Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 mar 2009, 20:21

za to spanie w nocy to nam Alek w dzień daje do wiwatu :ico_olaboga: bawi się, śmieje, gada i nagle ryk i uspokoić go trudno :ico_olaboga: znaczy nie ma fazy przejściowej między aktywnością a zmęczeniem i wyje dopóki się go rączki nie weźmie i nie ulula :ico_olaboga: :ico_sorki: próbowaliśmy go przetrzymać już dziś z tym płaczem, ale wpada w bezdech i tyle... więc chyba nie udaje z tym płaczem :ico_olaboga:
_________________
a u mnie dzis na odwrot caly dzien spi pewnie w nocy da popalic no ale tez wpada tak samo w ryk jak Twoj na dodatek kolka! o tej samej godine czyli 18 ;/;/ i brak kupy 2 dzien cholera nigdy mi sie tak nie zdarzylo by na 3 dzien kupy nie bylo nie wiem jak juz jej pomoc nawet termometr nie dziala

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 mar 2009, 21:13

juz po lekarzu, bez antybiotyku sie nie obedzie, ale zmieniła zinat na augmentin, powiedziala ze zinat wstretny i nawet starsze dzieci maja kłopot z przyjmowaniem go, wymiotuja a augmentin smaczny

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 mar 2009, 21:22

ananke pisze:za to spanie w nocy to nam Alek w dzień daje do wiwatu :ico_olaboga: bawi się, śmieje, gada i nagle ryk i uspokoić go trudno :ico_olaboga: znaczy nie ma fazy przejściowej między aktywnością a zmęczeniem i wyje dopóki się go rączki nie weźmie i nie ulula :ico_olaboga: :ico_sorki: próbowaliśmy go przetrzymać już dziś z tym płaczem, ale wpada w bezdech i tyle... więc chyba nie udaje z tym płaczem :ico_olaboga:

u nas jest tak samo, w nocy śpi 7-8 godzin a w dzień, fika, śmieje się, gaworzy, marudzi, płacze, w bezdech wpadał mi jak płakał , bo był głodny, teraz nie dopuszczam, żeby tak mocno płakał. rzadko śpi, na rączkach mu najlepiej :-)

my byliśmy chwilę u babci, teraz czekamy na pizzę, bo zamówiliśmy :-D

[ Dodano: 2009-03-13, 20:25 ]
Beatris60 pisze:juz po lekarzu, bez antybiotyku sie nie obedzie, ale zmieniła zinat na augmentin,

to dobrze, że obyło się bez antybiotyku :ico_sorki: :ico_sorki: oby ten nowy lek pomógł :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 mar 2009, 21:50

donatka26 pisze:to dobrze, że obyło się bez antybiotyku

nie donatka, napisałam że bez antybiotyku sie NIE obedzie, tylko dała inny antybiotyk.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 mar 2009, 22:20

Beatris60 pisze:
donatka26 pisze:to dobrze, że obyło się bez antybiotyku

nie donatka, napisałam że bez antybiotyku sie NIE obedzie, tylko dała inny antybiotyk.

aaaa, to żle coś przeczytałam :ico_olaboga: , ale jak trzeba to trzeba, będzie dobrze

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 mar 2009, 09:31

witam dziewczynki, ja wczoraj wpadłam w pankike bo mała płakała nie wiadoo czemu ..bałam sie ze niedojedzona ..nawet kazałm mężowi jechac po jakies sztuczne mleko bo to co kuplismy na poczatku poodbno trzeba zużyć w ciągu 3 tyg..ale zanim on sie zebrał to mała pociągneła jeszcze cyca i usneła :ico_sorki: :ico_sorki: no i nocka juz przebiegła spokojnie..teraz korzystam ze jeszcze spi.. :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 mar 2009, 09:57

witam :-)
u nas nocka super, jak poprzednie.
Teraz zjem śniadanko, ogarnę troszkę w domku, bo dziś mama wraca.
Miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 mar 2009, 10:28

hejka u nas noc taka sobie o 24 pobudka bo wczesniej pszla spac no i problem kupa czopek w ruch troche poszlo potem o 2:45 i 5

teraz cycujemy... i jak zwykle len ze mnie wstawilam pranie poscieli, dzis wkoncu wyjdziemy z mała na spacer :)

[ Dodano: 2009-03-14, 09:38 ]
kurcze a moja mala nadal ma ten łojotok wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i smaruje a ona jak sie zdenerwuje lub slini to wyskakuje

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 mar 2009, 10:39

hej hej
u nas noc taka sobie. maly budzil sie co godzne poczatkowo,ale to chyba z tego wzgledu ze co go polozylam spac to budzil sie z krzykiem bo mu mokro bylo bo sobie obsiusial cale ciuszki... teraz sobie smacznie spi

za jakas godzinke przyjdzie moja mama go popilnowac a ja ide na miasto. mam zamiar sobie porawic humor starym babskim sposobem i kupic sobie jakis ciuch :-) umowilam sie w tym celu z kolezanka no i idziemy razem.

z mezem nadal bez zmian.. on uwaza ze moja wina jest za kazdym razem jak sie poklocimy,to ja juz skapitulowalam bo uznalam ze nie ma co sobie za kazdym razem strzepic jezyka bo to jak walka z wiatrakami...moje gadanie na nic sie zdaje :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-14, 09:41 ]
jak ja moglam zapomniec.... oczywiscie stawiam :ico_kawusia: i zapraszam na :ico_tort: z okazji pierwszego miesiaca mojego syneczka :-D :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 mar 2009, 10:44

milutka204 pisze:problem kupa czopek w ruch troche poszlo5

a może kupy nie chciała, jak tak mało wyszło po czopku?

my też dziś chcemy iść na spacer, ale jeszcze poczekamy. aż się ociepli

dziewczyny, które karmią z butli, jakie kupki robią Wsze dzieciaczki?? bo mój robi zielone, nieraz mieszane, rzadko żółte :(

[ Dodano: 2009-03-14, 09:45 ]
="j. oczywiscie stawiam :ico_kawusia: i zapraszam na :ico_tort: z okazji pierwszego miesiaca mojego syneczka :-D :-D :-D

wszystkiego najlepszego dla synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość