Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 gru 2010, 18:07

hej

wiola :ico_brawa_01: za nocnikowanie, muszę z Polą kolejna próbę zrobić, może tym razem cos z tego wyjdzie. Czekam na wolne, żeby sie tym konkretnie zająć.

zoola zdrówka dla córci, moja mała tez ma katar, ale nie miala gorączki, wesoła jest, widać, nie meczy jej strasznie

gosiek-dudekwitaj w naszym gronie, gratuluję, to Twoje pierwsze dzidzi?

Koroneczka nie zazdroszczę, ale nie martw się, to tylko formalność :ico_oczko:

markotka współczuję uciążliwych sąsiadek :ico_olaboga: , ja na szczęście mieszkam w domu i nie dotyczą mnie takie rzeczy, jedynie co mnie może zdenerwować to szczekający pies :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2010, 18:10

laski zakochałam się w tej tunice
http://allegro.pl/003-hit-tuniko-sweter ... 07234.html
szkoda tylko,że nie ma rozmiaru 42 to bym na zapas kupiła :ico_sorki:

NOWA hejka :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 gru 2010, 18:39

aniawlkp86, hej widzę, że dopadło Cię szaleństwo zakupów :-)

Ja może jutro po pracy skoczę,choć nie bardzo mam ochotę wydawać kase na ciążowe rzeczy, bo cholernie drogie, a żeby były piękne to nie powiem, a na zapas nie bedę kupować, ale może przynajmniej małej cos kupię na wyprzedaży, przed wejściem nowego podatku :ico_olaboga:
I to jest Państwo pro rodzinne :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2010, 18:45

NOWA patrzałam czy są jakieś okazje,co bym mogła nosić po porodzie,teraz tylko sobie spodnie chcę kupić ciążowe i tyle zakupów dla mnie :ico_sorki:
nie wiem jeszcze jak i za co wyprawkę dla dzidziusia uzbieram bo nie mam nic prócz łóżeczka i poscieli :ico_sorki: ale parę dziewczyn mi z forum pomoże to nie będzie źle :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 gru 2010, 19:03

córki sąsiadki pierwszy raz taką imprezkę zorganizowały, więc nic nie mówiłam, ale jak zaczną tak częściej imprezować, to następnym razem zadzwonię na policję :ico_sorki:

Aniu a masz może u siebie taki sklep jak pepco? można tam kupić bardzo tani ubranka, a są dobre jakościowo, kilka koleżanek już przetestowało. Nie masz ubranek po Hani?

Nowa marzy nam się dom, ale to raczej odległe plany, chociaż mój mąż założył sobie, że w przyszłym roku kupimy działkę :ico_oczko:

Zoola cieszę się, że humor lepszy :ico_brawa_01:

moja dzidzia dzisiaj znowu dała o sobie znać, wczoraj wieczorem też :ico_brawa_01: odpowiada chyba na mój dotyk, bo jak zaczyna się ruszać, to kładę rękę na brzuchu i jak zabieram rękę, to wtedy myzia :-D cudowne uczucie :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 gru 2010, 19:06

bo nie mam nic prócz łóżeczka i poscieli
A ciuszków po Hani nie masz, ja po Poli wszystko mam, a nawet więcej bo siostra w tym roku urodziła córeczkę i trochę ciuchów tez kupowała. wiec jak dziewuszka bedzie to jak znalazł :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2010, 19:07

markotka mam pepco i też tam ciuchy dla Hani kupowałam więc pewnie coś nowego też nakupuję,ale z jednej wypłaty będzie ciężko trochę ale jakoś damy radę :ico_sorki: a po Hani nie mam bo zdążyłam porozdawać znajomym lub odsprzedać takie co były jak nowe :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-29, 18:09 ]
moja dzidzia dzisiaj znowu dała o sobie znać, wczoraj wieczorem też :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 gru 2010, 19:28

markotka :ico_brawa_01: za maluszka
a po Hani nie mam bo zdążyłam porozdawać znajomym lub odsprzedać takie co były jak nowe
szkoda, to nie planowalaś wiecej dzeci?

A ja już na polóweczce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , ale leci, to teraz to już z górki (pamiętam, ze z Polą po polówce strasznie mi szybko zleciało), stawiam z tej okazji :ico_tort:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2010, 19:32

szkoda, to nie planowalaś wiecej dzeci?
planowałam,ale nie tak szybko,miałam iść do pracy od września ale szybciej zaszłam w ciążę i plany się posypały :ico_sorki: a w lipcu resztę zdążyłam oddać...
a jakbym pracowała to wtedy by mnie było stać na ciuszki dla drugiego dziecka dlatego oddałam tym co były potrzebne i nie byłoby problemu,a tak plany się posypały i czasu nie cofnę,ale też nie będę żałowac że w ciąży jestem bo kocham maluszka i trzeba sobie dać radę :-)
A ja już na polóweczce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już coraz mniej do końca :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 gru 2010, 20:09

Motylek22, hej Motylku ciebie kupe czasu nie widzialam no jeszcze przed narodzinami synka
do teraz pamietam Twoje zdjecie w teatrze a potem na kanapie synka jak glowke podnosil wysoko :)
trzymam kciuki za 2 :ico_ciezarowka:
Hej :-) Miło że mnie pamiętasz :-) Ja z forum zniknęłam jak Filipek podrósł i teraz wróciłam z nowym maleństwem w brzuszku :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość