jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

31 lip 2007, 00:21

ok ja tez spadam po laktator bo mi piersi rozsadzi do 6.00 , odciągam i lulu bo jutro dzien szykowania się w podróz , naładowac akumulatory bo od wrzesnia wracam do pracy....dobrej nocki i papatki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 lip 2007, 08:36

dzień dobry!!
Jak tylko na chwilkę, bo moja panna sprawia wrażenie, jakby chciała już sie obudzić. Po raz drugi przespała mi calutką noc! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 lip 2007, 09:11

Kolka, super :ico_brawa_01: moj tez jeszcze spi :-D

[ Dodano: 2007-07-31, 09:12 ]
a wczoraj zaserwowalam mu kaszke mleczno-ryzowa ,bardzo mu posmakowala i pozniej nie chcial samego mleka :ico_noniewiem: ale dzis zapomnial chyba o tym kleiku i wszamal cala butle mleczka i spi dalej :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 lip 2007, 09:23

No to super... teraz urośnie jeszcze bardziej :-) Ale to fajnie, że apatyt mu dopisuje. Moja Julka od 21,30 jeszcze w ogóle się nie obudziła. Ale już słyszę, że paluszka cmoka, więc lada moment się obudzi. Ja jej do mleka dodaję czasem kleiku ryżowego.

Wczoraj znów dostałam burę od teściowej. Mała przy niej na raz wypiła 160 ml mleka z kleikiem. No i potem jak jej sie odbiło to nieco sie ulało, ale tak troszkę, w normie... A ta kwoka mówi do mnie tak: NO I PO CO DAJESZ JEJ TYLE JEść? 100 NIE WYSTARCZY?? ROZUMU NIE MASZ?? PAśC Ją JAK śWINIę?? :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-31 ]
a Rafał potem się dziwi czemu jej nie lubię, no jak?? Powiedziałam, że widać ma takie zapotrzebowanie i gdyby chciała 200 to też bym jej dała! I, że nie wiem jak u nich, ale tu na jedzeniu się nie oszczędza. U nas jedzenie to podstawa, i nikt otyły nie jest, wszyscy w normie i do tego cieszymy się lepszym zdrowiem niż oni. Już pisałam, że przez te jej diety mają chore bebechy.

Ponadto: mamy od niedawna własny ogródek na działce. Rodzice zasieli tam wszelkich warzyw, niczym ich nie nawozili, wszystko z myślą o Julci. A teść do mnie tak: dam ci czuba w nonono jak jej dasz chociaż jedną marchewkę stamtąd, bo to niedaleko drogi....

Tych ludzi powinno się izolować od społeczeństwa. Takie jest moje zdanie.

Moja damulka sie obudziła :-)

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

31 lip 2007, 09:46

Kolka, jestem w wielkim szoku :ico_szoking: :ico_szoking: jak można takie bzdury gadać i tak zwracać sie do synowej??? :ico_zly: ja bym ich chyba wydusiła :ico_zly: :ico_zly: a mąż nie reaguje wcale? Chyba przestałabym tam chodzić :ico_noniewiem:
Super że Julcia przesypia noce, moja Natalia ostatnio kilka razy sie budzi, a tak pięknie spała już ze 2 miesiące.Podejrzewam że to przez to że już dla niej za mało moje mleczko, ale nie chce jeść żadnych kleików ani kaszek.A na jedno karmienie nie wiem ile zjada, bo pośście 5 min i najedzona i tak co 1,5 do 2 godzin :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-31, 09:47 ]
jak jej daje sztuczne to też wypija góra 120 ml i wiecej nie da rady, a tyla to jedzą miesięczne dzieciaczki a nie 4 :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 lip 2007, 09:57

Asiula- ja też nie przypuszczałam, ale jak się okazuje to można... W ogóle im bardziej ich poznaje tym bardziej zgorszona jestem. Przed ślubem albo się doskonale maskowali, albo ja ślepa byłam. R nie reaguje, bo to maminsynek jest i wszystko co jego mamcia mówi to święte. A nawet jak nie święte, to sie nie postawi bo mu jej szkoda. :ico_zly: :ico_zly: Muszę walczyć sama. Jak don kichot.
Ja tam już od dawna nie jeżdżę, bo nie lubię, ale cała ta hołota zwala się do mnie :ico_zly: i czują się jakby ten dom był już ich.
Na domiar złego usiłują mnie wrobić w siedzenie z ich 10 letnią wnusią. Normalnie bym się zgodziła, ale ta gówniara jest tak upierdliwa, bezczelna i wścibska, i grzebie mi wszędzie, i tak jej nie trawię, że nie wiem jak z nią wytrzymam cały tydzień. i Julka przy niej zawsze płacze.

Idę małej amciu dać.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 lip 2007, 10:03

Moj Przytulak tez juz wstal, obslinil mnie i poprzytulal , zjadl flache a teraz meczy Kinge :-D
Kolka, wspolczuje ,co za babsko :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-31, 10:05 ]
a mi sie popsul komp, dzis musze go sformatowac :ico_zly: i nie mige bawic sie corelem bo sie wiesza :ico_placzek:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 lip 2007, 10:28

Ja tak już w skrucie dopisze wczorajszego posta, nie chcę was zanudzać. Cała ta sytuacja zakończyła się dla nas na szczęście szczęśliwie, laryngologa co prawda nie znalazłam, ale udało mi się dotrzeć do ordynatora oddziału dziecięcego. Pan doktor od razu wykluczył zapalenie uszu, spojrzał na wynik moczu i przepisał na furagin. Powiedział, że to może być zapalenie i podczas siusiania i nie tylko Ola może odczuwać ból. Moje biedactwo męczyło się tyle czasu :ico_olaboga: . Od wczoraj mam w domu zupełnie inne dziecko :-D , śmieje się , gada do nas i zero płaczu. Pleśniawki też już pokonaliśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , pomogła nam nystatyna a te inne smarowidła to można wsadzić sobie w d....... Badanie moczu robiliśmy wczoraj wyszło super. dziś jeszcze kontrol u lekarza i jestem szczęśliwa bo moje dzieciątko czuję się już dobrze.

Dziewczyny nie lekceważcie jak wasze maleństwa są marudne :ico_nienie: , ja teraz już tego na pewno nie przeocze.

Pozdrawiam i całuje was

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

31 lip 2007, 10:35

Cześć dziewczyny,
jestem i ja. My dzisiaj wstaliśmy o 8.00 jak na nas to bardzo wcześnie bo zwykle jeszcze o 10.00 w łóżku jesteśmy, dziecko śpi długo to się matka po prostu rozleniwiła :-D . Dziś znow mam gości, ale tym razem miłych i długo oczekiwanych.
Krystek teraz właśnie siedzi sobie w "trzęsidupku" muzyczka mu gra, a on sobie coś tam guga i gaworzy. Córcia oczywiście u dziadków, bo strasznie znudzona przebywaniem z nami w domu. Pozatem na dworze mimo, że świeci słońce to ziiiimmmno bardzo, wiatr wieje niestety.
KOLKA - ty tą teściową to :wpale: niech się lepiej zastanowi co gada głupia baba :ico_zly:
MORDKA - mnie też coś dzisiaj się zawiesza komp :ico_zly: Może to jakaś zmowa komputerów przeciwko kobitką z TT
JOGO - zazdroszcze Ci, że na urlop wyjeżdżasz, my w tym roku nie jedziemy nigdzie niestety. Odpocznij sobie Kochana, naładuj akumlatory bo faktycznie wrzesień już niedługo. A gdzie będziesz spędzać urlop jeśli można wiedzieć?

[ Dodano: 2007-07-31, 10:40 ]
GABRYSIA - cieszę się, że u was już wszystko w porządku. I wcale nas nie zanudzasz :ico_nienie: nawet tak nie myśl.

Znikam na razie pozdr i całuję

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

31 lip 2007, 10:47

dziewczyny mam pytanie do mam karmiących piersią.Co ile wasze dzieci jedzą i jak długo bo nie mam pojęcia jak nauczyć ją aby jadła rzadziej a więcej :ico_noniewiem: bo co 1,5 godz. to chyba za często?

[ Dodano: 2007-07-31, 10:48 ]
Gabrysia, współczuje Ci kochana przeżyć z Oleńką, ta nasza służba zdrowia to istny bajzel.po co to płacić składki???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości