Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 mar 2009, 15:39

aga29 pisze:pierwszy trwał 12 godzin i zakończył się cesarką. Teraz też miałam mieć cc ale wyszło inaczej.

to tak jak mój pierwszy z tym że cc po 10 godz zrobili. a z drugim już od razu cc

jedwabna pisze:co sie dzieje z manenka??ktos wie?

tak, pisałam wczoraj - chwilowo nie może pisać...

hej
oskarek antybiotyk dostał, martwie sie bardzo że taki mały a już takie leki.... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-03-13, 14:41 ]
na 18 go do lekarki jeszcze jednej zapisała, musze sie upewnic, bo ta coś pewna nie była i zastanawiała sie co i jak....

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

13 mar 2009, 15:52

Beatris60 pisze:oskarek antybiotyk dostał

kurcze a ja slyszalam ze antybiotyki podaje sie takim maluchom dopiero od 3 m.z. :ico_noniewiem: oby szybciutko wyzdrowial :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kurcze taka ladna pogoda u nas, niebo bez chmurek a my w domku siedzimy...no ale sama jestem, mama dawno temu poszla a sama sobie nie poradze zniesc ciezki wozek z 4 pietra no i nie ma mi kto przypilnowac synka. no ale w niedziele jak bedzie ladnie to na bank sie wybierzemy, moze jutro tez... zobaczymy

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 mar 2009, 16:09

jedwabna pisze:slyszalam ze antybiotyki podaje sie takim maluchom dopiero od 3 m.z

dlatego wole to skonsultować, niby w szpitalu dzieciomzaraz po urodzeniu dają antybiotyk jak trzeba, ale wole być pewna bo to jednak ostatecznośc...

jedwabna pisze:sama sobie nie poradze zniesc ciezki wozek z 4 pietra no i nie ma mi kto przypilnowac synka.

z olą miszkałam na 2 pietrze jak sie urodziła i robiłam tak że zjeżdżałam tym wózkiem po schodach poprostu. małą zostawiałam na ten czas w łóżeczku. potem wózek zostawiałam na dole albo wciągałam na góre w zależności od samopoczucia...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 mar 2009, 16:12

ja na szczescie mam mozliowsc zostawienia wózka w garazu i znosze sobie mała z 3 pietra..własnie wróciłysmy ze spacerku :-D :-D mała jeszcze spi a ja po raz pierwszy gotuje rosołek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: mój mąż sobie zazyczył..no cóz nie byłam w stanie odmówic...a poxniej naleśniczki z serkiem zrobie :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-13, 15:12 ]
Beatris60 pisze:hej
oskarek antybiotyk dostał, martwie sie bardzo że taki mały a już takie leki.... :ico_placzek:
duzo zdrówka dla Oskarka

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

13 mar 2009, 16:30

Marcia77 pisze:a ja po raz pierwszy gotuje rosołek

ja tez jeszcze ani razu nie gotowalam rosolu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

13 mar 2009, 16:34

Marcia77 pisze:ja po raz pierwszy gotuje rosołek

jedwabna pisze:ja tez jeszcze ani razu nie gotowalam rosolu

a ja gotowałam go już chyba z milion razy bo to ulubiona zupa mojego P i mógłby ją jeść codziennie :-D

[ Dodano: 2009-03-13, 16:35 ]
Emi coś sie kręciła w łóżeczku wiec wsadziłam ją do fotelika samochodowego i spi w nim :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 mar 2009, 17:27

uff..chyba sie udało ale jeszcze chwilke pogotuje.. :-D :-D najbardziej bałam sie ze bedzie mętny..

ananke utkneła na tych zakupach.. :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 mar 2009, 17:41

my jedziemy do babci , jak się synuś obudzi :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 mar 2009, 19:41

Marcia77 pisze:ananke utkneła na tych zakupach.. :-D :-D
noo, jakims cudem właśnie nie.. :ico_sorki: tylko potem mało czasu było na kompa :ico_sorki:
wyobraźcie sobie, że Chłop kupił te kurtę, podoba nam się obojgu i co najważniejsze - kupiliśmy ją w trzecim odwiedzanym sklepie a to cud zupełny :ico_sorki:
teraz tylko muszę namówić gościa, żeby wypierdzielił tę starą, bo juz patrzeć na nia nie mogę...

poza tym zakupki tygodniowe zrobione :ico_sorki: zapasy mamy :-)

za to spanie w nocy to nam Alek w dzień daje do wiwatu :ico_olaboga: bawi się, śmieje, gada i nagle ryk i uspokoić go trudno :ico_olaboga: znaczy nie ma fazy przejściowej między aktywnością a zmęczeniem i wyje dopóki się go rączki nie weźmie i nie ulula :ico_olaboga: :ico_sorki: próbowaliśmy go przetrzymać już dziś z tym płaczem, ale wpada w bezdech i tyle... więc chyba nie udaje z tym płaczem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

13 mar 2009, 20:16

ananke pisze:noo, jakims cudem właśnie nie.. :ico_sorki: tylko potem mało czasu było na kompa :ico_sorki:
wyobraźcie sobie, że Chłop kupił te kurtę, podoba nam się obojgu i co najważniejsze - kupiliśmy ją w trzecim odwiedzanym sklepie a to cud zupełny :ico_sorki:
no to brawa dla chłopa :ico_brawa_01: a tak narzekałaś :ico_nienie: :-D

ananke pisze:bawi się, śmieje, gada i nagle ryk i uspokoić go trudno :ico_olaboga: znaczy nie ma fazy przejściowej między aktywnością a zmęczeniem i wyje dopóki się go rączki nie weźmie i nie ulula :ico_olaboga: :ico_sorki: próbowaliśmy go przetrzymać już dziś z tym płaczem, ale wpada w bezdech i tyle... więc chyba nie udaje z tym płaczem :ico_olaboga:
Bartek od kilku dni ma to samo, za wszelką cenę nie chce spać, aż jest tak zmęczony, że mu trudno zasnąć i marudzi okrutnie chociaż nie ryczy, tylko rzuca się, a jak go wezmę na ręce to mnie tłucze piąstką. Najlepsza metoda u niego na zasypianie to smoczek owinięty pieluchą wokół głowy żeby nie wypadał i głaskanie po policzku. 15 minut temu też dopiero tak mi zasnął po niemal godzinie marudzenia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość