Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

09 sty 2011, 16:17

Hej mamuśki :)

My dopiero wróciliśmy z miasta pojechaliśmy na carboot-a z myślą że może uda nam się coś jeszcze upolować dla małej- szukałam lampeczki najlepiej takiej na ścianę z regulowanym światłem ale niestety dziś był jeden wielki badziew!

Potem trochę po sklepach pojeździliśmy bo chciałam też kupić taką rurkę do kibela na ręczniki - ale też nigdzie nie było takiej jak by nam pasowała :( Tak że w sumie nic nie załatwiłam! Jedynie kupiłam jeszcze jedną butelkę Oliatum - bo jeszcze w promocji mieli!

Aniula - śliczne łóżeczko taki żółciutkie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gaga Bidulko ty współczuje choróbska na samą końcówkę mam nadzieję że Ci przejdzie przed porodem bo rodzić z tak zawalonym gardłem to byłaby masakra! Śliczne łóżeczko też się zastanawiałam nad takim wzorem pościeli dla mojej córci ale w zestawie mieli beznadziejny ochraniacz i dlatego zdecydowałam się na ten co mam!
A mówisz że imprezkę dziś macie to czekamy na zdjęcia! Może pokażesz nam Swojego Bartusia bo tak o nim opowiadasz a się nie pochwalisz :)

Knutia ty nas nie podczytuj tylko aktywnie się udzielaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo nas coraz mniej i w końcu nie będzie z kim klikać :)
Pytałaś o wózek mój to Baby World V-Travel.
Tu masz linka do allegro jak on wygląda w całej okazałości -

http://allegro.pl/v-travel-3-w1-baby-wo ... 73039.html

Alineczka Sorki że się tak dopytuję ale napisałaś że mieszkamy wspólnie to co twój były nie wie że mieszkasz z Krzysiem? A tak poza tym się wcale tym nie przejmuj - chyba jak się rozeszliście to nie zależy Ci już na nim ani na jego zdaniu -co?
A to co on sobie pomyśli to już jego zmartwienie- jak to się mówi WAL TO :)

Wcale nie zamierzam się z Ciebie śmiać - każdy ma swoje zdanie i jakieś widzimisie i nikomu nic do tego!

Ja np. mam bzika na punkcie czystości i bakterii wiem ze to nie dobrze bo nie wolno tak dziecka sterylnie trzymać ale co ja zrobię tak mam najlepiej to bym wszystko wygotowała, wyparzyła, wyczyściła, wyprała aby tylko to z czym mała będzie miała styczność było czyste!

Ale rozbawiłaś mnie tym tekstem o króliczycy Twój Krzysiek jest niesamowity - mojemu to chyba nigdy do głowy by nie przyszło aby tak pow. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 sty 2011, 17:29

Aga, jasne, że wie, że mieszkam z Krzysiem i wogóle i w ogóle, ale inaczej jak wie tylko a inaczej jak zobaczy.
Mi nie zależy na tym co on powie czy pomyśli, tylko on ma czasem jazdy, że zaczyna pisać tony smsów typu, ile bym dał żebyś wróciła, nie umiem bez Was żyć, moje życie nie ma znaczenia, wróć ja się zmienię itp...... a to po prostu mnie dołuje i tyle.. Czasem zaczynam współczuć, żałować go.. Sam sobie bardzo długo na to pracował echhh


A my zaraz się wybieramy na WOŚP, chcemy światełko obejrzeć i może uda się najpierw zahaczyć o tą choinkę :-)

knutia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:37

09 sty 2011, 18:11

to i ja sie pochwale łózeczkiem dla naszego synka:)))))specjalnie wybralam kolor neutralny, bo po I pasuje do koloru scian, a po drugie zawsze bedzie mozna wykorzystac przy drugim dzidziusiu:)))



Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 sty 2011, 18:19

Fajniutkie.
Ale masz jakiś "inny"ochraniacz
Mój to tylko w zagłówku taki wyższy, u ciebie jeszcze w podnóżku niższy,no nie?

knutia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:37

09 sty 2011, 18:22

hehe, nie, tylko kolderka tak sie ulozyla- jest dosyc sporo wiec na teraz jest podwiazana, a ochraniacz jest krotki...zdjecia sredniej jakosci, bo z komorki... cos mnie od 15 brzuch pobolewa...ale nie sa to regularne skurcze, wiec pewnie poki co te przepowiadajace..., posiedzialam w wanniei troche teraz jakby troche przeszlo...hmmm

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

09 sty 2011, 20:08

Alnika no to Ci nie zazdroszczę :) trudno mi jest cokolwiek powiedzieć bo nie znam Twojej sytuacji i historii, ale nie przejmuj się co były pomyśli lub nawet powie - był dupkiem i tak jak pisałaś nie potrafił uszanować Ciebie i cieszyć się tym co miał to teraz nie ma nic! Sam sobie na to zasłużył! Mógł wcześniej myśleć że jego zachowanie może wszystko zepsuć! A teraz żałuje??? Chce wrócić??? - ooooo ja bym 2-giej szansy nie dała!!! Tym bardziej że teraz masz szczęśliwą rodzinę z Krzysiem on kocha Ciebie i Wanesskę i to jest najważniejsze że jesteście szczęśliwe! A on może tylko żałować! Mam nadzieję że nie jesteś zła że tak napisałam :ico_wstydzioch: - może w ogóle nie powinnam się wtrącać!

Knutia - śliczne łóżeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie co dziś zauważyłam na papierze jak byłam w kobelku taki glutek nie duży ale jak ciągnąca się galaretka! Czy to może być czop? Ale nie był podbarwiony na czerwono ani nic - miał taki żółto przezroczysty kolor! I tak mnie kuje w brzuchu na dole i mała wariuje jakby jej czegoś dosypali do wód płod.! Jak myślicie to może być zwiastun porodu........ ???????

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 sty 2011, 23:34

Aga no co Ty wcale się nie gniewam, że coś napisałaś na "ten" temat. Jakby mi przeszkadzały czyjeś wypowiedzi, nie wyciągała bym tego tematu na wierzch ;)
O jakiejś drugiej szansie nie ma mowy oczywiście. Denerwują mnie tylko jego te smsy na któe nie ma siły...

Knutia, to może będziesz trzecia? :-D termin masz bliziutko, także, kto wie.
Daj jakoś nam znać jakby coś :)

Ja na bieżąco mam kontakt z Buzok i Madziorką. Madziorka lajcik oczywiście, pisze, że dużo pokarmu Olafek spokojny, no i dziś jie mogli wyjść bo badanie dziecku w 2,5 dobie musieli zrobić, a 2,5 doby mija dzis o 23..
Buzok w szpitalu nadal w dwupaku.. Jutro się do niej odezwę..

No a Aniula i Knutia, to nie wiem jak dacie znać, pewno jak rozpakujecie :) chyba że komuś na priva telefon prześlecie. Bo Gaga chyba ma kontakt z Buzok, no nie Gaga?
Jest jeszcze Nika, ale ona bardzo rzadko zagląda, nie wiem....
I to chyba wszystkie styczniówki, nie pominęlam żadnej ? :ico_sorki:

A my byliśmy na "światełku do nieba" WOŚP Wanessce się wcale nie podobało hehe, powiedziałą "te gwiazdki (fajerwerki) są nie ładne heheh potem zabraliśmy pod choinkę na placu Zamkowym, to już trochę lepiej - światełka podobały się jej. No wracając wjechaliśmy do sklepu małe zakupy porobić, po drodze skomentowała, że zakupy tak jedziemy, fajnie, a nie oglądać światełka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: normalnie wdzięczność czystej wody hahaha
Dziecko normalnie prawdę Ci powie :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

10 sty 2011, 00:25

I zrób tu dziecku przyjemność :) Dla niej sklepy i zakupki ważniejsze niż tam jakieś fajerwerki :) - ale fajnie że mogliście zobaczyć je na żywo - ja w tv tylko widziałam i mi się podobało :)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 sty 2011, 00:46

Bardzo ładne były, ale jej chyba ten huk przeszkadzał, bo krzyczała, że wracajmy do odmu...

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

10 sty 2011, 00:51

Dziś znów zaszalałam na e-bay'u pochwale wam się co kupiłam:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWNX:IT

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWNX:IT

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWNX:IT

I co myślicie - opłacało się?

[ Dodano: 2011-01-09, 23:53 ]
Jutro o 11 kończy się jeszcze jedna aukcja która licytuje mam nadzieję że nikt jej nie podbije choć to jest pewnie mało prawdopodobne- ale może -kto wie! :)

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... :MEBIDX:IT

[ Dodano: 2011-01-09, 23:56 ]
Dzieci są wrażliwsze na hałasy niż my i może rzeczywiście dla niej to było za dużo! Za rok będzie lepiej :) Ale ważne że z zakupów była zadowolona :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość