kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 cze 2007, 17:41

DELFINA, no to rzeczywiscie mialas maraton :ico_oczko: ja dla lenki mam 35, ale moze tez powinnam zwiększyc? :ico_noniewiem:
lucy23, co robią? zwężają sobie pipki? :ico_haha_01: żebys ty czasem nie wpadala na taki pomysl...ja to bym sobie nie zwężyła tylko...zaszyła :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 cze 2007, 18:20

kaasiaa79 pisze:ja to bym sobie nie zwężyła tylko...zaszyła

no tak, cala ty :-D :-D :-D podkablujemy kubie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-02, 22:30 ]
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=200503613
ladne? kupilam dla Luski, zeby ja zachecic do wyjscia. teraz ja tez bede miala sukieneczki jak kasik :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

02 cze 2007, 22:51

jasnie pani cudne :) no teraz to juz lucja musi wylezc i koniec moj czekl na nieszczesna wanienke jakbym wczesniej wiedziala ze to o to chodzi to bym w 38tyg kupila :ico_noniewiem:
lucy zabilas mnie ta nonono :ico_haha_01: ale tez czytalam i tak sie zastanawiam czy jak juz urodze to trzecie dziecie to ceny spadna tak jek to jest z aparatami telefonicznymi naprzykald :ico_haha_01:
kasia mysle ze kubie i zaszyta by nie przeszkodzila skoro taka chuc go naszla ostatnio :ico_haha_01:
my tez dzis dzionek spedzilismy na spacerku ja sie troche opalilam natusia zapomnialam kremem posmarowac ale nic mu nie jest no coz on ma ciemniejsza karnacje ale na wszelki wypadek zeby sobie nie zapominac raczej krem wsadzilam juz do torby spacerowej
pogoda byla u nas cudowna oby juz tak zostalo ale i wiecie co nie chce zeby sie bardziej goroco zrobilo bo poumieramy :ico_noniewiem: a podobno ma byc lato stulecia

aa mialam wam jeszcze powiedziec ... wybralismy sie wczoraj z malzonkiem do klubu ...wypilismy po drinku zatanczylismy raz i... :ico_wstydzioch: ucieklismy do domu... normalnie masakra zero ducha imprezowego w nas hihihihih zmianilismy sie w dziadki teraz to piwko w domku albo grilik u znajomych,.... ehhhhh starosc :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 cze 2007, 22:57

jasnie panisliczne kiecki :ico_haha_01: teraz to napewno wyjdzie bo pewnie w spodniach nie chciala chodzic i czekala.....
kasia moze poszukaj gdzies indziej tych klockow niz allegro... :ico_noniewiem: ja w tkmaxie kupilam.juz pisalam ale dla ciebie powtorze sa firmy mega bloks nazywaja sie magtastik.

swbasiaja mieszkam w londynie na poludniu,a moze moja znajoma to tez i twoja pracuje w ocado...tyle na poczatek,bo nie wiem czy moge tak sobie jej nazwiskiem sypnac.

zwezanie pipek...tylko w angli to mozliwe :ico_puknij: :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 cze 2007, 01:04

ja sobie zwezac nie bede hi hi a T pijany wrocil,bo sie spotkal z dawno niewidzianym kolega i nawet zadzwonil czy moze jedno piwo wypic :ico_haha_01: ale na jedno to on nie wyglada,chyba ze ma taka slaba glowe :ico_haha_01: w ogole mial dziwne pomysly wywolywania dzis porodu :ico_haha_01: czekam az usnie hi hi bo jakos wole zeby byl trzezwy jak juz zaczne rodzic :ico_haha_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

03 cze 2007, 01:04

Jasnie Pani ubranka sliczne, nastepna gwiazdeczka nam sie szykuje. :ico_haha_01:
Lucy nie spalila sie jak sie okazalo, na szczescie!
Julie poszlam w Twe slady i namowilam Kube na basen raz w tyg, mamy blisko domu wiec super! A Ty widze szalejsz, troszke ale jednak! :ico_brawa_01:
Kasia ja z Toba nie moge! :-D Jak Ty cos napiszesz to siedze i sie smieje.
A ja dalej na ten wozek przeklety czekam, myslicie, ze mogli mnie w jajo zrobic?? Jak to jest ja sie przez int kupuje, przyslali mi na maila potwierdzenie zakupu, to juz chyba cos???

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 cze 2007, 01:05

teraz marudzi,ze sie zle czuje i sapie he he ...oj bedzie mial jutro kaca hi hi

[ Dodano: 2007-06-03, 01:08 ]
delfina ja tez przez neta kupowalam i nie mieli na skladzie i ponad miesiac mi wysylali ten wozek.mowie ci jaka wsciekla bylam,tym bardziej,ze T powiedzial ,ze napewno mnie w konia zrobili.w koncu napisalam im,ze chce zwrot pieniedzy ,bo juz czekac nie moge i zaproponowali mi niby lepszy odel,tylko w innym kolorze...i juz za 3 dni go mialam i w sumie jestem nawet bardziej zadowolona,ale czemu tyle czasu mnie zwodzili,to nie wiem,bo mogli od razu napisac co i jak....

[ Dodano: 2007-06-03, 01:10 ]
a tomek mowi,ze mu sie w glowie kreci i ze ja mam mu pomoc,ale ciekawe jak ??? :-D :-D
kurde,tak to jest jak sie bez treningu pije :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-03, 01:17 ]
delfinka dobrze,ze mayeczka sie nie spiekla...

[ Dodano: 2007-06-03, 02:55 ]
tomek chrapie ,a ja juz tez :ico_spanko: ide sie szybko umyje i lulu :-D

[ Dodano: 2007-06-03, 11:53 ]
wstalam dopiero,a tu znowu cisza ....oj nieladnie :ico_nerwusek:
delfinka ja zapomnialam filtrem lydek posmarowac i mam lydki do polowy spieczone,ale ostre to slonko ....w nocy zauwazylam :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 cze 2007, 12:14

to dzis pierwsza? oczywiscie nie licząc Lucy i Delfinki, ktore spac nie mogą :ico_oczko:
poniewaz my tez wczoraj troche zaszalelismy, lenka zostala odstawiona do rodzicow, a my poszliśmy po bandzie :-D ze spiewem na ustach wrocilismy do domu :ico_oczko: byly koncerty i nawet sztuczne ognie - wladze mojego mista mnie zaskakują :ico_haha_01:
a teraz szykujemy sie do rodzicow na obiad, marzy mi sie schaboszczak, mniam :ico_oczko:
Lucy przyszly tatus tez sobie wczoraj zabalowl :ico_oczko: i dobrze, bo juz niedlugo zamiast piwka będzie zmiana pieluchy :-)

[ Dodano: 2007-06-03, 12:20 ]
DELFINA, my z Lenka tylko raz bylismy na basenie, ale dobrze, ze mi przypomnialas, bo tez musze kube namowic, tym bardziej, ze teraz jestem szczuplejsza to nie będę caly czas pod wodą siedzieć :ico_oczko:
a pisalas jakiegos maila albo kontaktowalas sie z firmą w sprawie tego wozka? bo, np: mi kiedys paczka na poczcie zaginela z alegro, skontaktowalam sie ze sprzedawcą, mial potwierdzenie nadania, po jakims czasie wyslal mi towar jeszcze raz, a sam z poczta sie sądził :ico_oczko: czasami tez warto sie przypomniec, bo jesli maja duzo zamowien to moze zapomnial ktos wysłac? :ico_oczko:
fela, no nie doczytalam z tym klocuchami :ico_oczko: zaraz sprawdze w necie czy u nas ta firma w ogole jest. bardzo mi sie podobają, lenka w piatek dostala takie drewniane, roznoelementowe klocki i często sie nimi bawi, wiec te tez by jej sike spodobaly :ico_oczko:
julie_377, skąd ja to znam :-D czasmi wieczorem, jak łazimy w dresach i kapcach to juz w ogole wyglądamy jak dziadki :ico_oczko: a kmiedys naprawde duzo imprezowalismy :ico_noniewiem:

milej niedzieli! u nas nie pada, jest cieplo, ale slonca brak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

03 cze 2007, 13:48

hej
ja tylko na chwilke
kurcze wczoraj w boots kupilam krem do opalania dla malego i okazalo sie ze jest na niego uczulony,ma cale cialo w pokrzywce jak myslicie czymi go wymienia lub kase oddadza?
:ico_placzek: dodam ze w nocyprzez to malemu brzuszek bolal i zaczal mu sie katar :(

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

03 cze 2007, 14:28

jejku jaka ladna pogoda ! pewnie dlatego takie pustki dzis... :ico_haha_01: mysmy poszli rano na wyprawe dookola croydon i teraz maly padl a mamy w palnach wlasnie jeszcze jakis basenik na godzin ke p[opoludniu moze nawet odkryty hihi maly sie na kocu pobawi a ja opale oponke .. :ico_haha_01: ja tez kupilam w bootsie krem dla malego ale ciagl;e go zapomin am smarowac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-03, 14:28 ]
a gdzie moja kumotrowa? tak to chyb a bylo co :ico_haha_01: nie odmeldowala sie dzisiaj :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość