Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 lut 2008, 12:06

spinka wysłłam Ci parę linków na priva, w domku pokaże m. jak mu sie spodoba ( a sądzę, że na pewno :-D ) , to będę konkretniej juz zamawaić

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 12:16

oj, zmeczyłam się bo właśnie sprzątałam nasz "składzik" który pora zaczac zamieniac na pokoik dla dziecka, tzn. ja wysprzatam i wyodkurzam itp. i jak juz bedzie pusto to m. pomaluje. mam taki pomysł żeby na dwa kolory było ale tak po skosie malowane żeod np. prawego górnego roku do lewego dolnego linia dzielaca czyli wyjda trójkaty o wdóch kolorach tylko m. powiedział że sie za to nie bierze bo nie zrobi ładnie, no i co ja mam poczac :ico_placzek:
najgorszy etap sprzatania za mna, wszystko juz posortowane na kupki do wyrzucenia, wyniesienia na strych i pocjhowania do szafek, tylko z ta ostatnia kupka problem bo miejsca nie mam w szafach :ico_olaboga:
Siunia mam twój numer :ico_sorki:
ja na allegro znalazłam fajny krakowski sklep to moze tam pozamawiam i osobiście odbiorę albo nawwt zadzwonię i zapytam czy moge nie zamawiac tylko przyjechać i powybierac co chce a za cenę z allegro, czasem tak można, m.tak Cb radio kupił :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-07, 11:26 ]
co myslicie o żółto zielonym pokoju dla dzidzi? W sumioe uniwersalny jesli chopdzi o płec, powinno byc ładnie, nie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 lut 2008, 12:53

Marta ja mam wszystkie pokoje co najmniej 2 kolorowe, ja wymyslałam i modziłam, a malowalismy z m. cały dom sami :-) . Jak przykleisz dobrze taśmą to spokojnie wyjdzie.
A żółto-zielony pokoik bedzie super, żółty to wesoły i słoneczny kolorek (mozesz dac go wiecej), a zielony to znów uspokaja.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 12:58

NOWA, chce dac po rózno ale ten zielony tez jakis wesoły. a zmusze m. do mojego pomysłu, nie ma bata :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 lut 2008, 13:01

Marta26 pisze:NOWA, chce dac po rózno ale ten zielony tez jakis wesoły. a zmusze m. do mojego pomysłu, nie ma bata


Jasne, to zależy jaki odcień dasz :-)

Ja mam np. jeden pokój w dwóch odcieniach zieleni, a drugi w dwóch odcieniach żółtego, dla 1 maleństwa przeznaczylismy zielony (tylko jak trochę podrośnie, bo pokój wielki), ale ten żółty jest o wiele cieplejszy i weselszy

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 13:04

NOWA, my w przyszłym roku pewnie bedziemy malowac pokoje, w tym może korytasrz i kuchnie bo sa juz paskudnie szare. No i jak te pokoje bedziemy malowac to poszaleje może troszkę z pomysłami, choc w sypielni nie zmienię- jest taki pastelowy żółty i bardzo dobrze się w niej czuję i podobnie bede chciała teraz. Jadalniemamy groszkową, a salon na razie biały bo go dopiero urządzamy i chyba zechcę jedną sciane miec ciemno brazową, resztę biała i na tej ciemniej scianie jakieś fajne jasne dodatki :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 lut 2008, 13:05

A pokoik mozna zawsze czymś udekorować, teraz są gotowe szablony z róznymi motywami np. zwierzatka, słoneczko itp. tutaj musi zadziałać wyobraźnia :-)

Oj, jak ja uwielbiam takie sprawy związane z wykańczaniem i urządzaniem wnetrz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 13:07

NOWA, ja mysle własnie dzidzi tak na wesoło zrobić, jakies motywy namalowac, coś ponaklejać nad łózeczkiem. Tylko nie wiem ile dzidzia bedzie z nami w sypialni a od którego miesiaca sama w pokoju, coś czytałam ostatnio że najlepiej przed iukonczeniem 6 miesięcy dzidzie dac do swojego pokoju bo potem już kapuje o co biega i protestuje :ico_oczko: no ale kamiac piersia wez lataj do innego pokoju co pare godzin :ico_noniewiem: zobaczymy, wszystko w praniu wyjdzie

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

07 lut 2008, 14:11

Witajcie
Marta26, nasza Corcia śpi sama w pokoju, od skończenia roczku :)
Lulugratuluję-na prawdę widać :) ja też już bym chciała się dowiedzieć kto mieszka w brzusiu :) ale jeszcze kilka dni i mam nadzieję, że Dzidzia pupą się nie wypnie :)
ja też myślałam o jakichś dekoracjach na ścianę, np:
http://allegro.pl/item304261120_dekorac ... ciane.html
http://allegro.pl/item304605946_sliczny ... yszka.html
http://allegro.pl/item305287179_sliczny ... onik_.html
chyba się skuszę na coś :)

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

07 lut 2008, 14:28

NOWA pisze:
A tuska to mi mignęła chyba wczoraj na forum, ale tutaj sie nie odzywała :ico_noniewiem:


nic sie przed wami nie ukryje :ico_haha_01:
ide na 18 na wizyte wiec sie odezwe pewnie jutro kolo poludnia co z szyjka

lulu gratuluje faceta :ico_brawa_01: ale bezwstydnik sie pokazal :ico_haha_01: :ico_haha_01: szkoda ze moja wstydliwa :ico_haha_01:

NOWA pisze:Siunia a w czym wiozłaś Milana ze szpitala?
Ja myslę, że rozek do tego bedzie ok.?


ja mysle ze w foteliku obowiazkowo!


spinka ale chyba macierzynski to ci zus wyplaca do konca, nawet jak ci sie umowa konczy w trakcie? tak mi sie wydaje, chyba nie ma sie co martwic. poza tym pzeciez teraz ci moga przedluzyc umowe,aneks podpisujesz i tyle - moja kolezanka tak miala, jak zaszla w ciaze to przedluzyli jej.. no chyba ze nie chca a ksiegowa tylko sie wykreca

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość