Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

10 lis 2007, 23:16

karolina24, no widzisz nawet do Warszawy dojechały-tylko z białym czy czarnym makiem są??? Widzisz,a ja mam dzisiaj 1 świeżości! Cioteczka nierozpijaj się za dużo... :-D Widzę, że wkleiłaś moją ulubioną foteczkę :ico_brawa_01:
Aga26, teraz palemka,ale juz niedługo bedziesz robić fajne kucyki :ico_brawa_01: Poprosimy jeszcze foteczki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 lis 2007, 23:17

nana, dodałam jeszcze jedną na poprzedniej stronie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-10, 22:19 ]
A do nas te rogaliki nie dojechały :ico_placzek: ale z drugiej strony może to i dobrze :ico_oczko:

A u nas znowu sypie śnieżek. Dzisiaj to już zrobiła się zima na całego. Będzie ze 2 cm śniegu :-) Zobaczymy jak będzdie rano bo na noc zapowiadaja opady

[ Dodano: 2007-11-10, 22:25 ]
Dobra pora iść nyny :ico_spanko:

Dobrej nocy wszystkim życzę. Buziaki :-)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

11 lis 2007, 00:10

Aguś widziałam :ico_oczko: pozycja świetna!
To ja tak na koniec wrzucę troszkę fotek jak mój synuś ukradł tacie parę kęsów ciepłego loda,hi,hi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tak u nas pada śnieżek...
Obrazek

Dziś na tyle :ico_oczko: Trzeba isc spać,całuski :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 lis 2007, 02:20

OOOO :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: gosia sie jeszcze wkulała poradziła? :ico_szoking: :ico_haha_02: to teraz ja sie kulam :-D
zobaczcie która jest na osi :-D a ja dalej na nogach :ico_haha_02:

aga superowa ta miotełka jutro ja coś pomysle nad fryzem :-D ,a co do kibelka to gosia ma racje przewaznie dzieci sie boja takich grających nokali i mało które sie decyduje na siadanie , najlepszy jest zwykły

gosia Mela tez uwielbia murzynki ,a co do michasia to mi sie skojarzyło w pierwszej chwili ,ze kichanie mu sie właczyło i rozpylacz zadziałał (co do ostatniej foci ) :ico_smiechbig: ale wyobraznia

DOBRANOC co złegoto nie ja :ico_sorki:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

11 lis 2007, 09:10

Witam z rana.

Nocka niestety nie najlepsza, chyba po prostu trzeba się przyzwyczaić. Nie ma rady.

A u nas jak na razie wspaniała pogoda. Swieci piękne słoneczko, tylko wiaterek taki jakiś za duży i temperatura ledwie 2 stopnie.

Aga26 piękna próba raczkowania. Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi.

nana słodziutko Michaś wygląda z tym lodem na twarzy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

11 lis 2007, 10:22

Witajcie kobitki
Aga wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi za raczkowanie nasz Macius tez sie juz tak buja na kolenkach i niekeiedy mu sie zdarza nawet ukleknac :) smiesznie wyglada a co do tego krzeselka to jest super a ono sie sklada zeby na gorze moglo dziecko siedziec np do stolu czy tylko na dole???
Nana fajnie wyglada Michalek z lodem :) kradzione najlepsze nie :) ???? a co do maku w tych rogalach to niewiem jest nadzienie ciemne szkoda ze dzis nie moge kupic swiezych swieze musza byc pyszne :)
a my sie wlasnie szykujemy bo jedziemy do mojej mamy na spoznione urodzinki maly teraz probuje zasnac a ja robie zupke i pakuje i wogole bo jak on sie obudzi to deerek i lecimy :) ale u nas zimno i niewiem czy pojdizmey dzis na spacerek :(
buziaki dla wszystkich i wsyztskich dzidziusiow Waszych buziaki

[ Dodano: 2007-11-11, 09:24 ]
Nana a wlasnie jakie ulubione zdjecie???? o moim maciusiu mowisz??? znaczy piszesz???

[ Dodano: 2007-11-11, 09:27 ]
wiecie co tak sobie mysle czy to nei za wczesnie moj macius zaczal smigac jak myslicie????

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

11 lis 2007, 11:03

Witajcie;))
Nocka super,mały jak zasnął wczoraj o 19 to obudził sie dziś o 6 na cyca i spał do teraz,bo własnie 5min.temu sie obudził :ico_brawa_01: Dzięki za komplementy na temat zdjęć :ico_brawa_01:
BETI dospac nie mogłaś :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: żebyś chciala wiedzieć, że rozpylacz był i to konkretny :ico_smiechbig: Czekamy na focie...pewnie będą zaj....A jak Ami się czuje???
urmajo, jejku co ty biedna masz z tymi nockami :628: :ico_pocieszyciel:
Karolcia prawdziwe rogale są z nadzieniem białego maku,bakaliami i troszkę z marcepanem :064: A fotka moja ulubiona,to ta jak Macko jest w rajstopkach i tych skarpetusiach (stoi przy kanapie) :ico_brawa_01:
My tez dziś jedziemy na obiad do teściów i później te rogale...No i między innymi spóźnione urodziny siostry mojego R :ico_haha_02: Jedziemy na 14, a będziemy pewnie wieczorkiem!

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 lis 2007, 11:51

witanie :-D


u nas nocka podobnie jak u urmajo raz mniej raz wiecej pobudek ,ae jeszcze dzis to było znosnie tylko o 24 sie obudziła bo atak kaszlu ja złapał potem jakby spała ,ale nad ranemo 4 to masakra co chwile az musiałam ja do siebie brac bo przez ten mój krzyz to niewyda takie ciągłe wstawanie

nooo my coś tam mamy tych włosków dosyc najwiecej szczecinka na czóbku głowy bardziej w tył ,ale zawiązac to niewiem czy to sie da na frotke :ico_noniewiem: ,jutro kupimy froteczki bo niemamy jeszcze bynajmiej ja se kucyków nie robiłam :-D no i jakieś ładne spineczke do grzyweczki bo spinka bardziej chyba sie nada niz frocia jak narazie :-)

nana ale macie fajnie :027: ,ze sie z domu wypuszczacie bo ja narazie nie moge ,a lubimy tez takie wypady w gosci no ale cóz sama nie lubie łazic

moja dzidzia właśnie zasneła ,a w kuchni pyrka sobie mięsko na zupke brokułową dla Ami

u nas tez dziś slonko od rana ,ale niewiem czy wyjde bo zimnota straszna do tego wiaterek wieje może jedynie sie do mamy przejde po objadku bo co samemu robic w domu

mi sie tez podobaja strasznie te podkolanóweczki maciejki niestety chciaalm tez takie kupic ,ale nie było tylko krotkie ktore złaża z nogi bleee.... juz to przerabiałam wiec nie warto nooo nic narazie jeden sklep tylko odwiedziłam poszukamy dalej

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 lis 2007, 12:15

Witajcie

Nocka u nas do bani. Emi budziła się co chwile na cycusia. Myślę że to może wina tego że spała w innym miejscu.
nana zdjęcia po prostu rewelacja :ico_brawa_01:

Aaaa zapomniałam Wam napisać wczoraj że w środe byliśmy u lekarza. Emilce poprawiły się wyniki także nie trzeba podawać jej żelaza.

A co do wagi to waży 9630 :-)

Misia się obudziła więc idę jej przygotować zupkę. Miłej niedzieli Wam życzymy :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 lis 2007, 13:07

u nas nocka znosna
Aga26, Super ze wyniki sie poprawiły i obedzie sie bez zelaza :ico_brawa_01:
a wage jak na dziewczynke ma rewelacyjna :-D
beatris75, biedna Amelka oby jej jak najszybciej przeszedł kaszelek i juz żeby sie nie meczyła
U nas pogoda nawet nawet tylko zimno jest ale nie wieje

dziewczynki mam do was prosbe mozecie kliknąc na linka w moim podpisie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość