Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 lut 2008, 14:44

Elu- my mamy sczepienie 20 maraca, a z tym gadaniem to nawet nie zauważysz kiedy i Jasio też zacznie zobaczysz ja nie skojarzyłam najpierw jak kiedyś ogladał katalog dla dzieci z ubraniami i tam buty były a on już wtedy na nie baki gadał pomyslałam, ze coś po swojemu a teraz jak buty widzi to powtarza, na ananasa mówi aa, hihi ale dobra i pierwsza litera

Iwciu- super, ze pomyślnie załatwiłaś sprawy, a u nas słonko po wczorajszym wianiu i brzydkiej pogodzie

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lut 2008, 14:54

zajrzałam na pocztę ,myślałam,ze jakieś fotki ze Szklarskiej zobaczę,a tu nic :ico_placzek: .Może dziewczyny jeszce balują i dlatego żadna się nie odzywa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 lut 2008, 15:04

Mały wstał na razie uciekam

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

26 lut 2008, 15:14

ja tych fotek ze Szklarskiej od niedzieli szukam i znaleźć nie mogę :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lut 2008, 15:33

w niedzielę Elu to chyba dziewczyny się jeszcze dobrze bawiły,ale dzis już 26 i chyba czas najwyższy wrócić :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-02-26, 14:35 ]
no Bartuś się rozespał na dobre,śpi już od 12,20,ciekawe co będzie wieczorem :ico_noniewiem: .Elu a jak Jaś ze spaniem,nie budzą Go już tak karetki :ico_olaboga: ,a jak rano -wstaje później ???

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 lut 2008, 17:43

Mery pytałaś czy dzieci nazywają po swojemu :-) moja Niki na piłkę woła pammm... jak chce pić to woła pleplu a jak chce na dwór to woła papa ma jeszcze inne ale jakoś chyba żadziej ich używa bo mi do głowy nie przychodzą :ico_haha_02:

Iwciu nie ma to jak poczuć luz po załatwieniu spraw urzędowych :-D

My dzisiaj byłyśmy na słonecznym spacerku a później umyłam okno i czar pogody prysł ale ostrzegałam :-D

Gołąbki też bym zjadła może zrobie na powrót męża on uwielbia gołąbki to się ucieszy :-) a ja sobiee obiad odpuściłam dla kogo mam gotować Niki zje coś na szybko a ja jakoś apetytu nie mam za to może na kolacje zrobie naleśniki z dżemem :ico_haha_02:

Dziś jeszcze mają wieczorkiem wpaść moi rodzice to może mi troszke humorek poprawią bo też mi się zbliża @ i jakaś handra mnie łapie.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 lut 2008, 18:03

Witam
Nie mam czasu usiąść, dosłownie wzieło mnie sprzatanko i już, siedze z Wiki, bawimy się, odpoczywam od monitora :ico_oczko:
Wiki gada dużo ale po swojemu, pepla jak nakręcona, można wyróznić tam jakieś słowa, ale ciężko jeszcze. Generalnie łatwo mi pewne rzeczy z nią ustalić, tzn pytam "Chcesz pić" a ona odpowiada "tak" albo "nie", mam wrażenie że ona wszystko rozumie, po prostu jej pytam i dostaje odpowiedź. Rzuci czasem "dej" "masz" "tu" "to" dlatego praktycznie gadam z nią cały czas a ona wyłapuje. Ale takie słodkie jest to jej paplanie, te długie monologi, patrzę jak tak gestykuluje i więcej (jak narazie) do szczęścia mi nie trzeba. Najlepiej jak dzwoni domofon, biegnie do przedpokoju i krzyczy "tata" Nie siedzę z nią i nie tłuke do głoy słówek uważam że to sam przyjdzie, narazie nawija mi jak katarynka ja się wsłuchuje i kiwam głową :-D

Słuchajcie no wiosna na całego, balkon ma wciąż otwarty, nawet kawkę sobie na tarasie wypiłam :-D
A jutro mam w planie mycie okien :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 lut 2008, 22:32

hej, kochane jesteście,m ja kłócę się z Bartkiem ale kiepsko mi to idzie bo często mnie zlewa i mówi taktaktak :-P

Eluś, my poważnie z tym zajęciem się Jasiem... no i zapraszam w odwiedki wiosna tuż tuż :-D

mi na porządki się nie chce, jedynie to posegregowałam ciuszki Różynka bo już sporo za małych mam ;-)

Lila mówi wszystko - pierwszą sylabę przeważnie :-D, a z całych wyrazów, to "buti, munin (murzyn - pies), baje (bajer, ten wstrętny teściów psiór), osio, pciapcia - to i czapka i kapcie :-D, bozia, jak pytam - jak ząbki - odp: boli... :-) no i tam mama, tata, bacia, dziadzia, Ró (Róża), dzidzia, Asia, Zosia, Aga, Ada, Papik, lala, lulu, spa (spać), pi (śpi), "ciszej" mówi - bardzo zrozumiale :-D i kupę innych ;-) gadolina jest jak nie wiem...

i wszystko jest np. tata gotuje golonkę, i Lila pokazuje na garnek i woła "go" :-D

a zęby idą jeden po drugim... ma ich 8 wyrżniętych i idą, śmieszne bo ma dwie czwórki, ale nie ma dwójek u góry :-/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 lut 2008, 23:08

No to Lila rozgadana dziewczyna super.
Idę się walnąć do wyra, jutro jedziemy na szczepienie, Wiki już śpi więc mam luzik
Miłej nocki paaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

26 lut 2008, 23:12

na poczatek troszke smutno
http://swiat-oczami-oliwki.blog.onet.pl/

mój Joachim takie ma słownictwo: am-znaczy tam,cześ,dziadzia,dać,fu-znaczy gorące,bab-babcia.sycysysycyc-tykający zegarek :-D,dzy-dzy tak dzwonią dzwoneczki,coś w rodzaju aaaa-znaczy szczeka piesek i wogóle piesek :-D,na-na-na tak sobie śpiewa,papa-na pożegnanie robi i ostatnio ko-ko-ko- tak robi kureczka :-D pozatym wącha zawzięcie kwiatki i fascynuje się zegarkami :ico_haha_01: Ja też z nim dużo gadam.Praktycznie cały dzień i przy każdej czynności.Jednak narazie więcej Joachim umie pokazać niż by to wypowiedział.

...u nas dalej w natarciu "5" zęby.Z kataru już nic nie zostało.

spokojnej nocki
Ostatnio zmieniony 26 lut 2008, 23:15 przez aaneta25, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość