Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 sty 2011, 01:16

aga bossskie :)
zwłaszcza to futerko :ico_brawa_01:

a ja sziedzę na allegro ipiąty dzien nie umiem zdecydować się na czapusie :ico_brawa_01: :ico_puknij:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

10 sty 2011, 01:22

No ciężko jest się zdecydować gdy wokół tyle ślicznych rzeczy - wiem coś o tym! Ja to znów nie mogę przestać licytować - to naprawdę uzależnia :)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 sty 2011, 01:28

mi już troche przeszło :) ale to kwestia wejścia na allegro, to wtedy wsyztsko trzeba :D

Spadam spać, bo jakoś ciężko już wysiedzieć.
Dobranoc, Aga :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 sty 2011, 10:34

Hejka dziewczyny, ja dziś idę do lekarza, bo nawet kawy wypić nie mogę :ico_zly: szlak by to trafił, całą ciążę byłam zdrowa jak koń, a teraz przypałętało mi się na końcówce. Muszę się piorunem leczyć, żeby małego po porodzie nie zarazić.

A urodziny małego wyszły super, jak zwykle babcie nie posłuchały i dostał nadprogramowe zabawki. Potem wrzucę jakieś zdjęcia, bo zaraz musimy skoczyć na budowę. CHolercia nawet nie mam czasu żeby poleżeć.

Aga ciuszki super i masz rację - licytowanie uzależnia, ja to samo miałam z Bartkiem w ciąży, zawsze znalazłam jakąś super okazję na coś co mi kooooniecznie było potrzebne :-D A co do teg glutka co Ci wyleciał, to mógł być fragment czopu, czasami wylatuje po kawałku. Dopiero podbarwiony krwią oznacza poród w ciągu kilku dni. A taki bezbarwny to jeszcze nie za bardzo. Mi tydzień przed porodem z Bartkiem odeszłą część czopu i nic, już w szpitalu odeszła mi rezta, a i tak poród wywoływali, bo już byłam po terminie.

knutia łóżeczko śliczne, ja lubię takie kolorki. No Ty już faktycznie na dniach, ale pierwsze dziecko lubi posiedzieć dłużej. A co do leżenia w szpitalu przed porodem to jednak to nic fajnego, mnie 5 dni trzymali zanim miałam wywoływany poród. hehe ordynator myślał, że jednak mnie przetrzyma i zgodzę się od razu na cesarkę, a tu nic i wkońcu wywoływali. Wolałabym ten czas spędzić w domu i tylko chodzić na KTG.

No i ja dziś na 16.30 mam do gina, będzie ostateczna decyzja czy rodzę naturalnie i czy jednak zaleci mi cesarkę. Trzymajcie kciuki oby nie :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-10, 09:36 ]
AAAA i stawiam :ico_tort: z okazji 2 urodzin Bartka

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 sty 2011, 11:35

a ja sziedzę na allegro ipiąty dzien nie umiem zdecydować się na czapusie
kochana kupuj szybko,bo możesz nie zdążyć :ico_szoking:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 sty 2011, 12:01

witam!!!!!!! Aga piekne ciuszki ja juz zakonczylam kupowanie troche tego za duzo hehe
gaga trzymam mocno&&&&&&&&&&&&&& bedzie dobrze no i :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: dla Bartusia

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

10 sty 2011, 13:02

Witam wszystkie mamuśki z gorącą :ico_kawa: i :ico_tort: za skończony 37 tydz. -
jeju zaczynamy 38 - ale ten czas zleciał. Dopiero co pamiętam jak test robiłam a tu już tylko 2 tyg do porodu a myślałam że nie wytrzymam tych 9 miesięcy ale zleciało migiem - a wam?

Fajnie że podobają Wam się moje zdobycze dziś specjalnie wstałam szybciej aby pilnować tej ostatniej aukcji i co - UDAŁO SIĘ :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz wynalazłam od tej babki jeszcze jedną sukieneczkę kurde może jakbym ją też wygrała to by mi za przesyłkę tylko raz policzyła muszę jej zapytać :)

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... :MEBIDX:IT - co sądzicie o tym?

Dziewczynki powiedzcie mi czy wy też w nocy chrapiecie? Bo mój T. od ok. 2 tyg. się żali że ja całą noc piłuje a ja przecież nigdy nie chrapałam! :ico_olaboga: :ico_olaboga: Mam nadzieję że po porodzie to minie :)

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

10 sty 2011, 13:28

Hej dziewczyny :)
Mi juz 10 dni do porodu zostało

Aga_86, mój też się żalił że chrapię nawet mnie nagrał bo mu nie wierzyłam, nigdy nie chrapałam więc to pewnie minie

knutia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:37

10 sty 2011, 14:03

hej, ale ostatnio chodze padnieta, ciagle bym spala...a co do czekania na porod w szpitalu, to jasne ze wolalabym w domu, ale moj maz pracuje non stop i boje sie ze w razie czego nie zdazy dojechac po mnie, z pracy ma ok 30km do domu i jeszcze od nas 20km do szpitala pozniej, a siedze w domu zupelnie sama teraz, wiec troche mam stracha, chociaz niby nie rodzi sie blyskawicznie, ale moja znajoma urodzila pierwsze dziecko w 2h :ico_olaboga: szok:)ide sie polozyc, bo ledwo siedze, trzymajcie sie:)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 sty 2011, 15:11

Gaga koniecznie daj znać co u jednego i u drugiego lekarza :ico_chory:
Trzymam kciuki, za poród, no i żeby na gardło coś poradzili, by Ci przeszło do porodu.
Suoer, że urodzinki się udały. Co do prezentó, to na babcie nie ma siły. Wanesska nie jest rodzoną wnuczką dla Krzysia rodziny a i tak prezent za prezentem dostawałą na święta. Co chwila z nowym przyłaziła, także to normalne z nadprogramowymi zabawkami :) Ty też pewno swoje będziesz rozpieszczać :)

knutia, no w sumie jak takie odległości, to może lepiej w szpitalu.
No niby nie rodzi się od razu, ale nasza Madziorka poszła na zwykłe KTG, skurczów nie zarejestrowało, ale po sprawdzeniu rozwarcia Olaf w pół godziny był na świecie ;)
Także reguły nie ma żadnej.
A jak mieszkasz gdzieś na poboczu miasta i nie masz jakichś znajomych, którzy są na zawołanie, to nie wiem... Tym bardziej, że macie jeszcze jedno dziecko, o któe też trzeba zadbać na czas porodu.

Aga no właśnie zapomniałam napisać o tej wydzielinie, co pytałaś. To może być czop. Może wychodzi częściowo. Konsystencja taka inna niż zwykle, nie? Ale to nie oznacza, że do wieczora urodzisz. Mi czop odszedł 15 grudnia i jakoś dalej całą jestem :-D
Komplecik uroczy :ico_brawa_01: za jednego funta jak za darmo taki, na allegro pewno z 15-20 by kosztował nawet używany ;) Tylko bała bym się tyle rzeczy kupować w rozmiarze 0-3.
Chociaż zawsze możesz oddać to komuś do Polski by sprzedał hehe

Co do chrapania, to nie wiem. Raczej nie, bo Krzysiek nie przepuścił by okazji by ze mnie się ponabijać :D Już jestem spławikiem, króliczycą, pingwinkiem i grubaskiem, to niedźwiadek też by mógł dołączyć o ile bym chrapała :-D
No właśnie jak Was nazywają mężowie? :ico_oczko:
Aga a co do tygodni, to Ty już ukończyłaś 38, a zaczęłaś 39 kobieto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nika, Ty jak ja i Gaga masz termin w tym samym dniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ot zagadka która z nas pierwsz pęknie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość