myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

18 gru 2008, 21:17

cześć dziewczynki a ja już po pogrzebie babci,pogrzeb był o 13 a póżniej stypa i po stypie poszliśmy do cioci na kawę.Trochę wspominaliśmy babcie ...........................

kilolek, mnie też coś bierze boli mnie gardło i mam chrypkę a katar taki ze hej przed świetami to nie dobrze bo nie mam wogóle smaku i jak tu przygotowywać potrawy.Oj ten nasz kubuś biedny choruje i chorujekilolek, a jaki kubuś dostał antybiotyk bo jak Dominika miała zapalenie oskrzeli dostała chyba ceclor czy coś takiego nie pamiętam. Mam dla ciebie dobrą radę podawaj też Kubusiowi prebiotyki i probiotyki i multi sanostal witaminki nie zaszkodzą a może pomogą
barbara123, fajnie by było gdyby była parka chłopak i dziewczynka
Janiolek, pokaż fotki stołu,jestem ciekawa bo ja kocham wszystkie rzeczy z ikea

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 21:27

ikea.com/pl/pl/catalog/products/30103148
tu jest foto, stol brzydki i nie pasuje pod tv wiec musze wymyslic cos innego. poza tym zalamalam sie bo nie moglam znalezc wejscia do kablowki. dopiero jak juz mialam olac sprawe je znalazlam. Co za debil wymyslil zeby dac wejscie od spodu, tak ze go nie widac??

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

18 gru 2008, 22:38

Janiolek, fajny stół i krzesła praktyczne.

Dziewczyny a jak tam u Was przygotowania do świąt bo u mnie tragedia przez duże T nie mam nawet umytych okien i wypranych firan u dominiki.A zawsze miałam to zrobione dużo wcześniej i zakupów też jeszcze żadnych ogólnie rzecz biorąc nie mam jeszcze nic.Kiedyś to na świeta robiłam generalne porządki wraz z odsuwaniem łóżek i mebli żeby posprzątać.Teraz mam tylko w oknach ozdoby świąteczne.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 22:47

myszka105, stol bylby ok ale nogi ma szpetne. Taki jakis nedzny szary jak przy szpitalnym lozku. Poza tym zla jestem bo nigdzie mi nie pasuje. Nasz duzy pokoj to najbardziej eklektyczny eklektyzm jaki widzialam. A krzesel jeszcze nie widzialam bo sa w drugim sklepie.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 gru 2008, 22:52

Cześć

Ja tylko na chwilę. nie mam czasu czytać bo jest u mnie babcia no i sił brakuje. Melduję że jeszcze nie urodziłam i na razie nic tego nie zapowiada. Może przenoszę święta :ico_noniewiem:

Buziaki dla chorych

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 gru 2008, 23:06

Myszka ten antybiotyk to sumamed.

Janiolek, taktownie przemilczę sprawę stołu... :ico_oczko:

U mnie nawet ozdób świątecznych w oknie nie ma. Zakupów mam troszke porobionych. I niby już miałam trochę posprzątane ale przez ta chorobe Kubusia wszystko się pobałaganiło, bo wychodzi z siebie jak nie moze na dworek wyjsc i diabełek z niego wychodzi - wyciaga wszystko z szafek jak leci - wszystko mu potrzebne.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 gru 2008, 23:10

I ja was witam :ico_oczko: Byliśmy dzisiaj z Mikulką na szczepieniu i ważeniu i dostaliśmy skierowanie do kardiologa jutro jedziemy :ico_noniewiem:
Janiolek, co ty za głupoty gadasz fajny stół :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-18, 22:14 ]
Evik.kp, a ty na co czekasz bo ja już się niecierpliwie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 23:14

, taktownie przemilczę sprawę stołu...
ladne jest to szklo - blat, ale te nogi to chyba przemaluje bo jak to jest srebrny to ja jestem zona mikolaja. Jak nedzny szary mozna tak nazwac???
A ja mam ozdoby swiateczne, do porzadkow sie zabralam i jest gorzej niz bylo :-) No nic musze wszystko jutro zrobic bo w sobote wyjezdzamy i wracamy w niedziele przed sylwestrem, a na sylwestra wpada kumpel wiec przydaloby sie miec pos[rzatane. Chociaz do tego czasu juz dostane magiczna ksiazke Perfekcyjna Pani Domu wiec zrobie jeszcze wieksza roz.... :-D :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 gru 2008, 23:45

a jakie macie te ozdoby? Bo ja się zastanawiam jaka kupić. Myślałam nad girlandą ala świierk z lampkami, bo migające nic w gre nie wchodzi - oszalałabym chyba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 23:53

mamy mala choinke, druga mala choinke z szyszek i orzechow wloskich, na okna haha choinke i misia przebranego za mikolaja, swieczke mikolaja, figurke mikolaja z koszyczkiem i okienko do powieszenia z balwankami. Cale badziewie jakie znalazlam

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość