kupił iPoda :ico_brawa_01: :-D :-D normnie nie ma porównania z tą moja mp3, super sie muzyki słucha

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 cze 2007, 14:09

Siunia ja chyba rozwaze ta propozycje wspolnego spaceru :) ja teraz sie nudze w domku sama a w sierpniu mezulek zostawi mnie na tydzien, bo pojedzie do Polski, wezmie przy okazji wszystko co zakupilismy dla Dzidzi, ale ja to chyba padne z nudow...

Ostatnio to same stresy mam, dzis przyszedl taki rachunek za telefon ze szok :ico_szoking: A wogole to wiesz ze jak przez telefon powiesz tak, to jest to umowa, taka normalna jakby na papierze?? Ostatnio ktos dzwoni do Krzyska i zapytal sie go czy chce zeby mu przeslac taka analize rynku stolarskiego, no to Krzysiek stwierdzil ze chce, no i mu przyslali razem z rachunkiem na 4000 koron... Odwolalismy sie od tego bo nie wiedzielismy, ale nie wiadomo czy to uznaja, bo w koncu nieznajomosc prawa nikogo nie usprawiedliwia... Z podatkiem dalej nic nie wiadomo... wrrr mam dzis do nonono dzien :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Kolejna rzecz do placenia do ubezpieczenie autka, no ale to juz byc musi... Skad na miesiac brac tyle kasy, normalnie trzeba chyba pracowac dzien i noc

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 cze 2007, 16:01

Cześć dziewczyny

Izunia ty teściem to się nie martw bo my wszystkie przez to przechodzimy, szkoda słów i nerwów, oni potrafią jak nikt inny doprowadzić do furii i to mało powiedziane w jak szybkim tempie. Ale oni tacy są, ja się modlę, żebyśmy my dostali od nich taką nauczkę, że sami będziemy cudownymi teściami, a oni to se mogą być nawet tymi najgorszymi, najważniejsze żebyśmy my byli dobrzy i nie brali z nich przykładu. Ja to się strasznie tym przejmowałam, a teraz już szkoda mi nerwów na teścia, chodź i to czasami nie pomogą i sie denerwuje nadal, ale w końcu jesteśmy tylko ludźmi a nie cyborgami. Głowa do góry, pamiętaj ,że nie jesteś sama

Siunia normalnie rozpaczam i chyba zacznę chodzić w czarnej chuście, jak możecie nie przyjechać do Polski, załamałam się :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :506: :612: :612:
A tak bardzo chciałam, żebyście tu pobyli przez te 2 tygodnie i w końcu bym mogla sie z Milankiem pobawić :525:

Dominisia oj trzymaj kciuki trzymaj. Chociaż już sie tym nie przejmuje, bo tyle sie staram ze będzie co ma byc a jak nie to jest dużo innych sposobów na zajście. a jak nie to adopcja. ale mam nadzieje ze mnie zarazicie ciąża tutaj i to jak najszybciej, wręcz wam rozkazuje macie mnie zarażać ten wirus to przyjmę z podziękowaniem na kolanach :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-19, 16:11 ]
ja spadam na modę na sukces za 45min wracam

[ Dodano: 2007-06-19, 17:33 ]
jestem, ale czy jest ktoś jeszcze oprócz mnie, bo za pól godziny idę znowu na swój serial tym razem na pierwsza miłość, to chyba wpływ nudy, że mam tyle ukochanych seriali, poza tym oglądam jeszcze na wspólnej, m jak miłość, Magda m ale już sie skończyła, samo życie, kryminalne zagadki las Vegas, chirurdzy, ale nic i tak nie przebije skazanego na śmierć ten film jest boski, można go tysiąc razy oglądać ach ten michael

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 cze 2007, 17:56

hihih, ja tez na pierwsza milosc bede suciekac , Mezulka obcielam i teraz sie szoruje

[ Dodano: 2007-06-19, 17:59 ]
manenka, ja zdjecia michaela sobie do iPoda wrzuciłam :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 cze 2007, 18:58

a ja na kom na pulpit

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 cze 2007, 08:37

manenka, ja też se wrzuce na pulpita jak Mariusz odda mi swoja kom, bo zaraz umowa mu sie konczy i wezmie drugą

Witam panie o poranku
WSTAWAC!!!!!!!!!!!!! szkoda dnia :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 08:42

oj dziewczyny strasznie duzo tych filmow... Ale ja pewno tez bym teraz wszystko ogladala, wlasnie z nudow, tylko ze nie mam polskiej telewizji, z jednej strony to moze i dobrze.

Siunia to szkoda, ze nie uda sie Wam wyskoczyc do Polski zawsze to jakies wakacje, ale wiem ile takie wypady kosztuja, w Polsce to kasa idzie, bo zawsze chce sie ze soba cos zabrac, prezenty dla najblizszych, cos trzeba kupic jak sie idzie w odwiedziny itd.

Manenka, zobaczysz ze juz wkrotce Cie zarazimy :-D Skoro Siunia nie jedzie do Polski to moze Ty zawitasz do Norwegii?? A wogole to co porabiasz w tej naszej ojczyznie?? Uczysz sie, pracujesz, czy leniuchujesz (tak jak ja tutaj)?? :-) :-) :-)

Zmykam teraz do doktorka, wroce dopiero pozno popoludniu bo musze do Oslo dojechac, potem do banku konto sobie otworzyc i takie tam duperele, na pewno jeszcze po sklepach polaze.

To milutkiego dnia i trzymac kciuki zeby wszystko bylo dobrze z Dzidzia!

Izunia a Ty juz odliczasz jak codzien czas do zakonczenia pracy?? hihihihi

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 cze 2007, 08:42

Moje drogie ja już w pracy jestem ;) Słoneczko świeci i oby tak dalej!!!

Co do pracy mojego męża i teściów...Och ja nie mam teścia ponieważ jak dla mnie ten facet to tylko mąż mojej teściowej mój mąz też tak mówi nie odczuwa tego że to jego ojczym! A ja go nienawidzę :ico_zly:

Hmmm..praca.. mąz chciał by pojech JESZCZE DO nORWEGII I TO BARDZO!!!! Ale na razie nie ma pracy tam :((( szkoda:(

bĘDZIE MUSIAŁ CZEGOŚ TU SZUKA OBY MU SIĘ UDAO ZNALEŚC JAKĄŚ DOBRĄ PRACĘ :(

Kurcze ale pisałam pogmatwanie raz małą raz duża literką hehe

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 cze 2007, 10:33

Izunia, wiesz jak chcesz moge ci podac linka z "norweskim urzędem pracy" tam sa powypisywane ogłoszenia, w razie czego moze twoj mąż dzwonic i sie kontaktowac jak cos fajnego znajdzie, normnie teraz patzrałam ogłoszenia w moim rejonie to chyba z 5 ogłoszen ze elektrykow potzrebują, normnie rozchwytywany zawod tak samo jak malarz i budowlaniec

https://www.nav.no/sbl/stillingssok/enk ... vious=true

w dolnej lewej kratce wybierasz wojewodzwtow a w prawej misato i kikasz na dole SOK
a prąd po norwesku to drift (strom) a elektryk napewno sie domyslicie, jak cos to wrzucaj tu ogloszenia, bedziemy z Domi nisią sie prężyć i strać sie przetłumaczyć ogłoszenia

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość