Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 22:44

ktoś pytał jak mi Igor spał po tym jak go wychwaliłam, spał tak jak zawsze :-) czyli rewelacyjnie :ico_brawa_01:
dzisiaj miał jakiś gorszy dzień ale to chyba wszystkie dzieci miały gorszy z tego co zauważyłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 22:45

Gosia jakoś od września do grudnia do końca roku mi leciały tak cały czas a to jeszcze nie wszystkie jakie zebrałam bo wiadomo że z wanny spłynęły razem z wodą!!!

Jejku Kaja co 5 minut się budzi z mega płaczem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 22:46

Pulmex jest super też go stosuje, dobrze jest też posmarować stópki

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 22:51

To. Jutro kupie ten pulmex;-) Marcinek tez ogolnie spi dobrze.budzi sie zazwyczaj ok 1 i potem juz rano.ciekawe jak bedzie dzis;-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 23:30

Malinowa kluseczek z Igorka...ale śliczny jest!!!

Madleine będę pamiętała o Tobie i przy najbliższych zakupach aptekowych wyślę Ci viburcol.

Pulmex baby też zawsze stosowałam Jolce, a ostatnio kupiłam aromactiv...też fajny ale niby dopiero od 2 roku życia.
Laupina jak myślisz...zalecają tak profilaktycznie czy rzeczywiście jest jakiś konkretny powód żeby takim maluszkom nie smarować? Jak analizowałam skład to nic szkodliwego nie znalazłam...mięta,lawenda,eukaliptus chyba nie zaszkodzą, co?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 23:49

Malinowa ale śliczny :ico_brawa_01: a jakie ma długie rzęsy :ico_szoking: :ico_brawa_01:
dobrze jest też posmarować stópki
wlaśnie Tomkowi też smaruje i skarpety na to. Do tej pory to rewelacja bo ma 7 lat a nie wysmarcze nosa :ico_zly: więc na noc go smaruje a na dzień na bluzkę kropię oilbasem tylko oilbas chyba od roku jest.
a to jeszcze nie wszystkie jakie zebrałam bo wiadomo że z wanny spłynęły razem z wod
ale to po myciu głowy tyle miałaś? Czy po jednym dniu czy po jednym czesaniu? Ja dzisiaj te 200 naliczyłam tylko te co spływały z czesania te co na szczotce zostały to zostały. A nie myłam głowy :ico_olaboga:

Gosia a co Ty mi polecasz z tej dermeny? Szampon? Mówiłaś że kupiłaś albo masz zamiar ten novoxidyl. Ja jeden tonik już kończę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 23:58

Gosia ja nie czeszę włosów tylko myję co 2 dni :-D i po kąpieli rozczesuje ale jak zdarzało mi się czesać bez mycia to też wypadały w olbrzymich ilościach :-(

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 00:04

Gosia a co Ty mi polecasz z tej dermeny? Szampon? Mówiłaś że kupiłaś albo masz zamiar ten novoxidyl. Ja jeden tonik już kończę.
Obrazek
Tak, dokładnie ten szampon. Fakt że ostatnio kupiłam ten novoxidyl ale raczej pierwszy i ostatni raz. Nie wiem jeszcze czy jest skuteczny ale włosy są po nim fatalne. Nie mogę ich ułozyć :ico_zly:
Co do dermeny to jest naprawdę sprawdzona. Moja bratowa po bliźniaczkach tego używała i włosy jej się wzmocniły, ja po Jolce też używałam i pięknie odrosły. Teraz też mam nadzieję, że pomoże. Tylko wiadomo, nie wystarczy raz umyć. Trzeba używać ok. 3 miesięcy.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 00:10

Ale naskrobałyście przez cały dzień..... moje dziecko jak poszło spać w południe tak spało do 14:30. Zjadła obiadek i mleczko i poszliśmy na dzień babci. Wcześniej odcisnelismy w glinie raczke i stopke i umiescilismy to w trojdzielnej ramce gdzie na srodku umiescilam zdjecie Marysi. Wszyscy sie tym zachwycali. Jak wrócilismy byla kąpiel i kaszka oraz cyc i spi od 21wszej. Gosia pisala ze nie ma juz dziadkow ja tez nie mam....mam jedynie babcie ale mieszka cale zycie zagranica:/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 00:12

Kasiala to z dwóch dni :ico_szoking: to ja się zastanawiam czy po jednym czesaniu mam coś takiego :ico_placzek: zawsze rano czeszę do skutku aż przestaną wypadać tylko tak się nie da a potem cały dzień mi lecą jeszcze wieczorem tak wyczesuję z dwóch dni to napewno mam więcej :ico_placzek:

Dobra lecę spać bo się boję nocki.

A szampon kupię co mi szkodzi.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości