Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 wrz 2011, 20:02

Kochane moje jak chodzi o wagę maluszków to mój Igorek ważył 14 na szczepieniu ważył 7500 :-D kolos jest :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ania zapraszam do sandomierza na winko :ico_oczko: bo na nowe mieszkanko to dopiero w przyszłym roku...
może załapiemy się do Koroneczki na parapetówę co wy o tym myślicie??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 wrz 2011, 20:16

markotka, trzymaj się kochana, obyś się nie rozchorowała!!! Weź dużą dawkę witaminy C i do łóżeczka!!
dziś pierwszy raz samodzielnie przekręciła się na brzuszek :ico_brawa_01: , no i stópki swoje tez odkryła, chciała je wziąć do buzi, ale udało jej sie tylko skarpetkę ściągnąć.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczynka :-)

Maksio zasypia, jutro na ten kurs, nie chce mi się, ale z drugiej strony nie mogę się doczekać :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 wrz 2011, 21:02

nie mam żurawiny, ale wzięłam urosept
To dobrze.
Koroneczka kurs szybko minie a odmiana też dobrze Ci zrobi. Jakbyś nie miała na kim później ćwiczyć to ja chętnie się położę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 wrz 2011, 10:38

Cześć :-D

Nocka przespana Obrazek Obrazek Obrazek i dzisiaj cała butelka mleka wypita bez cudowania Obrazek idzie ku lepszemu :-D

mój Igorek ważył 14 na szczepieniu ważył 7500 kolos jest
a mówisz, że tak mało je :ico_haha_01:

Herbatka, urosept i wymoczenie nóg pomogło :ico_brawa_01: coś tam czuję, ale nie jest źle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

24 wrz 2011, 21:03

Hej Dziewczynki
jak radzicie sobie z ziąbami maluszków??? mój Igorek strasznie płacze i żele nie pomagają, nie wiem co mu jeszcze poradzić... uspakajam go gryzakiem czymś dobrym do jedzenia i zasypia ale ciężko jest

[ Dodano: 24-09-2011, 21:15 ]
Markotka mało je ale często :/ nie zje raz a dobrze

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 wrz 2011, 21:21

Mariola a próbowałaś go przetrzymać z jedzeniem, czy nie da się? Na ząbki farmaceutka poleciła nam Dentinox, dziewczyny pisały o Camili chyba, u nas jeszcze z ząbkami nic się nie dzieje.

Moje dziecko powróciło, znów ładnie je i śpi :ico_brawa_01:

A gdzie się reszta dziewcząt dzisiaj podziewa?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 wrz 2011, 21:28

Witam, witam!
O 20 wróciłam, nakarmiłam me dziecię i zasnął- tyle się nim nacieszyłam :-) Kurs bardzo fajny- byłam na drenażu limfatycznym, trochę sobie przypomniałam, ale też dużo się nauczyłam :-)

Mariola, moje zaproszenie nadal aktualne na parapetówkę :-) Tylko cała wprowadzka troszkę się opóźni, bo zamiast kilku osób będzie robił jeden pan, nie opłaca nam się na końcówkę nowej ekipy zatrudniać :ico_sorki: Dam znać :-) U nas na dziąsełka pomaga dentinox- Maksio go lubi bardzo :-)

Markotka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia!Dzielny chłopak!

A wiecie, że Maksio wypił dzisiaj mojej mamie 200ml mojego mleka?? :ico_szoking: I nie chciał pić przez 5 godzin :-) Potem pił już normalnie po 130-140 jak to on! Mama ochłonęła, już jej przeszło z tym mm.

[ Dodano: 24-09-2011, 21:29 ]
Tak pisałyście o tych butach, że teraz ja siedzę na allegro i licytuję :ico_puknij: hihi chce wysokie i na płaskim botki :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 wrz 2011, 21:53

hej kobietki
u nas nocka do bani była :ico_placzek: mała zasnęła dopiero o 22,pobudkę zrobiła już o 23.25,A ją nakarmił,przebrał i spać poszła po 2...trzeba było co trochę wstawać bo pieluszka na twarz i nerwy bo zdjąc nie może :ico_noniewiem: potem pobudka przed 6 i znowu to samo aż usnęla o 8.10 a o 8.40 już wstała,padłam normalnie przy niej :ico_olaboga: dzisiaj na noc od razu Panadol dałam i Dentinoxem posmarowałam,zobaczymy jak to będzie :ico_noniewiem: najgorzej,że mąż ma na rano jutro na 8 do pracy i nie będzie dzisiaj wstawał bo musi się wyspać,oby dobrze było :ico_sorki: głowa mnie z niewyspania bolała cały dzień,nerwowa chodziłam,że bez kija nie podchodź :ico_olaboga: dobrze,że Hania poszła z ciocią i Zosią bo by się na niej pewnie odbiło :ico_wstydzioch:
dzisiaj na spacerek poszłam dłuższy bo ile można w domu siedzieć,pogoda bardzo ładna była i nawet na kompa ochoty brak :ico_noniewiem:

nie mogę nawet się skupić żeby wam poodpisywać :ico_wstydzioch:
zaraz spać idę bo wszyscy już ostro komara duszą :-D :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 wrz 2011, 22:09

aniawlkp86, ojj biedna!!! odpocznij koniecznie!!!
A ja wkłady kominkowe oglądam! Mąż nie chce się zgodzić na takie jaki ja chcę, bo kosztuje 5tys :ico_olaboga: On chce zwykły kupić za 1500 ale mi się nie podoba!! chyba poczekamy do wiosny z kominkiem, ja wolę mieć później, ale taki jak ja chce!!!


K dziś na męskim wieczorku...- poker :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 wrz 2011, 08:58

Hej,
nie miałam jak zajrzeć. U nas wczoraj znajomi byli z roczną córeczką-Zuźka jest cudna. Oni zachwyceni Mateuszem że taki grzeczny i sam zasypia, nie trzeba stać, głaskać, śpiewać ani kołysać. Za to my nie mogliśmy wyjść z podziwu jak mała jej aż uszy się trzęsą.
Dziś wizyta kolejnej koleżanki.
jak radzicie sobie z ziąbami maluszków???
Miariola, u nas sprawdza się Bobodent ma trochę większe stężenie lidokainy niż Dentinox -bardzo podobne, kwestia wyboru. Porozmawiaj z pediatrą o Camilia (roztwór w ampułkach) i Viburcolu (czopki na receptę). U każdego sprawdza się inny lek więc skonsultuj najlepiej to z lekarzem. Jedno i drugie dobre i podobnie działa. My małemu bardzo często masujemy dziąsła szczoteczką zakładaną na palec. Raz musieliśmy podać pół paracetamolu.
Markotka :ico_brawa_01: dla Krzysia.
Koroneczka cieszę się że szkolenie było fajne i mogłaś czegoś się douczyć.
Nowa u nas Mateusz jeszcze stóp nie bierze do buzi ale je odkrył, tzn przygląda się im bardzo zdziwiony, że coś oprócz kolan ma jeszcze (bo te próbował sobie podciągać do ust jak siedział w leżaczku). :ico_brawa_01: dla sprytnej Liwii.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości