Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 sie 2007, 23:10

Witam!
Ja z komputerem w domu i lepszym nastrojem :-) Doszliśmy do porozumienia z R. Ciekawe na jak długo? :ico_noniewiem:

Rzeczywiście.. frekwencja dziś mała.

U nas wszystko bez zmian. Mała dziś spróbowała kaszki malinowej! Pychaaa :-D

Pozdrawiam i życzę miłych snów

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 sie 2007, 07:53

Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie było nas trochę, moja mama się żle czuła i nie miałam jak pisać, wpadalam od czasu do czasu żeby poczytać, ale juz odpisać nie miałam jak!!!!!!!!!!!

Ostatnio faktycznie pustki na forum, oj niedobrze :ico_nienie: :ico_nienie:

Wszystkim dzieciaczkomktóre miały swoje święto sto lat i buzki wielkie od ciotki Karoliny!!!!!!!!!!!!!

My wczoraj bylismy na szczepieniach!!!!!!!!! Normalnie pielęgniarki były w szoku że synuś praktycznie wogóle nie zapłakał, jak one to stwierdziły- mruknięcie komara i po wszystkim!!!!!!!!!! Już poprzednim razem mało płakał ale tera to byłam w szoku, a dostał 3 ukłucia :ico_placzek: Na szczęście 18 września będzie tylko jedno ukłucie,a potem juz długa przerwa w szczepieniach!!!!!!!!!!

Nie pamiętam wszystkiego co pisałyście, ale najbardziej mi utkwiło w pamieci, że moja synowa tyle się nacierpiała, bidulka kochana, a tą lekarkę to chybabym zadusiłą!!!!!!!!

No i Vikusia, że jest alegriczką, ojojojoj!!!!!!!!!!!!

Jeśli chodzi o teściowe to się nei wypowiadam, bo nie mam tyle czasu, a to długi temat jest!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 sie 2007, 10:26

caro, No to brawa dla Oskarka, że taki dzielny! :ico_brawa_01:
Teście to od wieków temat rzeka :-D

Mordziu- życzę dużo zdrówka Twojej mamie! Przekaż jej koniecznie pozdrowienia i ucałuj ją.

Ooo... moja panna już się wyspała :-) Do zobaczenia!

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

03 sie 2007, 12:42

witam,a tu znowu pustki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a tak lubie czytać co sie u Waszych szkrabków dzieje :ico_wstydzioch:

Mordeczko życze powrotu do zdrówka Twojej mamie i żebyś częściej tu pisała bo coś ostatnio nie masz czasu , a szkoda :-)

Dziewczyny jak teraz w nocy śpią Wasze dzieci?? Bo Natalia już na stałe budzi sie ze 2 razy, a o 6 wyspana i oczy jak złotówki :ico_olaboga:do tego spać chodzi 0 22, a tak pięknie było :ico_wstydzioch: rodzice wyspani ,niunia też :ico_placzek: :ico_placzek:
W dzień zasypiała co 2 godziny na godzinkę, a teraz 15-30 minut pośpi i znowu marudna.Wogóle jakaś marudna tylko by siedzieć chciała i wcale sie już sama sobą nie zajmuje :ico_placzek:

no to sie wyżaliłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: przepraszam

[ Dodano: 2007-08-03, 12:43 ]
nie śpi może dlatego w nocy że jej pokarm mój już nie wystarcza :ico_noniewiem: sama nie wiem , jak myślicie?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 sie 2007, 13:20

haloooooooooooooooooooo dziewczyny, wątek nam pada, gdzie jestesce?????????
a ja dziś byłam, na rozmowie kwalifikacyjnej, proponują mi pracę z dobrymi zarobkami, co -prawda to ubezpiecznia, ale ja już w tym siedzę od dwóch lat, więc znam temat. tylko, że tu nie o moje zarobki chodzi, tylko o moją niunię, no bo jak ja ją zostawię z kimś na tyle godzin????taką maleńką????nie wiem co robić :ico_placzek:
asiula moja Olenia też ostatnio mało śpi i też się zastanawiam co jest grane :ico_noniewiem: wczoraj np po kąpieli nosiłam ją do 21, a kąpiel była o 18 :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-03, 13:21 ]
caro brawa dla oskarka :ico_brawa_01: zuch chłopak z niego
Mordeczko, trzmam kciuki za twoją mamę, aby szybko wyzdrowiała.

[ Dodano: 2007-08-03, 13:24 ]
asiula ale twoja natalka płacze i w dzień i w nocy????//

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 sie 2007, 13:30

czesc
My p0o szczepieniu ... Kacpi dzielny byl bardzo nie plakal wcale ... tylko ciekawe co bedzie jak sie obudzi teraz bo widze ze łapka napuchnieta jest wiec moze bolec :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 sie 2007, 13:36

cześć mordeczko :-) no to brawa dla kacperka :ico_brawa_01: może ta opuchlizna szybko mu zejdzie.
a ja się martwię, bo mnie brzuch zaczął dołem boleć od wczoraj, takie bóle coś jak porodowe tylko, że bardzo słabe. Możliwe, żeby mi się jeszcze macica obkurczała?????a może jestem ma noś chora i umrę????? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-03, 13:39 ]
ide skrobać ziemniaki

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 sie 2007, 13:41

delicja pisze:a może jestem ma noś chora i umrę?????
o matko delicja, co Ty za glupotki piszesz :ico_puknij: :ico_olaboga: calkiem mozliwe ze dosteniesz okresu a przy kilku pierwszych macica jeszcze sie obkurcza i moze tak wlasnie pobolewac :ico_nienie:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 sie 2007, 13:47

Mordko mam nadzieję, że synusia nie będzie bolec rączka!!!!!!!
Nie doczytałam,że twoja mama chora jest, to tak jak moja, też się gorzej czuje, chyba ta cholerna tarczyca jej wraca :ico_zly: , do tego nadciśnienie no i wiek ma już 64 lata- w poprzednia środę miała urodziny, a tak po za tym ja też miałam urodziny w sobotę, więc stawiam spóżnionego

:ico_tort: :ico_tort: i :564: :564:


Delicja ty nam tu głupot nie gadaj i zaraz odpukaj Tfu Tfu!!!!!!!!
A ztym brzuchem to może bardziej doświadczona Mordka Ci pomoże!!!!!!!!!

Ale u nas pogoda do nonono normalnie nic tylko strzelić se drina, tylko, że głowa już nie ta no i małym ktoś musi się zająć, ech idę sobie lepiej kawusi zrobić!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 sie 2007, 13:55

caro, wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: uciekam bo Kacpi sie obudzil oby nie marudzil :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości