madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 maja 2008, 07:16

Dzien dobry.

U nas nocka spokojna tylko Martynka od dłuższego czasu budzi sie około szóstej i nie chce juz spac. Nawet nie moge z nią poleżec bo lubi sobie pogadac a nie chce zeby obudziła Patryka więc zabieram ją do drugiego pokoju.
madziarka81, prześliczne zdjęcie Martynki w podpisie... Jej włoski wydają się być uporządkowane, Ulkołaczkowi mojemu, to te z czubka głowy tak śmiesznie do góry odstaja i nijak nie mogę ich ułożyć żeby były z tyłu
dziękujemy, mi sie zawsze wydawało ze to Ula ma uporządkowane a Martynce sterczą na wszystkie strony :ico_haha_01: jeszcze do tego podkręcaja jej sie i czasami smiesznie to wyglada :-)
chyba przystopuje z tymi deserkami, bo Gabriel i tak ich nie lubi-
tak jak u nas, tez nie chce ich jsc, tylko jabłuszko ale starkowane

Biore sie dzisiaj za sprzątanie kuchni łącznie z panelami. Mam nadzieje ze dzieci mi pozwolą na to :ico_noniewiem:

Miłego dnia :-)

[ Dodano: 2008-05-27, 07:17 ]
mariola, zdrówka dla Amelki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 maja 2008, 07:42

I ja już nie śpię, Książę się obudził godzinę temu a teraz znowu śpi, ja już się rozbudziłam a on dalej chrapakuje.
Mnie coś choroba bierze czuję :ico_chory: gardło przeraźliwie drapie :ico_noniewiem: A i dziś idziemy na szczepienie, mykam na śniadanko :-) Miłego dnia

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 maja 2008, 09:21

My dzisiaj pospałyśmy, w nocy tylko jedna pobudka o 4:30, a potem o 6 Uleś znowu zaczęła jęczeć, więc dałam jej cyca i zasnęłyśmy jeszcze. Mogę więc powiedzieć, że się wyspałam. Niestety u nas w domku jest bardzo gorąco, pogoda się poprawia i w domu nie idzie wysiedzieć, nic nie pomaga, ani okna ani wiatrak, więc chyba szybko będziemy wybywać na dwór.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

27 maja 2008, 09:21

Hejka. My od 6 na nogach czyli dzień jak codzień mi się zaczął :ico_oczko: Wczoraj bylismy na szczepieniu. Nadia waży 7155, czyli zapewne w sam raz. Po tej szczepionce była strasznie marudna. Zmierzyłam jej temperaturkę i miała 37,6. Niby to nie temperatura u dziecka ale jednak.

Sabi Grudziądz to prawie rzut beretem do nas. Jakieś 60 km. :-D

Madziarka sliczne fotki dzieciaczków wstawilaś.

Jola a Julka sama te laurki zrobila? Bardzo ładne. Ja takie rzeczy od Pawełka chowam do pudła. Juz teraz jak wyjmuję to sie rozczulam, a co to będzie za jakieś 20 lat :ico_haha_01:

Mariola na pocieszenie po wyjeździe Iwonki :ico_tort: i :ico_kawa: . Tak jak mówi pinko dobrze że teraz sa takie możliwości kontaktu. Czas bardzo szybko płynie. Nie obejrzymy sie a nasze maluszki skończą roczek. Niektóre lada dzień 6 miesiecy skończą :ico_szoking: A niedawno stresowałysmy się porodami...

Zaraz lecę na zakupki. Czekam tylko aż sie moja księżniczka obudzi i ruszamy.

A no i nie wiem czy zauważylyście ale piękna pogoda nam sie zrobiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A pod koniec tygodnia ma by nawet 30 stopni !!!!

[ Dodano: 2008-05-27, 09:25 ]
My dzisiaj pospałyśmy, w nocy tylko jedna pobudka o 4:30, a potem o 6 Uleś znowu zaczęła jęczeć, więc dałam jej cyca i zasnęłyśmy jeszcze. Mogę więc powiedzieć, że się wyspałam. Niestety u nas w domku jest bardzo gorąco, pogoda się poprawia i w domu nie idzie wysiedzieć, nic nie pomaga, ani okna ani wiatrak, więc chyba szybko będziemy wybywać na dwór.
Jenyyyy, ja proszę o jedną pobudkę w nocy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

My mieszkamy na poddaszu i przy wysokich temperaturach tez mamy saunę w domu...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 maja 2008, 09:54

Hi Girls.

Nam Norbert kazał wstać z godzine temu bo zaczal harcowac, slyszalam jak stekal wiec sobie myslalam zse kupke zrobil. Zaczelam go przewijac a tam kulka wielkosci cukierka tylko :ico_haha_01: . Wczoraj ze spaniem pobil samego siebie - w niedziele spac poszedl zwykle po kapielii spal wczoraj do 9:30 :ico_szoking: A nawet jak sie obudzil to nie z placzem bo glodny tylko smial sie i bawil :-)
Wczoraj bylismy odebrac przetlumaczony akt urodzenia i strasznie sie wkurzylismy bo Akt urodzenia ten angielski jest na jednej stronie, a tlumaczenia liczy sie od strony ale tej juz przetlumaczonej, ktore nam wyszlo na 3 strony i musielismy zaplacic 150zl :ico_olaboga: I w dodatku tlumaczenie wielka czcionka co oczywiste ze wtedy zajmie wiecej. Normalnie zdzierstwo :ico_zly:
Wczoraj tez odwiezlismy na dworzec mame Rafala i wreszcie czuje sie swobodniej.

Z okazji Dnia Matki mama zabrała mnie do teatru na koncert Joanny Brodzinskiej wiec Rafal musial zostac sam z Norbetrem, wykapac go, nakarmic i polozyc sapac.. poradzil sobie dzielnie :ico_oczko:

A dziasiaj idziemy do urzedu stanu cywilnego zarejestrowac Norberta. Ciekawe czy wszystko pojdzie ok.

Teraz uciekam bo Rafal mnie zgania z kompa :ico_zly:

Pa pa..

U nas tez ciepo i slonecznie... superrrrr pogoda :ico_haha_02:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 maja 2008, 09:58

My mieszkamy na poddaszu i przy wysokich temperaturach tez mamy saunę w domu...
ja mam tak samo jak sie mieszkanie nagrzeje to dopiero w liostopadzie sie w nim robi zimno.Dziekuje dziewczyny za pocieszenie.Moje dzieci jeszcza spia maz tez po nocce.Musze je zaraz budzic bo jakies zakupy a o 12 szwagier mi siostrzenice przywozi bo siostra jest z starsza corka na pielgrzymce komunijnej.Amelka wczoraj miala ciezki wieczor caly czas budzila sie i plakala zasnela tak mocno po 24.A ja wczoraj ogladalam Jeszcze raz fajny fil.Zmykam robic kawke bo glowa mi peka.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 maja 2008, 13:21

My już dziś po szczepieniu, kolosek mój waży 7,700 :ico_szoking: już wiem czemu mi tak szybko ręce wysiadają :ico_haha_01: a na tym kuciu płakał strasznie, najpierw od kucia, potem od ubierania :ico_olaboga: ale została nam tylko jeszcze jedna w lipcu a później dopiero za rok :ico_brawa_01:
Obiadek już sczeka na przebudzenie brzdąca a mi się nic nie che, wczoraj miałam wenę do sprzątania, tylko odkurzyć nie zdążyłam bo mnie noc zastała ale miałam prasowania trzy prania i jakoś nie marudziłam.
Dobra może coś bym zjadła :ico_noniewiem:
Aha a co do pogody to upał straszny dziś, Artur jak wracaliśmy samochodem ze szczepienia cały się upocił choć szyba z mojej strony była cała otwarta

[ Dodano: 2008-05-27, 13:22 ]
i zapomniałam, ja mam jeszcze zimno w domu, nie nagrzało się, ale jak już nagrzeje to też nie idzie wytrzymać, szczególnie w kuchni bo jest na wschód

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

27 maja 2008, 13:30

Hej kobietki :-)
my też byłyśmy dziś na szczepieniu.Maja nie zapłakała przy kłuciu,zrobiła tylko podkówke i łezki miała w oczkach,ale bardzo dzielna była :ico_brawa_01: No i waży już 7500,rozwija się prawidłowo i wszystko jest w porządku.Moja gwiazda siedzi właśnie w bujaczku i walczy z grzechotkami,łapie za nie i siada łobuziak mały.Dobra,kończę narazie bo zaczyna się wściekać i urządza mi tu piski przeraźliwe.Papa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 maja 2008, 13:34

No i waży już 7500
kurczę a ja myślałam że Atrur dużo waży, a tu miesiąc róznicy a tak mało wagi :-)
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 15:41 przez Renia0601, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 maja 2008, 15:40

Rany, moja Ula 2 tygodnie temu ważyła 6300, jutro idziemy na szczepienie. Ciekawe ile teraz będzie ważyć, ale chyba nie 7500... jutro zobaczymy.
Zaczęło się to moje dziecko ostatnio dźwigać do siedzenia, ale tylko jak leży pod kątem i co ją na kolana biorę to się do siedzenia pcha, tak mocno dźwiga główkę do góry... hehehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość