tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Prezent dla mamy.

23 kwie 2020, 18:28

moja się super ucieszyła z lokosuszarki, dostała ode mnie piękną złotą babyliss z kilkoma różnymi końcówkami. Szczotki się kręcą, nie wkręcając włosów, można wyregulować temperaturę i włączyć także zimny nawiew. Ten model ma także jonizację, fajnie nabłyszcza włosy.

Awatar użytkownika
Wojtek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 mar 2019, 11:29

Re: Prezent dla mamy.

19 maja 2020, 21:04

Z siostrą dla naszej mamy kupiliśmy kartę podarunkową z giftmall, mama cieszyła się z tego prezentu, dlatego tym którzy szukają dobry prezent- polecam.

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Prezent dla mamy.

20 maja 2020, 11:06

Może akurat nie to, ale w sumie karta podarunkowa tak ogólnie to też jest fajny pomysł, ale jako dodatek, a nie jako główny prezent.. Jednak sama w sobie karta to takie pójście na łatwiznę haha

Awatar użytkownika
modraa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:48

Re: Prezent dla mamy.

26 maja 2020, 15:39

Kupilam jej zestaw kremow do twarzy, naszyjnik i do tego winko na wieczor zebysmy mogly sobie wypic :)

natuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:11

Re: Prezent dla mamy.

01 cze 2020, 14:18

apaszka wydaje sie być fajnym prezentem :)

WORLDbyNIKA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 11:40

Re: Prezent dla mamy.

09 cze 2020, 12:11

witam Was serdecznie,

KOBIETA - PREZENT - tylko biżuteria :)))

Polecam Wam stronkę WORLDBYNIKA (z końcówka com :)) , gdzie znajdziecie biżuterię dla Niej i dla Niego ręcznie robiona przeze mnie. Każda rzecz jest POJEDYNCZA, co pozwala poczuć się właścicielowi wyjątkowo.
Serdecznie Was zachęcam do odwiedzenia strony, ponad 700 produktów, z których każdy jest inny. Codziennie nowości !!!

WORLD by NIKA w internecie, na fb i na instagramie - czekam tam na Was :))))

KarolinkaGogol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:36

Re: Prezent dla mamy.

10 cze 2020, 09:38

Ja w tym roku podarowałam mamie szereg sadzonek ogrodowych. Między innymi https://www.podkarpackiesady.pl/11-krzewy-ozdobne, a także byliny typu żurawki, jeżówki i funkie ;) była bardzo zadowolona :) Ale też doskonale znam moją mamę i wiem, że ogród to jej pasja :) Dla niej zawsze znajdzie się czas, ochota i miejsce aby zasadzić coś nowego :D

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Prezent dla mamy.

27 cze 2020, 15:18

Ja mamie na urodziny sprezentowałam metamorfozę fryzury - nowe cięcie i koloryzacja, na którą prawdopodobnie nigdy by się nie odważyła :) Oczywiście dużo w tej sytuacji zależy od tego co lubią wasze mamy, ale gdybyście szukały dobrego salonu a jesteście ze stolicy to polecam zajrzeć wam do In Harmony :)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Prezent dla mamy.

21 sie 2020, 08:40

Świetne pomysły i z tymi sadzonkami i z tą fryzurą :D Dość oryginalne :) Ja jednak wybrałam pierwsza opcję i także pozamawiałam mamie kilka pięknych bylin! :D był zachwycona :) DO wszystkiego dorzuciłam https://www.podkarpackiesady.pl/30-roze-na-pniu :) Mamma była zachwycona i śmiała się z "oryginalności" prezentu :D

Gabriella123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2020, 08:32

Re: Prezent dla mamy.

24 sie 2020, 09:49

OOO :D Przyznam, że dość oryginalny prezent :) Nie znałam https://www.podkarpackiesady.pl/, ale sezon jeszcze trwa zatem jako miłośniczka roślin na pewno sama sobie zrobię jakiś prezent :D

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość