Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 sty 2008, 14:01

witam!
:ico_brawa_01: dla Bartoszka za wszystkie zebulki
my nie robimy jakiejs wielkiej imprezy,bedzie torcik,kawa dla najbliższych tylko nie wiem czy w dzień urodzin czy później troche,bo nie wiem czy D będzie w domu

a z prezentem to też mamy problem,ale wymyśliłam że kupimy mu zestaw ciastoliny z akcesoriami i jeszcze cos do tego,ma ciastolinę ale samą taką i bardzo lubi sie nią bawić,to jakieś pierdułki do niej sie przydadzą
może jakąs fajową ksiażke do tego

myslałam o takim autobusie co uczy literek,cyfr i czegoś tam jeszcze,ale podejrzewam że raczej furory by nie zrobił,chwila i w kąt :ico_noniewiem:
Kacper ma już tyyyle zabawek :ico_olaboga: a większościa sie wcale nie bawi,nie ma sensu kupować znowu czego co bedzie leżeć w kącie :ico_noniewiem: chce cos czym naprawde sie pobawi i co go zajmie na jakis czas,a widze że ta ciastolina to m usie baaardzo podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

20 sty 2008, 16:24

Ja zauwazylam,ze Gabi bardzo lubi wszelakie zabawki ktore mozna nakrecic ,a one sie potem poruszaja :ico_haha_01: Wymyslilismy ,ze to bedzie dodatek do prezentu,tylko jakiego???Hihi :ico_haha_01:
My tez nie robimy wielkiej fety normalna imprezke w gronie rodzinym. :ico_haha_01:
Ja sie dzisiaj zacielam w palucha ,ale diabelstwo boli :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

20 sty 2008, 18:52

Aluniu ,niech mąż pocałuje w paluszek ,od razu przejdzie :-D :-D Moze tez polizac :-D :-D
Jezeli chodzi o imprezkę to ja tez nie robie nie wiem czego -nie przesadzam-beda tylko dziadkowie ,my i chrzestni i pasuję ,wystarczy :-) :-) :-) A o prezencie nawet jeszcze nie myslałam ,bo tak jak pisze Kasia mój tez ma tego multum ,a i tak lezy po katach i zbiera kurz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

21 sty 2008, 08:48

Dora1 pisze:Aluniu ,niech mąż pocałuje w paluszek ,od razu przejdzie Moze tez polizac

hehe,dobra jestes :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Gabi od mojej mamy dostanie złoty wisior w ksztalcie smoczka z Grawerka(data urodz,waga itp)Za pare lat bedzie miala super pamiatke :ico_haha_01: Oczywiscie mamuska podkradla moj pomysl :ico_szoking: :ico_zly: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 sty 2008, 17:00

My juz w niemczech.Lot minal bez przeszkod.mati sie fajnie sprawowal.jak prawdziwy dwulatek:) dzis bylismy juz na zakupach i tak sie wyganial po sklepach ze usnal w aucie i do tej porz spi:) jak odpoczywam.rano spalam do 9 a malym zajmowala sie babcia.smieje sie ze przyjechalam dp spa:)

Co do urodzin to robimy z pompa:) mati ma na osiedlu wojskowym sporo kolegow i koelzanek i ze wszystkimi sie spotykamy, a ze mamy malusie mieszkanko a w tym samym dniu ma urodziny 2 kolegow to wynajelismy sale i robimy od razu na 50 osob:) wyjdzie nas juz ze wszystkim po 350 zl wiec jak mam robic na raty, gotowac i inne takie to wole zaplacic.pozatm ebdziemy sie wyprowadzac wiec to tez w ramach pozegnania. chcemy wyjanc magika i kupic farby do malowania twarzy:) co do prezentu myslimy o garazu pietrowym bo ostatnio u kolegi tak sie super bawil.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 sty 2008, 22:23

fajnie matikasia :ico_brawa_01: napewno bedzie super impreza,skoro możecie zrobić razem ze znajomymi to nie ma sie nad czym zastanawiać :ico_brawa_01:
my garaż kupiliśmy pod choinke Kacprowi,narazie został złożony,bo jakos nie bardzo go zainteresował,poczekamy jakis czas i znowu sie rozłoży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 sty 2008, 23:11

Witajcie mamusie!
Widze ze juz zyjecie 2 urodzinami naszych malych pociech :ico_haha_01: U nas bedzie zwykla domowa imprezka z najblizszymi a tort upieke sama bo rok temu pieklam debiutancki i wszyscy mowili ze rewelacyjny!chyba mam talent po mamie w tych sprawach :ico_oczko:
kasiekk, jesli chodzi o zeby to u nas ciezka sprawa tera Dawidkowi wychodza 4 na raz a on strasznie cierpi :ico_placzek: jest placzliwy wszystko go drazni i znowu zaczal budzic sie w nocy.Srodki przeciwbolowe pomagaja na chwile.Dentystka mi powiedziala ze on ma strasznie grube dziasla stad ten problem zabki bardzo dlugo mu sie przebijaja.5 jeszcze nie mamy bo mu tak dziwnie rosna na gorze ma wszystkie od 1-4 a na dole do tej pory wyobrazcie sobie mial 1 i 4!teraz wlasnie wyszla mu pierwsza 2 i widac juz plamy trojek i kolejnej 2. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

22 sty 2008, 07:49

Ello babeczki :ico_haha_01:
matikasia, super,ze maly taki grzeczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda Sz., fakyycznie malemu dziwnie zabki rosna...
Nie martw sie nie dlugo bedzie po wszystkim :ico_haha_01:
A ja dzisiaj cala w nerwch maz jedzie do WKU :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 sty 2008, 08:04

Helloł babeczki ,cześć Alu :-) :-)
Aluniu bedzie dobrze ,nie martw się na zapas :588: :588: :588: A nie może sobie jakoś załatwic ,zeby nie iść do wojska :-) :-) Mój mąż sobie załatwiał i udało mu się :ico_oczko: :ico_oczko:
Dziewczyny ,a ja kupię Bartoszowi klocki,bo zauwzyłam,że wszystko ma -samochodziki ,kolejki,ciężarówy ,ale nie ma klocków .Mam nadzieje ,że mu się spodoba :-) :-) Tylko ciekawe na jak długo :-D :-D A ja dzisiaj jadę zamówić torta na sobotę ,mam nadzieję ,że nie za późno :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 sty 2008, 13:13

Kolocki to rewelacja. Teraz na niemeickim ebayu wylicytowalam za 33 euro razem z 10 plansz, puzzli, lowienie rybek na magnes, przybijanie mlotkiem na korek plaskich klockow pinezkami i mnostwo klockow i klocuszkow:) wczoraj ciagle sie bawilismy...
Obrazek
Obrazek

no a to juz mamusia po pierwszych zakupach.mati w sklepie masakra.nie chce siedziec w wozku,nie chce isc za reke,wlazi do przebieralni, przeciska sie prezz regaly,wszedzie wyciera kurze.mielismy w sobote jechac do suutgartu na kilimtrowa ulice zakupow ale nie wiem czy to cos da:)
Obrazek

Co do piatek to matiemy urosly jakies 2 miechy temu i to wszystkie na raz. Nic mu nie bylo. Zoabczylam ze je ma i juz:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości