gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 00:14

no i ja nie mam dziadków. Babcia umarła dawno temu a potem w przeciągu 4 lat drugą babcię i dwóch dziadków straciłam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 09:29

hej
Quanchita na pulmex baby pisze powyżej 6 miesiąca, przynajmniej takie opakowanie mam teraz w aptece, ze świeżej dostawy, więc chyba aktualne. Nawet jeśli zmienią, może już zmienili od 2 rż to na pewno tylko ze względu na kasę, bo nie muszą badań robić,a skład zostanie ten sam

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 09:30

Gosia spróbuj ten lek robiony do wcierania jest na prawdę świetny, mojej mamy koleżanka placcki na głowie miała i jej pomógł, a Dermenę też polecam

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 11:30

Co do Viburcolu, to już Wam kiedyś pisałam, że jakieś dziwne neurologiczne rzeczy się z dziećmi po nim działy i dlatego zmienił status na rp,, nawet nie doczytałam, że jest teraz od 6 rż

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 11:41

Malinowa Igorek jest prześliczny!!!!!!!!! Oczka ma jak malowane!!!!!!
Kasiala brawa dla Kajci ,bystra dziewczynka :ico_brawa_01:

Ja sie nie wypowiadam odnośnie nocki bo moje dzieci to małe wampirki, starszy młodszą obudził bo ryczało 2giej, on usnął kwadrans potem , ona o 4tej :ico_puknij: :ico_spanko:

Gosia mi włosy wypadają- każdemu chyba wypadaja. ale już znacznie mniej no i odrosty mam mega czyli wnioskuję że najgorsze za mną :ico_noniewiem:
nie żartuj że Tomek nosa nie wydmucha :ico_szoking: nie umie czynie chce czy co? :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 14:27

nie umie czynie chce czy co?
nie umie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: dlatego jak ma katar to robię tą całą inhalację oilbasem itp i na szczęście nie spływa mu :ico_sorki: i jakoś z kataru nic się nie dzieje :ico_sorki:
każdemu chyba wypadaja.
no tak do 100 to norma.
Laupina mi kiedyś lekarz przepisał taką wcierkę nie wiem czy tą samą ale coś miałam, wtedy chyba coś tam było lepiej ale teraz nie chcę mieszać po pierwsze nie wiem jak to z karmieniem po drugie biorę od miesiąca novoxidyl a każą 3.

Mały kaszle bardzo nie wiem czy po flegaminie :ico_olaboga: czy mu gorzej. Kataru nie ma :ico_sorki: no i w nocy się budził znowu ale nie tak bardzo.
Aha dostałam viburcol od koleżanki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 15:06

przyszłam Wam powiedzieć że Kajka robi mi na złość :-D :ico_zly: bo o 12:30 zasnęła myślę sobie ze pewnie z pół godziny pośpi i wyjdę z nią na spacer... i wszystko przgotowane od 13 już czeka a Kajka nadal spi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 16:57

hej
Quanchita na pulmex baby pisze powyżej 6 miesiąca, przynajmniej takie opakowanie mam teraz w aptece, ze świeżej dostawy, więc chyba aktualne. Nawet jeśli zmienią, może już zmienili od 2 rż to na pewno tylko ze względu na kasę, bo nie muszą badań robić,a skład zostanie ten sam
Pulmex to wiem, mi chodziło o aromactiv dlaczego od 2 rż.?

Dopiero co do domu wróciliśmy, bo z samego rana pojechaliśmy do mojego taty na dzień dziadka (60m od nas mieszka ale że dzieciaki jeszcze nie do końca zdrowe to podjechaliśmy autem) i już się mieliśmy zbierać ok 12 , patrzę a Tymek śpi :ico_szoking: No to już nie ubierałam tylko położyłam u taty i spał do 15 prawie :ico_szoking:
Jeszcze komórkę gdzieś zapodziałam...pewnie tam została :ico_zly:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 17:39

Kasiala, ja więcej włosów miałam na umywalce z jednego czesania, a czeszę się kilka razy dziennie... Ale ja mam tak grube włosy, że cieszę się na ich wypadanie ( po porodzie Matyśki też mi wypadały, aler odrosły ).

Malinowa Igorek słodki i jaki pulchniutki :)
Moja Marcelka waży 7940 kg; byłyśmy dziś na kontroli u pediatry, bo ostatnie dwie nocki były koszmarne- maruda budziła się co godzinę z płaczem i myślałam, że bierzę Ją coś, bo ja właśnie co skończyłam przechodzić coś grypopodobnego...
do tego jakoś mniej je Marcelka... Pediatra twierdzi, że być może to od glutenu, bo widać, że brzusio chyba jej dokucza i póki co mamy odstawić gluten.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 sty 2013, 19:35

Moja Marcelka waży 7940 kg;
To też ładna kluseczka Ci rośnie :ico_haha_01:
Pediatra twierdzi, że być może to od glutenu, bo widać, że brzusio chyba jej dokucza i póki co mamy odstawić gluten.
O, ciekawe..i kiedy możesz wrócić do tego glutenu?
Ale ja mam tak grube włosy, że cieszę się na ich wypadanie
To chyba jesteś jedyna :ico_haha_01: W razie czego może zechciałabyś być moim honorowym dawcą włosów jakby potrzebny był przeszczep? :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości