Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

03 lis 2009, 19:17

Już po wizycie. Dziś mnie nie badał, więc nie wiem jak postępy z szyjką. ale za to miałam ostatnie usg :-D Bardzo dokładnie wszystko obejrzeliśmy. Justynka zdrowa, ułożona prawidłowo. No i ładnie rośnie - obecnie ma 2600 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ulżyło mi trochę, choć wiem że to dane szacunkowe, ale zawsze to coś. Mam zielone światło jeśli chodzi o szkołę rodzenia, tak więc od przyszłego poniedziałku idziemy :-D Lekarz jest dobrej myśli i sądzi, że za 2 tygodnie jeszcze się spotkamy na wizycie. A potem to już 38 tydz, więc luzik... Oby się nie mylił :ico_sorki:
Po lekarzu połaziłam trochę po sklepach - ale nic nie kupiłam. Teraz odpoczywam, bo zmęczyłam się nieźle.

dorotaczekolada, jak znajdziesz trochę czasu daj znać jak się Wam mieszka w nowym miejscu, no i co to za psikus :ico_sorki: Czekamy...

anusiek, :ico_brawa_01: za 32 tydz. No i super, że pościel wyprana :-D

Pruedence, trzymamy kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

03 lis 2009, 20:19

anusiek :ico_brawa_01: za 32 tydzień

Shiva , super ze jestes zadowolona po wizycie i ze wsystko ok
co do zakupow to ja na allegro zamowilam takie super bodziaki zaraz wkleje zdjecia :-D

Obrazek

zlosnica
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2009, 16:11

04 lis 2009, 10:19

shiva- bardzo sie ciesze,że wszystko dobrze!!!:) malutka rośnie i jest grzeczna, pewnie jak mamusia;)
mój malutki to pewnie wyda się za tatą ;P ach, będę miała w domku dwa łobuzy;)
Monika 25- śliczne za te bodziaki!:)
Też już jestem w 32 ;) ale ten czas leci!:)
Buziaczki! Miłego dnia

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lis 2009, 10:21

Shiva- ciesze się, że Justynka już taka duża i wszystko ok.

Monika- bodziaki super :)

A u nas dalej lipa z przygotowaniami ale przy Tosi nie mam na nic czasu a jeszcze ta praca.
Idę zrobić nam śniadanko bo niedawno wstałyśmy.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

04 lis 2009, 10:40

Monika 25, body piękne :ico_brawa_01:

Shiva, u nas w szpitalu od 37 tyg juz licza w terminie dziecko, wiec malo ci zostalo

ja przez szpital sie rozlegulowalam i mala tez :ico_zly: wstaje 2 razy w nocy a bylo tak fajnie 1, w dzien jakas ospala jestem

z synem juz lepiej jutro chyba go do szkoly puszcze, w piatek jedziemy na zakupy, juz kupie wszystko co trzeba a przy okazji dla syna buty aby nie jezdzic pare razy

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 lis 2009, 12:01

Cześć Dziewczyny :-)

dobraczekolada, czekamy na szczegółową relację z mieszkanka :-)

Pruedence, no to fajnie, że kaska większa, teraz tylko zacisnąć zęby i popracować trochę, oby nie było tak źle
mąż się śmieje że niedługo będę się kręcić w tempie kuli ziemskiej :ico_szoking:
dobre :-D

anusiek,zlosnica, brawa za kolejny tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Shiva, bardzo dobre wieści :ico_brawa_01: od razu widać, że optymizm od ciebie bije :-D No a Justynka rzeczywiście ładnie rośnie :ico_brawa_01: Ciekawe jak moja...

Monika 25, te body są prześliczne :-D

anetka607, fajnie, że Synuś tak szybko wyzdrowiał :ico_haha_01:

Stoczyłam się dziś z wielkim trudem z łóżka, idę do łazienki, a tam w kranie powietrze :ico_szoking: O awarii ani słowa na stronie wodociągów, muszę się popytać sąsiadów. Mam nadzieję, że u nich też nie ma. Nie wiem dlaczego, ale coś mi się zdaje, że właściciel zaniedbał płatności...Obym się myliła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

04 lis 2009, 12:20

witam dziewczyny,

Shiva, super że lekarz miał dla Ciebie takie dobre wieści :ico_brawa_01:
to co Ci zostało to już pikuś w porównaniu do tego co przeszłaś :-) będzie wszystko dobrze :ico_brawa_01:
Monika 25, super te bodziaki :-D
ja dziś piorę ciuszki od siostry...nie wiem czy nie wzięłam się za to za wcześnie (teściowa twierdzi że tak) :ico_noniewiem: ale i tak się nudzę więc chociaż mam zajęcie...
Też już jestem w 32 ;) ale ten czas leci!:)
jak szalony :ico_olaboga: :-)
w piatek jedziemy na zakupy
udanych łowów :-)
Obym się myliła
:ico_sorki: oby!

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 lis 2009, 12:48

Myliłam się na szczęście :ico_brawa_01: na całej ulicy nie ma wody z powodu awarii. To dobra wiadomość, ale jest też zła - wszystko ma potrwać do 18 :ico_olaboga: Kupiłabym dużą mineralną, ale dźwigać to chyba nie powinnam, więc pozostaje mi picie soczków i mleka, no i muszę się obejść bez obiadu dzisiaj :ico_noniewiem:

anusiek, Jakie za wcześnie? Ciężko by było robić to wszystko przed samym porodem. Pomijając to, że taki brak przygotowania na krótko przed terminem może spędzać sen z powiek. Moja teściowa wyraziła swoje niezadowolenie, że kupiliśmy już wózek, że niby jakieś przesądy itp. I nie było tłumaczenia, że to była aukcja, a aukcja nie poczeka na mnie.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

04 lis 2009, 13:05

Witam :-D

Dzięki dziewczyny za miłe słowa :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_sorki: Rzeczywiście jestem w lepszym nastroju - bo przecież dzidzia najważniejsza :-)

Monika 25, super bodziaki :ico_brawa_01:

zlosnica, ja też się trochę obawiamy, że córcia wda się charakterem w męża, zwłaszcza na początku. Teściowa twierdzi, że był on bardzo dobrym dzieckiem, tylko strasznie ciekawskim, musiało się nim opiekować kilka aniołków, bo nie raz w ostatniej chwili udaremniali jakiś jego "super" pomysł :ico_olaboga: typu ognisko na dywanie pod krzesłem i wiele wiele innych.

anetka607, dobre wieści :-) Cieszę się, że Twój synek czuje się lepiej. A z tym rozregulowaniem, to trochę czasu minie zanim wrócisz do starych przyzwyczajeń.

inia1985, dobrze że się wyjaśniło z tą wodą :-) Ale bieda bez obiadku :ico_olaboga:

anusiek, wg mnie wcale nie jest za wcześnie na pranie i prasowanie. Potem ładnie wszystko spakujesz i poczeka już gotowe :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lis 2009, 13:28

czesc kochane :ico_ciezarowka:

Jestem u siostry,wszystko dobrze,brzusio czasem pobolewa ale bez stresu :ico_oczko: Internet chodzi tu jak nie wiem co :ico_noniewiem:

Zrobilam male zakupy dla Andrzejka na zime i czekamy na snieg :-D A wlasniue gadam z mezusiem przez telefon,to mi mowi,ze snieg zaczal u nas padac :ico_szoking:

Pozdrawiam was kochane :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DenAdhele i 1 gość