Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

24 wrz 2008, 10:13

kasiekk, trzymaj się ,musicie być dzielni
przytulam cię mocno :ico_pocieszyciel:

a swoją droga to ci lekarze :559:
wiesz jak byłam z babcią u lekarza na 2 wizycie czyli na przyjęcie na oddział na 2 chemię to lekarka wzięła kartę i mówi "rak złośliwy jelita grubego ,operowany itd " a babcia "złośliwy " i płacz (babcia nie wiedziała a nam chirurg już powiedział że raczej tak ) a ona do babci a to pani nie wiem teraz wszystkie są złośliwe , wszyscy co siedzą po tym gabinetem mają raka złośliwego ,co innego pewnie mówią ale mają złośliwego, a babcia dalej płacz a ona" czym się pani przejmuje teraz to wszystko jest wyleczalne , wie pani ile ludzi już zapomniało że byli chorzy itp.
tylko u twojej mamusi jest inaczej ...
trzymam kciuk żeby szybko zrobili operację ,żeby dało się zrobić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: potem leczenie i będzie dobrze musi być !!!
kasiekk a nikt nie chciał w łapę może to o to chodzi :ico_noniewiem:
:ico_buziaczki_big: trzymaj się kochana

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

24 wrz 2008, 12:12

witajcie
sorry ze nie pisalam ale tak mnie polamalo ze nie mialam sily :-)

a tu tyle naklikalyscie :ico_sorki:

Kasiu musisz byc dobrej mysli napewno Bog czuwa nad mama jestem z Toba i modle sie za mamusi zdrowie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

biedny chlopczyk :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dlaczego? :ico_placzek: :ico_placzek:
trzymam kciuki za wybudzenie ze spiacaki i aby byl zdrowiutki :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 wrz 2008, 21:16

napisałam przed południem posta ale przyszła koleżanka i cos nacisnełam niechcący i mi go wcięło :ico_puknij:

witam

Nat ja wiem ze to tylko podejrzenia i oby byli omylni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Patka ja pytałam czy cos by sie dalo prywatnie szybciej moze zrobić ale powiedział że nie ma takiej możliwości :ico_noniewiem:

dzis mówili mamie ze może w piątek sie uda zrobić a potem cos o poniedziałku przebąkiwali,pewnie jutro bedzie wiedzieć
w każdym razie jestem nastawiona jechać jutro,juz rozmawiałam z kolezanką i mogę spać u niej
tzn tak czy siak jutro jadę do mamy z siostra i szwagrem i jak bedzie potrzeba to zostanę

dzis zamówiłam mszę za mamy zdrowie,była o 18

biedny chlopczyk Patuś :ico_olaboga: ,chwila nieuwagi i taka tragedia
Nat dla Twojego dziadka (*)

Kacper mi dzis zrobił pobudke o 5.50 :ico_olaboga:
ja już spodnie ściagam z siebie bez rozpinania guzika i rozporka :ico_szoking: a dopiero były obcisłe i ledwo zapięte :ico_olaboga: nerwówka

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 wrz 2008, 06:43

dziendoberek

Kasiu tylko sie tez kochana nerwowo nie wykoncz..aby strzep czlowieka z ciebie nie zostal..wiem ze latwo mi mowic bo w takiej sytuaji nie jestem ale postaraj sie..dla Kacperka chociazby..
moze zacznij sobie brac Persen..zawsze to troszke uspokaja...pij herbatke chwila relaksu vitaxu..tropszke sie wyciszysz i mnoe pozwolli to ci sie wieczorami relaksowac, chociaz troszeczke..choc wiem ze zapewne nic ci innego do glowy nie chce wejsc tylko mysli o mamie :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Madziu duzo zdrowka! Juz lepiej? jak dzieciaczki?

ja wczoraj po 18 jechalam z Oskim na dyzur bo dostal goraczki 38,4 i tak od 15 chodzil isie slanial mi..doslownie wyciszyl sie,uspokoil,oczka mial takie szkliste i zaczal mi zasypiac na podlodze :ico_szoking: ...a spal w dzien..po przebudzeniu plakal ze go boli brzuszek..dlugo nie myslac pojechalam do lekarza..Oskar ma delikatna wirusoweczke,osluchowo czysciutko,gardelko czyste tylko ten ol brzuszka juz...
przed snem mam dawac dipherganu lyzeczke, w razie goraaczki cos na nia i gdy wystapia biegunki i wymioty lacidofil..
ale nocka spokojna,przespana bez zadnych ekscesow...tak ze jestem dobrej mysli...

wczoraj byla u mnie przyjaciolka z narzeczonym..my pilysmy piwko ,chlopacy wodke...jak zwykle tylko T sie narbal..ale mnie to wnerwia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

25 wrz 2008, 08:34

hej w deszczowo, ciemny, szary poranek
Natashka, żeby Oskarkowi szybko przeszło :ico_sorki:
Natashka pisze:chlopacy wodke...jak zwykle tylko T sie narbal..ale mnie to wnerwia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

hehe jakbym o swoim T czytała :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
kasiekk, trzymaj się :ico_sorki: oby w piątek mamusią się już zajęli , trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dziś ten chłopczyk ma mieć operację ręki i maja go wybudzać ze śpiączki ,nie ma poprawy ale to niby dobrze że też się nie pogarsza :ico_noniewiem:

mam jakąś chandrę jesienną , nic mi się nie chce :ico_noniewiem: :ico_placzek:
i wyobraźcie sobie że wesele już za 2 tygodnie a ta pinda kuby chcrzestna nawet nie uraczyła nas jeszcze obecnością i w końcu nie wiem cy kuba będzie miał nieść te obrączki czy nie ,taka chrzesna z niej że aż .... :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 wrz 2008, 09:01

witam
Dziękuje Wam :ico_sorki:

dzis normalnie pobudka tzn o 7

teraz prasuje i zajrzałam na chwilkę,Kacper ogląda bajkę "Zaczarowany ołówek" i wcina kiwi :-)

Nat biore czasem jak już nie daje rady jakis nerwosol ,valerin (choc to nie działa na mnie)itp moze kupie sobie ten persen jak dobry?
Biedny Oskarek,dobrze że juz. mu lepiej :ico_sorki: i oby nic mu juz nie dolegało :ico_sorki:
Kacper jeszcze troche kaszle czasem i dzis znowu kichał,mam nadzieje że nie na katar :ico_puknij:

u nas też okropnie,pada i w ogóle do niczego

oby wszystko sie udało,operacja i żeby maly wyzdrowiał :ico_sorki:

zmykam kończyć prasowanie

do wieczorka albo do soboty :ico_puknij: nie wiem do kiedy
trzymajcie kciuki i jak możecie pomódlcie sie za moja mame :ico_sorki: dzieki Wam że jestescie,naprawde dużo to dla mnie znaczy że Was tutaj mam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

25 wrz 2008, 10:19

kasiekk, kochana będę sie modlic za twoja mamusie aby sie wszystko dobrze skończyło :ico_pocieszyciel:

Ja pomagam siostrze w przygotowaniach do slubu i jest istne urwanie głowy :ico_olaboga: , dzisiaj jedziemy odebrać suknie i załatwiac tysiąc innych spraw :ico_olaboga:
Wczoraj załozyłam sobie tipsy i nic nie umiem zrobić :ico_smiechbig: odzwyczaiłam sie od długich paznokci no ale co zrobic jestem swiadkiem więc musze jako tako wyglądać :ico_oczko:

dobra zmykam buziaki i zdrówka dla wszystkich :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

25 wrz 2008, 11:18

witajcie
u mnie nocka w miare ale teraz Gabi spi z nami i lepiej spi ale my sie nie wysypiamy bo ciasno :-D
ja nadal zakatarzona i nic nie przechodzi :ico_placzek:
Gabi ma jeszcze lekki katarek ale nie jest zle
Danielowi katar przeszedl i mezowi tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasiekk, bede sie goraco modlila za mamusie
pamietaj jetstem z Toba kochana :ico_oczko:
musisz byc silna trzymaj sie cieplutko :-)

u nas slonecznie i po obiadku lece na spacer :-D

[ Dodano: 2008-09-25, 12:23 ]
ja zmykam Gabi wstala
milego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 wrz 2008, 12:31

hejka

Kasiu bede sie modlic aby bylo dobrze z mamusia i jak najpredzej aby zrobili badania...

a co do Persenu ja slyszalam ze jest dobry..w sumie kiedys wzielm jedna tabletke i nie wiem czy cos pomoglo,ale jedna to moze za malo,...to jest ziolowe wiec raczej nie zaszkodzi..ale ta herbatke chwila relaksu polecam, nieduze bl;etkitne opakowanie vitaxu...

ja pierogi mam juz zrobione,dzieci uspilam i teraz zabieram sie za mycie podlog i sprzatanie, potem mam gore prasownaia alemoze juz to zrobie jak mala pojdzie
\
u nas drugi dzien slonko swieci i jest pryjemnioe..super oby tak dalej bo ta szarowa jest okropna na samopoczucie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

25 wrz 2008, 13:47

kasiekk modle się ,myślę o was -będzie dobrze

Natashka, pierożki mniam mniam :ico_haha_01:

Paulina446, pokaż pazurki :ico_oczko: przyzwyczaisz się :ico_oczko:

magda75, dużo zdrówka i
herbatka z miodem i cytrynką dla ciebie
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość