kaska90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2017, 17:22

Re: suplementy diety

14 lis 2017, 20:48

Ja od jakiegoś czasu biorę suplement wspomagający wzrok. Kupiłam lutezan bo teraz, kiedy szybko robi się ciemno zauważyłam, że oczy szybciej mi się męczą, czytam dużo przy sztucznym świetle i literki mi sie zaczęły rozjeżdzać. Ale po miesiącu oczy męczą się coraz rzadziej a literki widzę trochę wyraźniej, więc zobacvzymy co będzie za jakiś czas:)

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: suplementy diety

21 lis 2017, 22:07

dieta nie zawsze jest wystarczająca, dlatego niektórzy potrzebują suplementów, moje dziecko stosuje dicofer junior, bo inaczej byłoby ciągle słabe, niestety...

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: suplementy diety

25 paź 2018, 21:07

jeśli ktoś musi lub ma zalecone to powinien jak najbardziej przyjmować różne suplementy

wenuss
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2018, 09:48

Re: suplementy diety

26 paź 2018, 09:55

Ja nie uważam, żeby to było coś złego czy nieodpowiedniego, że ktoś przyjmuje różne witaminy. Tak naprawdę to nie jest tak łatwo samymi posiłkami dostarczyć tych wszystkich potrzebnych nam minerałów. A nawet i dobrze się odżywiając mogą się pojawić różne problemy, i to nawet z trawieniem. Sama wiem po sobie, bo nawet nie wiem skąd pojawiły się u mnie zaparcia. Piłam dużo wody i soków i też nic nie pomagało. Dopiero jak zakupiłam Intestę i podjęłam się kuracji to już po kilku dniach tak naprawdę poczułam już znaczną poprawę

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość