Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

13 lut 2008, 14:19

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Witam w dniu dzisiejszym :ico_oczko: Właśnie wróciłam wreszcie do domku,bo załatwiałam szkołę dla Zuzi.Mam nadzieję,że ją przyjmą,bo to nie jej rejon,ale do przedszkola też nie chodzi na swoim osiedlu i problemów nie było(hehe,nie ma to jak znajome panie).Chce chodzić do tej szkoły,bo większość dzieci z grupy też będzie tam chodziła.A dla mnie ważniejsze jest jej samopoczucie,niż odległość(rejonową mam pod oknem).
MONISIU nareszcie jesteś!!! :-D :-D :-D
K@teczko to też się za bardzo nie martwię,30 stycznia miałam szczegółowe usg i było wszystko w porządku.
babe_boom, na razie nie wykupiłam,zastanowię sie jeszcze.A co do tej macicy,to chyba nie jest to jakieś niepokojące,skoro kazała mi przyjść za miesiąc :ico_noniewiem:
Buziaki i do wieczorka,bo teraz zmykam coś przegryźć i lecę opłacić przedszkole :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-13, 13:23 ]
ObrazekObrazek

[ Dodano: 2008-02-13, 13:24 ]
Troszku wiosenki dla was :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-02-13, 19:38 ]
Witam,a czemu tu taka kiepska frekwencja?
Zobaczcie co znalazłam,mam nadzieję,że do mnie nie przyjdą,chociaż w domu siedzę cały czas,tyle,że nie wyglądam za atrakcyjnie :ico_oczko:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... w=75625816

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 lut 2008, 21:12

hej kochane

Ja od 3 dni bez neta bylam,wiec nie moglam zajrzec na TT
Bylam dzis w szpitalu i wszystko jak najbardziej ok,maly rosnie i ma sie super-potwierdzona plec 3 raz,wiec na 10000000% syn bedzie mial brata NATANA-takie imie mu wybralam :)-jak sie wam podoba Natek??Natuś

jutro jeszcze mam wolne,bo dzis tez mialam,ale zeszlo mi na szpitalu,zakupach i malych porzadkach,jutro bede konczyc porzadki i zaczne prac ciuszki dla maluszka i bede ukladac w szufladach komody :ico_oczko:
pogoda super za oknami,choc razno zawsze przed praca musze skrobac szyby w aucie i jechac z szalikiem i rekawiczkami
Pozniej juz bez kurteczki sie wraca
Oby pogoda utrzymywala sie taka bez konca :ico_sorki:

Moniczko witaj w koncu jestes :ico_brawa_01:

Zulciu na pewno jest wszystko ok,lekarze czasami lubia sobie poeksperymentowac naszym kosztem :ico_zly:

buziaki wszystkim majowczkom jak i tym co z nami trwaja w oczekiwaniu :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 lut 2008, 21:19

co ja widze :ico_szoking: ...tylko wrocilam a wszystkie sie przestraszyly i pisac nie chca :ico_placzek: :ico_nienie:
dziewczyny,gdzie sie podziewacie?
zulciu, faktycznie te "naloty" sa przerazajace... chyba tylko w polsce moga takie cos wymyslic :ico_puknij:
ja zapewne nie wpuscilabym ich do domu, bo nie mam nawyku otwierania drzwi obcym :ico_noniewiem:
ostatnio nawet mialam stracha gdy przyszlo dwoch facetow z telekomunikacji zalozyc linie - taka bojazliwa jestem :ico_puknij:

dziewczynki staram sie was doczytac ale mam sporo do nadrobienia...jak na razie to chce wam podziekowac za pamiec...milo mi ze o mnie czasem wspominalyscie :-)
k@tk@ gratuluje siostrze- Wiktorek to piekne imie :-D
emalia :ico_brawa_01: gratuluje synka :ico_brawa_01:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

13 lut 2008, 22:12

Jestem i ja.
Dwa dni poza Łodzią i bez dostępu do netu, ale już jestem.

W piątek idę na badania krwi, m.in. na obciążenie glukozą. Spędzę tam jakieś 2,5 godziny, więc przygotowałam sobie grubą książkę i naładowałam mp3 playera :ico_haha_01:

Ponieważ mam "Shape mamę" z ćwiczeniami na "po ciąży", a rozwiązanie się zbliża i lekko nie będzie kupiłam dzisiaj na allegro płytkę z ćwiczeniami i biorę się za siebie.
Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 lut 2008, 23:04

ja juz cale szczescie mam te badania za soba... nie zazdroszcze szczako ale z dobra ksiazka to czas leci szybciej...ja mialam do towarzystwa synusia...no i nie uwierzycie - trzymal mamusie za reke jak mi krewke pobierali...takie kochane dziecko :ico_szoking: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

13 lut 2008, 23:34

Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 lut 2008, 23:36

Obrazek

dobranoc kochane

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 lut 2008, 23:49

MONIKAB fr, widzę, że od dzisiaj równiutko 3 miesiące Ci zostały do pojawienia się Aluni. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . To juz tak bliziutko...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 lut 2008, 10:55

Hej!

szczako Ja mam te ćwiczenia i ćwiczę już od dośc dawna- mam cały komplet- ćw. dla kobiet w ciąży, ćw. dla kobiet po ciąży, ćw. z dzieckiem - szybki powrót do formy i mam jeszcze gratis w postaci płyteczki wszytsko co powinnaś wiedzieć, relacja z porodu.

Ja sobie ćwicze jak mam czas, staram się regularnie chociaż przyznam się szczerze, że sie nie chce. Może gdynym nie była tak zmęczona..

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 lut 2008, 11:39

Obrazek

Wypadałoby napisać
dzisiaj o miłości
mimo że ten temat
w wierszach moich gości
zawsze…

Wypadałoby powiedzieć
słowo o Walentym
dzisiaj jego święto
chociaż nie jest świętym
podobno…

Wypadałoby dziś życzyć
miłości każdemu
wszystkim bez wyjątku
jednak samotnemu
przede wszystkim…

Więc ten kto samotny
za ciepłem stęskniony
życzę mu by wkrótce
wpadł w Amora
szpony...

Ten, kto ma już kogoś
bardzo mu bliskiego
życzę mu by zawsze
trwał przy boku
jego...


Obrazek

milusiego dnia kochane

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Omnilfew i 1 gość