nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

19 cze 2011, 08:55

Dzień dobry wszystkim! U nas ponuro, zimno i pada deszcz. Jednym słowem pogoda do niczego. Ja też już powoli szykuje torbę do porodu, i tak myślę i myślę co by tu jeszcze kupić. Jeszcze niby mam 6tygodni, ale zawsze może zacząć się wcześniej i potem będzie klops, jak nic nie spakuję.
No i mam przede wszystkim nadzieje że moja dzidzia odwróci się jeszcze główką w dół bo inaczej cesarka murowana
Mój synek też jeszcze się nie przewrócił. Mam nadzieję, że mu się uda. Ostatnio cały tydzień ćwiczył przekręcanie, ale po wielu wysiłkach i kręceniu się w brzuchu (co nawet bolało) i tak wracał do pozycji pośladkowej ehh. A teraz od dwóch dni przestał kombinować, znudził mu się chyba ten wysiłek i leży spokojnie. Może już mu za ciasno i za późno się zdecydował. W następnym tygodniu idę do ginekologa i wtedy zobaczymy co powie...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 cze 2011, 09:07

witam w niedzielny poranek :-)
w koncu jest troche chlodniej, tzn 18 stopni, troche pochmurno, ale dzis nie zapowiadaja deszczu, wczoraj musialo w nocy solidnie popadac, bo jeszcze kostka na podworku mokra..i dobrze przynajmniej nie trzeba bedzie podlewac?!? :ico_haha_01:
mi sie miesko pichci na obiad, parze sobie kawke..w poludnie do kosciolka, w odwiedziny do dziadkow i byczenie..taki mam wstepny plan na dzis, ale maz jeszcze spi, wiec nie wiem czy jak wstanie to sie cos nie zmieni :ico_noniewiem:
wam zycze milego dnia :-)

Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

19 cze 2011, 09:09

Dzięki dziewczyny za zyczenia ;**
--
U mnie właśnie słonko wyszło, co prawda chłodnawo, ale chmur deszczowych nie widać, więc może się ociepli ;)

Co tam w ogóle u was? Jak się czujecie?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

19 cze 2011, 09:40

Hey Dziewczyny :)
Jeszcze nie urodziłam... :D
phiii...
Spóźnione ale szczere życzenia urodzinowo-imieninowe dla Eli :* :ico_brawa_01:
U nas pogoda w sam raz :) troszke popadało i nie ma tego upału :ico_brawa_01:
Nie miałam czasu nawet wejsc naforum bo Patryka kolega z Siedlec przyjechacł (chrzestny Liwci) i a to opijali 1 dnia urodziny bo mó ma 26.06 a Piotrek miał 16.06 , a drugiego dnia za wózkiem chodziliśmy dla niuni i juz mamy :) :ico_brawa_01:
różowyyy... z fotelikiem, śpiworkiem, pompowane 4 koła... idealny :)
używany ale wcale nie widać... wielofunkcyjny taki:)
470 zł w komisie :)
bajka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bardzo spuchłam dzis na twarzy, może to juz niedługo :ico_sorki:
nie moge sie doczekac :) :ico_brawa_01:

miłej niedzieli:*

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 cze 2011, 09:53

Ja już też mam powoli pokompletowane wszystko dla dzidziolka i do szpitala. Myślę że na dniach spakuję torbę- a tak żeby potem nie było- poza tym myślę że spokojniejsza będę. Poza tym powiem Wam że tego porodu boję się bardziej niż poprzedniego
no ja dla siebie to mam wszystko jeszcze dla dzidxzi kilka doslownie rezczy musz edokupić i bedzie gotowe, ale jeszcze się nie pakuję , myslę, ze poczekam ze 2 tygodnie.
Ha i tez boje się teraz bardziej niz pierwszego bo dokładnie tak jak Ty wiem co mnie czeka.... :ico_olaboga:
A poza tym to witam w niedzielę i dziękuję za zyczenia!!!! U nas tez dzisiaj pochmurno i chłodno , cała noc padal deszcz. Wczorajsza impreza udała sie tylko na końcówwce trochę nas zmoczyło tzn w drodze do domu, ale co tam wiosenny deszczyk.
kręceniu się w brzuchu (co nawet bolało)

mnie też to boli jak się dziecko ruszai to nawet bardzo, mam wrażenie jakby mi zaraz jakies jelita miało urwać .
byczenie..taki mam wstepny plan na dzis,
ja mam tylko byczenie w planach na dziś :ico_oczko: bo jestem padnięta w sumie wczoraj to cały czas na nogach byłam i dzisiaj odczuwam tego skutki. Obiad mam bo zostało po imieninach mięsa a zupa jest ze wczoraj jarzynówka wiosenna. Tak więc luzik.
bardzo spuchłam dzis na twarzy
ja może nie tak bardzo ale już idac ze się zmieniałam i bardzo napuchły mi usta, mam jak po botoksie :ico_oczko:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

19 cze 2011, 12:35

Cześć Laski, ja niestety mam sie fatalnie.Łaziłam z ta poduszką, spałam przy otwartym balkonie i chyba zatoki mi złapało. Nigdy takiego czegos nie maiłam. Katar, taki gęsty że jak zatka to nie moge powietrza złapać (sorry za szczegóły - taka wydzielina zielona z krwią) - chce czy nie - uzywam kropli do nosa. I strasznego mam stresa, bo wiem że nie wolno z xykometazolem czy jak to tam się nazywa, ale tylko te daja ulge. Boli mnie lewa strona nosa, nad okiem i kość policzkowa + 4 górne zęby. Powiem tylko tak: ja pier........
chyba mi wybaczycie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

19 cze 2011, 13:31

beti, biedactwo:( współczuje..
trzymaj sie ciepło kochana i kuruj sie :* :ico_chory:

Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

19 cze 2011, 16:11

Boli mnie lewa strona nosa, nad okiem i kość policzkowa + 4 górne zęby. Powiem tylko tak: ja pier........
chyba mi wybaczycie :ico_sorki:
Oh jej znam ten ból też tak kiedyś się zaprawiłam (od dłuuugiej jazdy na rowerze - od rana do południa). Na zęby kup sobie pastę Colgate Sensitive Pro-Relief (ewentualnie podobną o takim działaniu), dla mnie ona była wybawieniem nim dostałam się na kanałówkę ( u Ciebie wcale nie musi być tak źle ;) ) do dentysty . Oprócz mycia ząbków polecam masować nią ząbki. Naprawdę mi pomagała w uśmierzeniu bólu lepiej od tabletek.

Na katar rób sobie inhalację lepiej się poczujesz.
--
Wczoraj naprawdę fajnie wypadły koncerty. Varius Manx pomimo ciągłych zmian wokalistek grają nadal w dechę ;] Nastałam się 4h, nogi mi w d.. właziły a plecy to powinnam wymienić, ale warto bylo. Co ciekawe przespałam chyba przez te przemęczenie cała noc, bez wstawania na siku ;P Dzisiaj o dziwo nic mnie nie boli :)

Na 18 idę na ostatni dzień Dni Elbląga ;) o 18 gra Farna, po niej Brodka a na koniec De mono i pokaz laserów. Potrzebowałam się wyrwać z domu, bo ostatnio ciągle w nim siedziałam (głównie ze względu na bolące kroczę), ale jutro powrót do rzeczywistości a nawet gorzej bo zanudzanie się na oddziele :P Jak mnie dłużej będą trzymac to karze mojemu mi laptopa przynieść, mam do niego neta bezprzewodowego to nie będe się nudziła, hehe Na razie wpakowane mam ebooki w telefonie i jedną ksiązke normalną biorę, przynajmniej sobie poczytam.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

19 cze 2011, 20:44

Hej przyłączam się do spóźnionych życzeń dla uskrzydlonej.
Więc zabiegu nie było cały piątek w szpitalu lekarze dochodzili czemu jest krew mojego dziecka taka kiepska. Tz podniosły się leukocyty i stwierdzili jakiś stan zapalny ale najpierw pokuli mi dziecko próbując założyć jej welfron (nie wiem jak to się pisze). Ze złości spakowaliśmy się i pojechaliśmy na weekend na mazury na naszą chatkę z dziećmi i nie miałam netu.

Dobrze że żadna się jeszcze nie rozpadła i wszystkie w całości choć już tak niewiele wam zostało aż zazdroszczę chciałabym urodzić już w lipcu bo boję się tych upałów a ja jeszcze prawie do końca sierpnia będę chodzić.
to tak symbolicznie.
Ja dopiero ze strychu zniosłam pudło z ciuszkami i w sumie po tych moich dwóch łobuzach mam wszystko może coś małego dokupię aby Tosia miała coś swojego ale tak symbolicznie. Co do odwiedzin ja leżałam na sali jednoosobowej i w sumie była tylko u mnie moja mama tata i siostra męża siostra i mąż teściowie tylko zajrzeli. Chciałabym też tak teraz odpocząć zanim wrócę do tych moich małych łobuzów. Ja padam z nóg bo się troszkę nałaziłam i boli mnie brzuch i plecy. Poza tym jestem wkurzona na ten zabieg tak się nastawiłam wewnętrznie a tu nic.

Ściskam was i pozdrawiam serdecznie.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 cze 2011, 20:51

uskrzydlona u nas tez byla Farna, wczoraj..ponoc super dala czadu, ja niestety sie balam na koncowce w takie tlumy, wiec mnie ominelo, ale szwagier byl i zadowolony bardzo...

beti wiem co to bol zatok i wspolczuje ci bardzo, te zeby pewnie tez od zatok co? :ico_olaboga: ja sobie pomagalam tylko inhalacjami z eukaliptusa, ale ponoc tez nie powinno sie zazywac bo rozszerzaja naczynka czy cos w tym stylu :ico_noniewiem: a jakbys sobie wentylator do sypialni wstawila, chociaz na jakis maly nawiew?
ja jak juz z goraca nie moge (choc spie przy otwartym oknie) to zalaczam choc na jakis czas wentylator :ico_noniewiem:

my dzis jednak sie nie byczylismy, tzn po obiadku obejrzelismy film " faster"("w pogoni za zemsta")- sensacyjny, nawet fajny..a potem ze pogoda sie poprawila to wzielismy Mile na rower i teraz po 2 godz chodzenia za rowerem czuje tylko ucisk na dol brzucha :ico_noniewiem: ale specjalnie nic mi sie obnizyl :ico_sorki: tylko ciezko tak czuje..wogole nie mam kondycji, pod gorke glebokie wdechy a tempo zolwia :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość