Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 10:32

Dzień dobry w sobotę z :ico_kawa:
U nas szaro, buro i deszczowo. Na obiadek ryż z kurczaczkiem i pieczarkami.

Cycki będa zdrowe! Wierzę w to. Już moja pani gin o to zadba. Wierzę jej. Jak walczyła o wyleczenie grzybka, tak powalczy i o cyce! :)
Jeszcze 5 dni do usg!!!!

misiu, mi poprzednim razem też chciało się karmić, ale jak już wiesz nie wyszło. Szkoda. Ale przynajmniej nie będziesz taka uziemiona w domu z małą. Zawsze mąż weźmie butlę i pokarmi a ty chociaz do fryzjera czy na pazurki wyskoczysz :-D

kupiłam pajacyk na allegro panterkę dla młodego bobka - 20zł :-D już rozm. 68 bo on welurowy to będzie akurat na jesień :)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 11:01

Tak piszecie o tym karmieniu, a ja zastanawiam się, czy to karmienie nie jest bolesne? Oglądałam program w tv o 7 kobietach i ich początkach w karmieniu i trochę przestraszyłam się. Ja też mam zamiar karmić piersią, ale np moja kuzynka szybko przeszła na butelkę, bo mały był przy cycu wiecznie głodny.

Małgosiu życzę udanej zabawy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 11:24

jenny - nie jest to przyjemne uczucie. Boli, ale z początku. Ponoć dobrze przystawione dziecko tak ssie, że nie boli. Ja krwawiłam, sutki popękane na maksa bolesne. Najgorzej jak zassie dzidzia. Potem leci spokojnie. Bepanthen ponoć przynosi ulgę. Trzeba się nauczyć tego, jak wszystkiego przy dziecku.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 12:19

witam :)

u nas od rana pada śnieg, jest 0 st, więc jest chlapa, skoczyłam z małym autem do lidla po włoszczyznę, bo dziś na obiad rosół robię,

placek i sałatki porobione, także , można iść na zabawę, mama zostanie z Szymkiem,
na 12 idę do fryzjera, żeby mi wyprostowali włoski :),

jeśli chodzi o karmienie to ja karmiłam 2tyg. , więcej nie dałam rady, miałam, całe pokrwawione, też smarowałam bephantenem, ale co mi się zagoiło, to na nowo rana, nie dałam rady, powiem też nie wytrzymałam psychicznie tego wszystkiego, to mnie wszystko na dole bolało, mały płakał,a butlą przynajmniej się najadł i był spokój,

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 12:23

donatka, miałam to samo. psychicznie ciężko wytrzymac podwójny ból.

Przepraszam za zaśmiecanie wątku. Wkleję to tylko raz.

Rian walczy w konkursie o obrożę!
Uszczęsliwisz naszego pupila?

Kliknij w link i polub jego zdjęcie. Im więcej, tym lepiej!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 12:27

Dzień dobry dziewczynki

Ale miałam dzis noc :ico_placzek: Jak wiecie biore swój lek ten steryd,pisałam wam ostatnio,że moja endo mi go kazała zmniejszyć więc wziełam wczoraj z rana pół tabletki na wieczór pół i poszłam spać o 5 rano się budze słabo mi ,niedobrze,ledwo dobiegłam do ubikacji tak wymiotowałam nie dałam rady męża obudzić taka zrobiłam się słaba doczłapałam się do okna otworzyłam je szybko tabletke wziełam i znowu ją zwróciłam :ico_placzek: doszła biegunka zimne poty następna tabletka,Mała mi sie nie ruszała dziewczyny koszmar tabletka zaczeła działać szybko i temperatura zaczeła mi spadać wymioty przeszły itd koszmar tak mi dobrała dawke moja endo,ze kortyzol spadł mi do 0 i zabiłaby mnie :ico_placzek: Nie dałabym rady nawet karetki wezwać :ico_placzek:
musze sie kurowac bo nie chce sie bardziej pochorowac. we wtorek ide do gin
ojj kuruj sie kochana,kuruj moze tantum verde na gardło a na katarek inhalacja? A ja równiez planuje we wtorek iść do gina już...
Zawsze mąż weźmie butlę i pokarmi a ty chociaz do fryzjera czy na pazurki wyskoczysz
wlasnie tu jest z tego plus :-)

i z tego bedzie plus własnie,ze nie bede uziemiona :ico_oczko:
kupiłam pajacyk na allegro panterkę dla młodego bobka - 20zł :-D już rozm. 68 bo on welurowy to będzie akurat na jesień :)
to potem pochwal się,pochwal bo ty fajniusie rzeczy kupujesz :-) Ja dziś kuiłam sukienunie dla małej razem ze spodenkami 10zł plus przesyłka tez wariuje,ale juz blizej niz dalej :ico_sorki:

jenny1983 Niuni jak się czujesz? u Ciebie wszystko ok?

donatka26 To na bustwo sie robisz powiadasz? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 12:38

matko kochana, misia, ale wieści! jestem w szoku! dobrze, że tak to się skończyło. dzwoń do endo w poniedziałek i powiedz co się działo.

mój bobek po jabłku dziś z rana aktywny jak mało kiedy :-D

oto mój zakup:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lut 2013, 12:40 przez tibby, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 12:39

Misiu to jakiś koszmar co przeżyłaś.
U mnie spokojnie większość czasu leżakuje. Psychicznie różnie dopadają mnie humorki, dołki. Cera mi pogorszyła się teraz pojawiły się krosty i schudłam narazie kilogram.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 12:41

jenny, wiem, że to ciężko tak w kółko leżeć, ale jeśli to ma pomóc. warto, co?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

02 lut 2013, 12:52

Tibby źle nie jest, bo i mogę książke czytać na siedząco i chodzić po pokoju:-) No, ale wiadomo spacerki narazie nie dla mnie. Ciekawe kto w waszych brzuszkach siedzi poczekam na Wasze usg, to i ja na końcu dowiem się.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość