Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 mar 2007, 10:57

Ania- ja mojemy daje wiecej zupy tak około170 z drugiego słoika dokładam, za jakis czas herbate a za jakiąś godzine, półtorej deser :-D

Blisko mnie też chyba nikt nie mieszka, chociaz Gosia jest z Katowic to najblizej Częstochowy :-)

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Ania- napewno wszystko się poprzestawiało w organizmie po odstawieniu tabletek, hormony inaczej pracuja musza dojsc do normy ale chyba lepiej jakbyś poszła do gina, zeby być spokojną, ze wszystko ok.

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Dla Oskara :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 mar 2007, 11:05

hej!

Aniu, ja też myślę, że lepiej wybierz sie do gina!

Anetko, Włochy daleko ode mnie!

Mery, ja mam jeszcze 3,5 kg do zrzutu! I to też jak osiągne wymarzoną wagę to nie będę chudzinką :P A teraz bardzo dużo jem, ciagle chodzę głodna! Na szczęście nie tyję, tylko chyba Jasiek ściąga!

Kiedy Jaś przestanie się budzić co 2 godz w nocy? Wy już dawno się wysypiacie, a ja kiedy się wyśpię? Przez to w dzień chodzę śnięta, nie mam na nic siły, na forum też nie :(

[ Dodano: 2007-03-21 ]
dla Kornelka :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

21 mar 2007, 11:19

hejka kochane

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla KOrnelka. Niech zdrowo rośnie :-)

Aniu, jesteś Wielka. A co do okresu. To tabletki mają właśnie do siebie- potrafią wszystko rozlegulować. JAk je pierwszy raz zaczęłam brać i zrobiłam przerwę, to okresu nie miałam przez 60 dni. Myślałam, że jestem w ciąży, a najlepsze było to, że lekarz to potwierdził :ico_szoking: . Doznałam szoku, po czym, po kilku dniach zaczęłąm krwawić i myślałam, że poroniłam, a tu się okazało, że dostałam normalny okres. Szału można dostać :571: ALE CHCIAŁAM TYLKO POWIEDZIEĆ, ŻE PEWNIE
WSZYSTKO BĘDZIE OK I NIEDŁUGO DOSTANIESZ OKRES. Chociaż, gdyby miało się to jeszcze bardziej przedłużać, to lepiej zadzwoń. :ico_buziaczki_big: dla Ciebie

Mery- mi też waga stanęła. Mam jeszcze 4 kg, ale dalej ani rusz :565:
A ja się wczoraj przechwaliła, bo Kuba zrobił mi dzisiaj pobudkę po 2 i później o 7, także albo nie powinnam go chwalić, albo jeszcze nie przyzwyczajać się do przespanej nocy.

Dzisiaj idziemy na szczepienie i mam stracha :ico_szoking:

Mam prośbę do Was. Możecie napisać, jak wygląda Wasz dzień z tymi cholernymi deserkami, bo Kuba mi żadnego nie przetrzymuje, żeby dostać później mleko

Riterko- liścik wysłałam, czekam na odzew. Zobaczymy. Ale jakby co, to same się zorganizujemy i heja... :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 mar 2007, 11:20

Elu nie jesteś sama.Ja też wstaję w nocy co 2-3 godzinki.Ostatnio zdarzało się Małemu spać nawet 8-10 godzin.Ale przechwaliłam :ico_nienie: i już tyle w nocy nie śpi.
Teraz odsypia dzisiejsze nocne charce.Idę coś upichcić.

Ania--a może troszkę poczekaj i jak do tygodnia nic nie wyskoczy z okresu to odwiedz gina.Lepiej mieć głowę spokojna.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 mar 2007, 11:22

Wszystkiego najlepszego dla Kornelka :ico_tort:

Aniu, lepiej odwiedź gina.
Ela, moja koleżanka też tak miał, że jej Maja co 2h jadła. Jak zaczęła jej po 6mies wprowadzać zupki i deserki to zaczęło się to wydłużać, stopniowo do 3h...itd. Czy Jaś ma chociaż jedną 5h przerwę? Biedaku z tym spaniem... :ico_pocieszyciel:
Felicity, czyli wyjadacie reszteczki :-D To ile w Polsce będziecie? będziesz do nas zaglądać?

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 mar 2007, 11:27

Ja o 12-13 daję zupkę pół słoiczka Gerbera.Więcej nie wcisnę, bo wcześniej dopajam jeszcze mleczkiem z cyca.Ostatnio gotuję sama :-D zupki. A tak 15-16 deserek z jabłuszka cały słoiczek i znowu cycuś.Chcę też rano dawać kaszkę i przed snem.

Ela a Ty dokarmiasz już Smyka?Może daj mu na noc troszkę kaszki to i Ty dłużej pośpisz.Jak karmisz cycem i mały skończył 5 miesięcy to możesz mu już dawać kaszkę.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 mar 2007, 11:30

Sosenko, to mam nadzieję, że JAśko też zacznie tak jak Maja wydłużać sobie drzemki, bo teraz niestety nie ma żadnej dłuższej przerwy, 2 godz jak z zegarkiem w ręku, żaden smoczek go nie oszuka, tylko cyca chce i koniec!

MArgo, trzymam kciuki za szczepienie!
A co do listu, to jak nie ma naszego topiku na kafe to jak udowodnimy że się tak długo znamy :( No i nie ma opisu porodu Kasiulki wspomnianego w liście :(

Kuźwa! ZAdzwoniła jakaś baba z zaproszeniem na pokaz pościeli i mi Jasia obudziła!
Zla jestem! :evil:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 mar 2007, 11:30

ja daje raz dziennie słoik gerber, wczoraj zgłodniała po 3,5h .... i w międzyczasie soczek
ostatnio były 4mleczne i słoik, a dziś dzień głodka, bo będzie 5 mlecznych...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 mar 2007, 11:30

Kornelku i Oskarku :ico_tort: :ico_buziaczki_big: Dla Was.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 mar 2007, 11:32

Oskarowi ja złoże osobiście, tzn jak sie jego mama zjawi :-D

Elu, :ico_zly: wiem cos o tym, przed domem przejedzie ciężarówka, a zaraz obok mamy tory kolejowe.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość