DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

01 cze 2007, 16:00

Felunia dzieki, klocki super
Julie a jak sie nazywa to solarium??? Nie martw sie mi Maya tez spadla na moich oczach :ico_olaboga: , ale juz dawno ja Kuba nauczyl schodzic :ico_haha_01: z lozka samej
Lucy blee, ja flakow tez nie lubie :ico_haha_01:
Martucha jak bym tak nie karmila Mayci, to Pamela przy moich silikonach mlekowych nic, moimi mogla bym okna wybijac takie twarde :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: . Super, ze Kochanie Twoje wraca, nie bedziesz juz sama :ico_brawa_01:
Ja jestem zla!!! :ico_zly: Kupilismy przez internet spacerowke Maclarena, byla na skladzie, pozniej napisali, ze bedzie w zeszlym tyg, i dalej nic, weszlam na ich strone ale niestety dalej jej nie ma! Nie rozumiem! Jak kupowala to byla i nagle pisza, ze nie ma!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: . Kupowalyscie cos z ich strony 1 stop baby shop.co.uk????
Najgorsze jest to, ze tego modelu nigdzie nie dostane, bo jest stary, ale mi sie podobal, jedynie uzywane sa dostepne, a ja nie chce uzywanej spacerowki zdewastowanej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Po co pisali, ze dostepny jest wozek jak nie byl!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: [/b]

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 cze 2007, 16:02

lozeczek w ikei nie ma!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ja chcialam takie z sosny bejcowanej jak reszta naszych mebli.. a oni wymyslili teraz zmiane rozmiaru z 60x112 na 60x120 i beda za 3 tyg............... wrrrrrrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
w jednej ikei znalazlam, ale to daleko i dopiero w poniedzialek adam bedzie mial czas tam pojechac... a do poniedzialku to wszystkie te 7 szst napewno pojdzie!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrr :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

pozostaje ebay i jakis fuks!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

i jeszzce adam dzwoni mi z wiesciami, ze musi pracowac w weekend bo flaty maja byc skonczone do poniedzialku... tez sobie przypomnieli!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ale zaraz po tym oddzwonil, ze okazalo sie, ze tylko jeden musi skonczyc... wiec jutro pojedziemy nad morze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a w niedziele bedzie musial isc na kilka godzin... :ico_placzek:
bo jutro ma byc slonce, a w niedziele deszcz... wiec lepiej jutro pojechac....
a ja uz zdarzylam sobie poplakac ze zlosci... :ico_placzek: :ico_placzek: ale juz przeszlo... :-D :-D :-D

ide popsrzatac... bo przez to wszsytko to w szlafroku jeszzce siedzie i wsciekam sie na wszzsytko!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

01 cze 2007, 16:08

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

wrrrrrrrrrrrrrrrrr
jakis error byl :ico_zly:
Emilka_M pisze:gosiu na silownie chodze wytrwale :ico_haha_02: tylko jedno mnie dziwi poniewaz centymetry w pasie gubie (i nie tylko) a waga ani drgnie :galy:

Nic ja narazie zmykam bo za godzinke ide na spotkanie mamusiek a wieczorkiem organizujemy dzien dziecka dla polskich dzieciaczkow :-D takze dzis nici z silowni :ico_placzek:

:-)

no niestety,tak jest na siłowni :ico_oczko: spalasz tłuszcz a wjego miejscewyrabiasz mięśnie,może być tak że nawet więcej będziesz ważyła :ico_noniewiem: chyba że twój trener ci ułoży specjalny trening i dietę wtedy są szanse że będziezgubiła kg bez wyrabiania masy mięśniowej :ico_oczko: a siowni ci strasznie zazdroszczę i spotkanka też :ico_oczko: potem wkleję kilka zdjątek ze spotkania td temu z mamami z babyboom w regents parku :-)
gosia888 pisze:hej dziewczyny
i ja sie dołącze o debatach o biuscie. DElfina wszystkei zdjecia super, Mayusia przepiekna ale mi najbardziej utkwil w glowie Twoj biust.
kaasiaa79 pisze:lucy23, wiem, ze to podle, ale wiadomosc o tym , ze jeszcze ktos oprocz mnie ma biust dojrzewającej nastolatki mnie bardzo ucieszyla

kasia to jest nas juz trojka. Mi sie najbardziej biust podobal jak bylam w ciazy jejku tak juz by moglo zostac cale zycie. Ale martwic sie nie bede, wybuduje dom, kupie nowy samochod i zrobie cycki. A co kompleks malych cyckow w koncu sie skonczy.
.

heh i ja też mam taki plan :-D ciekawe ile tu taka operacja kosztuje? :-D :ico_oczko:

kaasiaa79 pisze:Fitney, ale wasza pierwsza chatka w UK, wiec na pewno oprocz wygód masz i sentyment do miejsca, wiele mamusiek przezd tobą zmienialo mieszkanka i jako ssie przyzwyczaily :ico_oczko: dasz rade, jak mus to mus, a jak nie my to kto? :-D chociaz wiem, ze perzeprowadzka to trudna sprawa, my tylko od rodzicow na mieszkanie sie niedawno wyprowadzilismy, a smutno i przykro mi czasmi i teraz, ze juz tam nie mieszkamy :ico_noniewiem:
:ico_oczko:

masz rację,nasza pierwsza,ale mąż poprzednimi razy w wiele lepszych warunkach mieszkal,do tej chaty nie mam sentymentu bo mi się wcale nie podoba :ico_noniewiem: tylko żal mi tego że za płotem mam boisko i plac zabaw i z dala od ulicy głownej więc ciszę mamy :ico_placzek: zresztą na dole za ścianą mieszka młoda para oboje mają po 21 lat i tej gówniarce mam ochote nastukac :wpale: :ico_zly:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 cze 2007, 16:24

madziorka a gdzie twoj maz pracuje, bo u mojego tez sie okazalo ze musi w weekend do pracy bo do wtorku maja dokonczyc ale zakombinowal i jutro ma wolne.w niedziele za to musi isc.nie nawidze jak pracuje w weekendy.jutro ma byc ladna pogoda a w niedziele znowu kiepsko....

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

01 cze 2007, 16:57

DELFINA
świetne fotki i imprezka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czy tylko ja nie zauwazylam twego biustu :ico_szoking: :ico_oczko: chciałam napisać że po obejrzeniu fotek to tylko 1 wniosek mi się nasunął :-D bardzo młodo wyglądasz :ico_haha_01: :ico_haha_01: i jakoś mi trudno uwierzyć ze jestesmy w tym samym wieku :ico_szoking: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 cze 2007, 17:02

Jasnie Pani gdzie Ty??????????????????????????????????????
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
na porodówce??????????????????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-01, 17:03 ]
Fittney to jakie plany na rocznice ślubu?????????????????? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

01 cze 2007, 17:18

martuchafrost pisze:hej dziewczyny
ale zescie nabiuściły od wczoraj :ico_smiechbig:
a ja dzis happy bo jutro moj szalony przylatuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiec obiadek juz mam obmyslony, bielizna seksowna w pogotowiu ( w ktorą zresztą sie nie mieszcze, :ico_smiechbig: ale pomarzyć nikt nie zabroni nie ? :ico_smiechbig: )

zawsze mozesz na wieszaku przy wejsciu do sypialni powiesic :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

julie_377
nie martw sie,wlasnie maly zaczal taki etap i oczy musisz miec dookola glowy :ico_oczko: nam rowniez zdazaly sie takie wypadki :ico_oczko:

właśnie zauwazylam ze dni juz mi sie porypaly :ico_haha_01: :ico_haha_01: bylam pewna ze dzis sobota :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 17:33

a ja juz mam dosyc dnia lenia :-D wczoraj caly dzien siedzialam,dzis juz film obejrzalam...jem z nudow :ico_wstydzioch: biore sie za sprzatanie :ico_brawa_01: jasnie panimiala isc do lekarza i ja wcielo :ico_szoking: moja kolezanka tez chce zrobic silikony,ale pojedzie do polski....ale wiecie co? ja bym nie zrobila i nawet probowalam ja przekonac,ale u niej jest tak,ze jej facet chce :ico_szoking: moj by sie nigdy nie zgodzil,a jak by mnie poprosil to :wpale: :502: ona ma maly biust ,ale bardzo ladny,a juz 2 dzieci wykarmila...ja nie raz zartuje ,ze sobie zrobie,to T sie bardzo zlosci,bo mowi,ze to szkodliwe i w ogole...z reszta ja jestem mala,wiec male cycki mi pasuja :-D

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

01 cze 2007, 17:38

martuchafrost pisze:Jasnie Pani gdzie Ty??????????????????????????????????????
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
na porodówce??????????????????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-01, 17:03 ]
Fittney to jakie plany na rocznice ślubu?????????????????? :ico_szoking:

plany???u mnie zadne :ico_noniewiem: dla meza wczoraj przypomnialam o dacie a ON DZIS DO MNIE DZWONI I MOWI
:PAMIETAJ O WTORKU :ico_zly: :ico_noniewiem:

dziewczyny dzis chyba cos w powietrzu bo mne tez wszystko wkurza od rana :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 cze 2007, 17:42

TT nie dzialalo mi od rana. bylam u lekarza i lipa. to sa skurcze przepowiadajace (ciekawe w takim razie jak bola normalne??) dzoecko jeszcze wysoko, a szyjka twarda, pewnie jeszcze te leki dzialaja. nie mam na nic ochoty dzisiaj i jeszcze jutro z rana moj maz wyjezdza... :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość