Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 paź 2009, 15:50

MamciaKochana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale piekny brzuszek :-D :-D :-D :-D a Julcia jaka filigranowa ładna z Niej dziewczynka
kacha30, tak jak pisała wisnia3006, oscillolococinium spokojnie mozna brac + rutinoskorbin

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 paź 2009, 18:32

Ja bylam u kumpeli i czas zlecial szybko.
teraz umieram.
niewiem czy to mdlosci wrocily czy mi zaszkodzily te ogorki wczorajsze lub dzisiejszy niesmaczny kapusniaczek??

echhhhhh


dziewczyny ale sie rozgadalyscie :ico_brawa_01:


a ja sie zastanawiam znowuz czy wszystko dobrze... :ico_noniewiem: :ico_puknij:
pojawil sie u mnie od moze 2 dni sluz...
czy to normalne??
taki jak w dni plodne a dzis mialam takie gesciejsze grudki...
wiecie cos o tym

Mamciakochana brzusio sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a macie w rodzince jakies blizniaki??jest taka szansa??
i czy chcialabys?? :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 paź 2009, 18:45

lidziasc, grudek w moim moze nie ma ale tez jest pokazniejszy ten sluz zupelnie jak w dni plodne, czesto tak mam w czasie tej ciazy. Co do blizniakow to wlasnie mojego taty siostry sa blizniaczkami, wiec w najblizszej rodzinie. Ale wlasnie nie chcialabym blizniakow, ze wzgledu na to ze wiecej jest pracy szczegolnie przy maluszkach, no ale zobaczymy, pewnie bedzie tylko jedno :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 paź 2009, 18:55

MamciaKochana, dzieki uspokoilas mnie z tym sluzem troszku :ico_sorki: :ico_sorki:

no tak... z blizniakami duzo roboty-ale jak czlowiek zostanie postawiony przed faktem dokonanym to da sobie rade :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 paź 2009, 19:21

hej kochane mialam zabiegany dzien jak osotnio wszystkie , rano bylismy ogladac domy , pozniej jechalismy do restauracji pytac o slub , i mam dylemat , jedna sale mamy upatrzona na zamku jest ladnie bo to zamek klimat i w ogole ceny przystepne , a dzis bylismy w tej restauracji ceny troche wyzsze ale slicznie pikna sala ogrod cudownie poprostu i menu tez maja ciekawe , sala chyba ladniejsza niz na tym zamku co byscie wybrlay bo ja nie moge sie zdecydowac :ico_zly:
jutro mam spotkanie w salonie sukien slubnych :ico_brawa_01: jade z kolezanka i pojutrze tez w innym sa to najlepsze salony tutaj i ceny tez maja kosmiczne :ico_szoking: ale moze uda sie cos upolowac :-D moze jakas przecena sie tarfi :ico_oczko: napewno chce miec sliczna suknie :-D

[ Dodano: 2009-10-05, 19:24 ]
Mamcia brzuszek sliczny :ico_brawa_01: podobny do mojego :-D :ico_brawa_01: ale pamietam ze z Juleczka jak bylas to tez mialysmy podobne wielkie brzuszki :-D pamietasz??? dziewczyny ja czuje ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: inne niz przy Kubie bo przy nim poczulam mocnego kopniaka i czulam caly czas a teraz wczoraj poczulam cos slabego nie bylam pewna w nocy jak wstalam siusiu i sie polozylam tez mi sie wydawalo ze mnie kopnelo :-D a teraz juz wiem ze to maluszek sie wierci ale ruchy znacznie slabsze niz przy Kubie moze wtedy nie rozpoznawalam tych slabych :ico_noniewiem: ale jestem szczesliwa :-D :ico_brawa_01:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

05 paź 2009, 20:04

witam ponownie,
jestem po wizycie. uspokoiłam się na jakies 2 dni no może tydzień. :ico_oczko:
widziałam jak maleństwo sobie macha rączkami i skrzyżowało sobie stópki :ico_brawa_01:
lidziasc ja też mam taki śluz i czasem nawet taki gęsty jak żel. gdzieś czytałam, że to normalne.
MamciaKochana śliczny brzusio, ja raz widzę że urósł a innym razem wydaje mi sie, że nic nie widać. ale co tam, najważniejsze, ze dzidzi jest wygodnie :-D

[ Dodano: 2009-10-05, 20:48 ]
gdzie jesteście babeczki
:ico_spanko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 paź 2009, 21:01

Alkasbir, wklej nam fotusie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziewczyny ja czuje ruchy
juz????????????
wow extra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SANDRUSIA)), to slub bedzie teraz czy jak urodzisz??
bo myslalam ze pozniej po porodzie ale suknie juz teraz bys kupowala??

co do wyboru to rzeczywiscie trudny wybor--mozesz wkleic foty bysmy mialy porownanie???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 paź 2009, 21:05

lidziasc, ale jakie foty sali ??? suknie musze juz teraz wybrac bo slub bedzie w sirpniu ja urodze w kwietniu a na suknie czeka sie 5 miesiecy wiec nie da rady teraz musze zamowic i pozniej tylko ewentualne poprawki na miesiac przed slubem

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

05 paź 2009, 21:13

wklej nam fotusie
chciałabym, ale byłam tak przejęta tym, że miałam długo robione usg, że zapomniałam zabrać - bo ciagle tylko dopytywałam czy wszystko ok czy coś niepokojącego widać itp. wiesz jak wizyta jest czymś sie różni od poprzedniej, to ja już pełna panika czy wszystko ok... :ico_wstydzioch:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 paź 2009, 21:15

tutaj zamek :
http://www.flickr.com/photos/36948166@N ... otostream/
http://www.lurganpark.com/readgallery.asp?id=5
a tutaj restauracja :
http://www.hallsmillinn.com/specialoccasions/index.html
nie moge znalesc zdjec ze srodka :ico_placzek: maja tez sliczny ogrod sama nie wiem na co sie zdecydowac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-10-05, 21:17 ]
Alkasbir, wszystko jest ok zaraz bedziesz czula ruchy wiec sie uspokoisz :ico_brawa_01: pozatym teraz juz zaczyna sie znacznie bezpieczniejszy okres mi juz przeszly zmartwienia za kilka tyg wybieram sie na usg 4d w celu poznania plci naszego maluszka :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość