Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

01 cze 2007, 17:46

fotki ze spotkania :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-01, 17:47 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tak padl w drodze powrotnej :lol:
Obrazek
Obrazek

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 cze 2007, 18:25

fittney super foteczki :ico_brawa_01:
mnie tez tt nie dzialalo
jasnie pani ja bylam w czwartek u poloznej i dziecko bylo wysokoszyjka twarda zamknieta a co? w pt w nocy sie zaczelo wiec sie nie ciesz hikhiihhihi moj natus do samego psrcia nie zszedl w dol :ico_puknij:
po upadku nic mu nie jest dzieki bogu ale ja uz chyba zaczne kupowac plastry i tabletki od bolu glowy dla siebie....to nie dziecko to jakis komandos :ico_olaboga: dzis wlasnie urwal glowe maskotce takiemu slonikowi z grzechotka w srodku tak sobie wzial i urwal poprostu...chcialam 3 ale jak tak dalej bedzie to natus nie da rodzenstwu szansy :ico_haha_01:
ja tez sie przyznam :ico_wstydzioch: ze moj biust to do najwiekszych nie nalezy hihi ale nigdy mi to nie przeszkadzalo s. tez przynajmniej tak mowi i lucy jak mowie mu ze chce sztuczne to on mowi ze sie wtedy ze mna rozwiedzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 cze 2007, 19:01

julie_377, no to troche mnie pocieszylas...
julie_377 pisze:to nie dziecko to jakis komandos dzis wlasnie urwal glowe maskotce takiemu slonikowi z grzechotka w srodku tak sobie wzial i urwal poprostu...chcialam 3 ale jak tak dalej bedzie to natus nie da rodzenstwu szansy

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre :-D lubie takich komandosow :ico_brawa_01:

a jesli o biusty chodzi to normalnie nosilam 80 DD, ale teraz to juz zaden moj staniek na mnie nie pasuje i nosze takie juz do karmienia 95 F. mam nadzieje, ze taki rozmiar do czegos sie przyda, bo mleczka to tam ani sladu jeszcze. tak wiec moge sie z wami troszke podzielic, starczy dla kazdej :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 19:40

jasnie pani 95F :ico_szoking: masz sie czym :ico_brawa_01: dzielic :-D
natus komandos :ico_brawa_01: w razie jak studia nie wypala,to jakis fach juz ma :ico_haha_01: fittney super fotki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-01, 20:49 ]
moja mamuska cos telefonow nie odbiera :ico_olaboga: chyba szaleje na miescie,bo w srode ma przyjechac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 cze 2007, 21:38

Jasnie Pani wykarmisz całe TT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_olaboga:
Lucy wiesz ze małe jest piekne????? :ico_brawa_01:
Fittney foty pierwsza klasa :ico_brawa_01:
FITTNEY pisze:zawsze mozesz na wieszaku przy wejsciu do sypialni powiesic
hahahhhahahhahaha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 cze 2007, 21:55

p...... TT :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: az sobie przeklnąc musze :ico_zly: odświezam ta strone i odświeżam a tu ciągle jakiś błąd :ico_zly: że juz nie wspomne ile postów mnie wsiąkło :ico_zly: ide sie więc odstresować a posta popełnie jutro...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 cze 2007, 22:27

czesc` dziewczyny!
ranek zaczęłam od wizji lokalnej mojej dzielnicy :-D potem spacerek do sąsiadki ze starych smieci, tam obdarowywanie dzieci prezentami do kwoty 25zl :-D zostawilam lenke u rodzicow i biegiem do pracy. wieczorem przyszli oni do nas i tak na minął dzien dziecka.
nic w koncu lence nie kupilismy, za to jutro zabierzemy ją do bajkolandu i na karuzele, bo są akurat dni naszego miasta i wieeeleee atrakcji, szczegolnie kuba jest ciekawy tych zespolow zwanych GWIAZDMAI o ktorych nigdy nie slyszal :ico_haha_01:

biust Delfinki przyćmił widze wszystkie inne sprawy na TT...ale to tylko pozory, bo jak przeczytalam o rozmiarze Jasnie Pani :), to kuba musial mnie cucić, a potem...ja jego :ico_haha_01:

juz nie odpisuje, bo kuba o swicie jedzie na ryby i ja tez chce sie wyspac, bo lenka od rana na mojej glowie...doslownie :ico_haha_01: zawsze jak spie to wlazi mi na glowe i oczy na sile otwiera :ico_oczko:

dobrej nocki, pa!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 22:55

kaasiaa79 pisze:juz nie odpisuje, bo kuba o swicie jedzie na ryby i ja tez chce sie wyspac, bo lenka od rana na mojej glowie...doslownie :ico_haha_01: zawsze jak spie to wlazi mi na glowe i oczy na sile otwiera
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

a ja tez juz mam dosc TT dzisiaj :ico_zly: ja tez co napisze to wsiaka :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-01, 22:57 ]
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: posty mi wsiakaja :ico_zly:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 cze 2007, 23:11

hej dziewczyny w gore biusty bo idzie dzien rozpusty :-D :-D :-D
ja tez kiedys myslalam o powiekszaniu ale mi przeszlo,jaki mam taki mam.pawlowi sie podoba i to najwazniejsze.jak se pomysle o bolu pooperacyjnym to az mnie strzacha...a dotykalyscie te sztuczne cycki???ponoc sa twarde i nie da rady spac na brzuchu na tych balonach i ciezko bluzki kupowac bo jak pasuje w talii to cycki sie nie mieszcza :ico_haha_01: jeszcze zalezy kto jaki se rozmiar walnie :ico_haha_01:
ja jestem za natura,chyba ze ktos juz naprawde ma uszy spaniela i dla samej siebie chce to zrobic...ale nigdy dla faceta :ico_oczko:

kasia bawcie jutro dobrze i koniecznie napisz co to za gwiazdy spiewaly????i czy poszalals troche na parkiecie???
kaasiaa79 pisze:bo jak przeczytalam o rozmiarze Jasnie Pani :), to kuba musial mnie cucić, a potem...ja jego

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

jasnie pani kochaniutka trzymaj sie cieplutko...nic wiecej nie bede pisac...tylko czekac cierpliwie na radosne wiesci.
my jutro do hatfield sie wybieramy do znajomych na grilla :ico_haha_01: mniam mniam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 cze 2007, 00:38

no to dobranoc kobietki

[ Dodano: 2007-06-02, 09:50 ]
Hej dziewczyny!!!!
wczoraj ja ostatnia, a dzis pierwsza jestem
a ja :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: zrobione, obiadek dla mojego ukochanego uszykowany, teraz sałatkę robie, bo On lubi, bedzie popoludniu, ale ja juz sie nie moge doczekac :ico_brawa_01: zaraz Jego brachola wywale z łóżka i niech mi do polskiego sklepu jedzie bo mój misiek lubi majonez Winiary :ico_brawa_01:
Jasnie Pani melduj sie na bieżąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lucy wstawaj szkoda dnia!!!! :ico_brawa_01: Ty zazwyczaj pierwsza na TT byłas :ico_szoking:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość