Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

20 lip 2007, 07:43

KATELAJDKA ale numer Amelka ma taka samą matę edukacyjna jak Bartuś hi hi, własnie zauważyłam ze Bartuś lezy na takiej jak Mela-taka owieczka co nie? ze szeleszczacymi uszkami pomarańczowymi i baranki takie doczeione hi hi nawet widze u bartusia ze wisi ten sam zestw kluczy hahahaahaha ciekawe czy to klucze do ich wspólnego mieszkanka hi hi hi-fajnie by było bo taki przystojniak z bartolinka ze ho ho , zreszta Melka miałaby w czym przebierać tyle tych chłopaczkow tutaj i Bartus i Wojtus, Danielek, Tobiaszki chyba dwa aaajjjaaa itd.....
A z tymi słoiczkami to wasnie najlepiej na początek zacznij od podawania Bartusiowi jednoskladnikowych np. samo jabłko albo marchewke bo bedziesz wiedziec jak mu cos wyjdzie po czym to. Ja tez sie zagalopowałam i podałam jabłko-banan, i potem jabłuszko ze słodka marchewka -to ulubiony słoiczek Amelajdki i jak jej troche wyszło krostek przy kaciku ust to nie wiedziałm od czego.
Na poczatku w pierwsze dwa dni daj mu po 3-4 łyzeczki i patrz czy cos wyszłoczy kupki ma inne bo roznie dzieci reagują na nowe dania maja biegunku, alergie w postaci wysypki albo zaparcia.
No i w kolejnych dniach jak nic mu nie bedzie to mozesz podac jesli mu cos zasmakuje pół słoiczka itd.....
Ja podaję 3,5 tyg. juz Amelce ale jeszcze nie dałam obiadku z mieskiem narazie warzywka i ulubiona zupka Amelki tj. zupka marchewkowa z ryżem bobovity hi hi hi poprostu wcina cały słoiczek w tempie super.
Z mieskiem zaczne dopiero jak skończy 6 miesięcy :)-powodzenia, bede trzymac kciuku zeby bartusiowi smakowało
Acha po marchewce dzieciaczki taka fajna skorke dostaja inna troche karnacje pomarańczową taka hi hi.
Acha i jeszcze widze ze Bartuś ma sliniaczek z bobovity, ja nie moge mam taki jeszcze po Kacerku hi hi jeszcze takie robia ale numer :)
LUTOWKI, HURA WLASNIE W KONKURSIE RADIOWYM WYGRALAM ZEGAREK!!!
Hej wysłałam maila do radia które słucham codziennie od razu jak wstane właczam je i codziennie te same konkursy są. Trzeba do nich cos napisac z hasłem 93fm,no to napisałam zeby mnie jakoś pocieszyli bo córeczce wychodza ząbki i cos marudzi . Zadzwonili do mnie i prowadząca na antenie mnie pytała czy jesetm po niewyspanej nocy a ja na to ze tak hi hi(takie małe kłamstewko) bo przciez spałam jak codzien dobrze a ona do mnie czy jak w nocy wstaje to czy wiem która jest godzina, a ja ze niebardzo, no to jesli odgadnę konkurs kto mowi prawde a kto zalewa to wygram zegarek swatch-nie weim jak sie to pisze i zapasy wody mineralnej na upalne dni, no i zgadłam i wygrałam ten zegarek i wode hi hi hi, po 9.00 ide do radia a to blisko mnie i sobie odbiore nagroe.
Ach ale mam dobry humorek od rana, nie ma to jak wygrac cos z rana-no i moje małe kłamstewko mi pomogło uuuuppppsssss ale cicho :ico_oczko:
HEKKATE wiesz co menu Kacperka jak karmiłam go tylko mleczkiem modyfikowanym wygladało prawie identycznie jak u DOROTY.M. taki sam rozkład podawania posiłkow jak u jej Agatki miałam. Teraz jak karmie Amelke jeszcze piersią to mam tak mniej więcej:
1) rano koło 7.00 piers
2)koło 10.30 deserek
3)14.00 obiadek i jesli zje cały słoiczek to na tym koniec a jak zje tylko pół słoiczka to po godzinie czyli ok.
4)15.30 podaję piers na dojedzenie
5)18.30-19.00 piers
6) 20.00-20.30 piers na dobranoc
Ale jesli przejde na mleko modyfikowane harmonogram chce miec taki jak Agatka Dorotki

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

20 lip 2007, 08:11

KarolasAle super!!!!! Gratuluję wygranej! :-D
Jeśli chodzi o nadżerkę chętnie zlikwidowałabym ją tak jak Ty ale mi się coś tak zdaje, że tak łatwo to nie pójdzie bo mi lekarz powiedział, że mam wiele różnorakich bakterii :ico_placzek: SŁowo wypalnka potwornie mnie przeraża wymrażanie jakoś już mniej.
DorotaMZauważyłam, że wiele lutówek obchodzi w tym roku 5 rocznicę.
Kochana życzę Ci aby kolejne lata zawsze były pełne miłości i pogody ducha :ico_buziaczki_big:
LutówkiŁukasz dał mi dziś w nocy konkretnie popalić prawie nie spal cały czas się wiercił i postękiwał ale to przez ten skwar w nocy na termometrze miałam w mieszkaniu 29 stopni :ico_szoking: Okna na rozcież pootwierane, drzwi wszędzie też - dopiero kolo 3 chłodniej się zaczęło robić i w końcu usnął - teraz śpi a ja kawę piję bo na nos padam :ico_kawa: Mam nadzieję, że dziś chłodniej będzie bo się chmurzy
Ja 26.07 mam 4 rocznicę ślubu i zarazem 5 miesięcy Łukasza (jaja tak sobie myślę my 26 się pobraliśmy, łukasz 26 się urodził a jakby było mało to ja10 urodzona+16mąż czyli też 26 :-D )

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 lip 2007, 08:34

asiam_26 /mi też przez ten upał (28 stopni) nie chciał Wojtuś spać. Obudził sie o 2 w nocy i strasznie się wiercił, przysypiał i też się wiercił. W końcu rozebrałam mu podkoszulek i spał bez w samym pampersie ale i tak nic to nie dało bo skwar nadal. W końcu stwierdziłam że uśpię go na rękach i zaniosę do mamy bo mieszka na dole i tam mają naprawdę chłodniej i tak zrobiłam. Wojtuś spał z babcią, z jakieś 30 minut temu mi go prztniosła, wyspałam sie on też.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

20 lip 2007, 08:52

ASIAM_26 no to niezle jednym słowem 26 to moze wasza szczesliwa liczba ;) a z tą nadzerką to ja tez mialam zle 3 stopien i do tego jeszcze jakiegos grzyba czy cos i zobacz, moze warto zebys zapytała o ta metodęze smarowaniem co mi zrobił, chyba ze twój lekarz tego poprostu nie zna albo nie stosuje ale warto zapytac ;)
DOROTA.M. wszystkiego naj ,naj z okazji 5 rocznicy i kolejnych lat wszczesciu imilosci i moze w dzieciaczki obfitosci hi hi :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 lip 2007, 09:40

DOROTKO :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :sylwester: :gitara: :064: :509: gD> g:D :ico_prezent: Naj, naj, naj........

No a ja się chce pochwalić co sobie chce kupić .. a co, niech wie jaką mój mężuś ma laskę w domku :):
-> http://www.allegro.pl/item215124589_sex ... ochy_.html
lub
-> http://www.allegro.pl/item216318893_naj ... ringi.html


-> -> http://www.allegro.pl/item213789013_uro ... ringi.html
lub
-> -> http://www.allegro.pl/item214362460_baj ... 8_b_m.html
lub
-> -> http://www.allegro.pl/item216930513_ero ... ringi.html

Hm, zaszaleje!

[ Dodano: 2007-07-20, 09:42 ]
karolas Hekkate, Hheheh ..no to mamy ostatnio szczęście na wygrywanie ... No popatrzcie, super sprawa!

[ Dodano: 2007-07-20, 09:54 ]
Jeszcze miesiąc i chyba rezygnujemy z cyca, przez pół roku był karmiony i chyba już damy sobie spokój, bo zaczyna mnie to męczyć. Jak nie pokarmie trochę dłużej to cyc mnie boli a poza tym to wkurza mnie to, że mleko mi z piersi cieknie- wiadomo, nie tak jak kiedyś ale zdarza sie, że bluzka jest mokra brrr ... A tak wogóle to chyba jest po prostu wygodniej.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lip 2007, 10:11

asiam_26, Hekkate, wypalanka to naprawdę nic strasznego! Nie jest to oczywiście przyjemne ale bez przesady! Za przeproszeniem trzeba położyć pupę na blachę (chyba zeby prąd nie popieścił bo to byłoby za dużo szczęścia na raz!) . Mnie lekarz dał znieczulenie miejscowe i jaoś przeżyłam nawet sobie dyskutowaliśmy na tematy polityczne i nmawiał mnie na drugie dziecko (to mu się udało!) Tyle że po znieczuleniu jak już wstałam i wyszłam z gabinetu to mi się trochę słabo robiło i parę dni musiałam uważać i się nie przeciążać. Ot tyle!Hekkate, robiłam w przychodni(nie znam nazwy ulicy ale w tej głównej)

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

20 lip 2007, 12:28

qunickTroszkę mnie pocieszyłaś ale i tak strasznie się boję, grunt to to, że do szpitala nie trzeba się kłaść Super!!!!! A już się bałam.
MałgosiaRozumiem całkiem z tym cycem ja też mam już dość szczególnie w te upały ale pediatra mojego syna to straszna zwolenniczka cyca i ciągle tylko słyszę cyc i ile to korzyści. zacznę wprowadzać jedzonko to powoli ograniczę cyca a może potem jakimś cudem na modyfikowane przejdę choć u łukasza to ciężko ( nawet nie myśli, żeby połknąć beszczelnie pluje :ico_haha_01: bez różnicy której firmy zawsze tak samo - no i jeszcze ani mowy o butelce).
szczęściary LutowiankiJa tylko raz wygrałam 50 zł w zdrapce ale to już dawno było, niestety szczęście omija mnie szerokim łukiem :ico_placzek: dla Was raz jeszcze gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-20, 12:32 ]
MałgosiaKurcze to dopiero mężowi niespodziankę sprawisz, ale pewnie najwięcej radochy sprawi rozpakowywanie niespodzianki :-D

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 lip 2007, 13:29

karolas no, dokładnie to ta sama mata!! Mój Slkrab ładnie się jeszcze bawi na niej tylko doczepiam mu różne inne zabawki, nawet ostatnio zaczął sie bawić tym kółeczkiem co jest przytwierdzone do podłoża. Do tej pory jak był na brzuszku to niczym się nie bawił a teraz tak mnie zaskoczył!! :ico_haha_01:
Ten śliniak do dostaliśmy w szkole rodzenia. Fajny jest bo jest duży, jak Bartuś uleje to nie poleci na brzuszek. Ale teraz jak tak gorąco to mi tak nie ulewa, zaspokoja głównie tylko pragnienie a nie duży głodek.
No nieźle byłoby mieć taką synową jak Twoja Melusia, hihih:) Śliczna z niej panniczka!!
A kluczyki z maty to śmiejemy się z mężem że do naszego nowego samochodu!!
chyba powinnam jednak tak jak mówisz podać najpierw jednoskłanikowe danko więc dziś się jeszcze wstrzymam bo nie kupiłam wczoraj. A poza tym synuś jakiś taki niespokojny, marudny, ten upał mimo zamkniętych okien daje mu popalić. W nocy kiepsko spał, ale przynajmniej do 9:20 pospał. JAk jutro nie uda mi się mu dac jedzonko to chyba dopiero w poniedziałek.
Nie wiedziałam że tylko 3x dziennie podajesz pierś. Kurde, boję się takich zmian... Tak jak MAłgosia i asiam_26 piszą że już mają dość podawania cycka to ja tak się przed tym wzbraniam... Nie powiem, też wolałabym czasem nie być tak uwiazaną i móc sobie gdzieś wyjść, ale jakoś tak dziwnie mi rezygnowac z jakiś posiłków cycnych, hihi:) Ale nawet jak bede podawać już stałe posiłki to ciagle bedzie cycek, nie zamierzam wcale wprowadzać modyfikowanego mleka.
Gratuluję Wygranej!!!! :ico_brawa_01: :-D
Ale super, że Ci się udało!! Do mnie raz zadzwonili z radia w moje urodziny ( przez przypadek tak trafili) i chcieli żebym coś zaśpiewała to wygrałabym kolację we dwoje w jednym z hoteli w naszym mieście. Ale kurde, nie zdecydowałam sie podjąć takiego ryzyka jakim jest śpoiewanie na antenie, mimo że nikt nie widziałby mojej twarzy!!
Ale teraz troche żałuję!!
Kilka razy udało nam się wygrać w totka, nie jakies znaczące sumy ale różnie: 20 zł, 150 zł, raz nawet mojemu Łukaszowi udało się 650zł w multilotka. MA szczęscie do gier!!
Dorota M dużo szczęścia i miłości w tą 5 rocznicę!!!!
My mieliśmy w lutym 5 rocznice spotkania! A w marcu od bycia razem!
Małgorzatka świetne te komplety!!!!!! No mąż padnie z wrażenia!!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 lip 2007, 14:13

Dziękować Bogu zapisal mi się mój post. Wyskoczył error i myślałąm że przepadł...
hekkate no to masz dziś jedzonko!! Samcznego Wam życzę!!, Ja teraz robię chińszczyznę, także muszę spadać do kuchni póki dzidzi śpi!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 lip 2007, 14:49

:-D No ... Tomek wie że chce sobie kupić coś seksownego ale co dokładnie to nie :-D

Hekkate- Mój Wojtek bardzo lubi pić z butli i podaję mu ją czasem na noc jak już widze, że cyc jest pusty a tu mały ciągnie i ciągnie! Po prostu coraz więcej będę podawała butle i zamiast cyca „zaaplikuje” też inne żerełko i już zaczęłam wprowadzać stałe pokarmy!

asia_m Kurcze, ale oni naciskają na ten cyc, u mnie tez taka presja a ja mam już dość …
Hekkate ma racje, nasze uczucia też są ważne i to czy owa sprawa nam sprawia przyjemność- to też ważne, bo męczarnie przy karmieniu nam ani naszym dzieciakom. Nie dajmy się zwariować!

[ Dodano: 2007-07-20, 14:54 ]
Dziś patrzę a mały ma pełno potówek na karczku troszkę po plecakach, na ramionkach … Mój pediatra jak byłam w tym tygodniu na szczepieniu to powiedziała, żeby jak są takie upały przez południe wykąpać małego w letniej wodzie i jak pojawią się potówki to w krochmalu albo innym preparacie na krostki … Wykąpałam mojego Wojtusia z jakieś pół godziny temu w krochamaliku, zasypałam potóweczki krochmalkiem poszedł spać… Te upały nas wykończą a szczególności nasze pociechy :ico_chory: :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość