Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 gru 2010, 20:10

aniawlkp86 co do tuniczki zapytaj czy nie mają czasem na magazynie leży a na aukcji niema (ja tak zawsze robię;) :ico_haha_01:
Ja się zastanawiam kiedy wziąć się za remont w mieszkaniu żeby nie za późno ale i nie za wcześnie było :/

ps. to uniwersalka to się rozciagnie i do 44 ;)
a i jest 42
http://allegro.pl/003-hit-tuniko-sweter ... 07737.html

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 gru 2010, 21:02

Witam nowa kolezanke :-D :ico_brawa_01:

Dziekuje dziewczyny za gratulacje naprawde jestem szczesliwa ze jakos z tym nocnikowaniem sie polepszylo :-D

Nowa zobaczysz na pewno niedlugo Pola tez zacznie siusiac :-D
A z tymi ciuszkami to ja tez wszystko zostawilam bo wiedzialam ze chce drugie dziecko,, nie wiedzialam dokladnie kiedy ale ze chcemy.
Jestem teraz z tego bardzo zadowolona bo bede miala drugiego chlopca i wszystko bedzie jak znalazl po nim dla maluszka :-)
A niektore rzeczy to na prawde czasami tylko raz ubrane byly, wiec sa nie zniszczone.

Aniu ja jakos nie kupuje ubran z allegro nie wiem czemu, wole chyba sama zobaczyc przymierzyc, bo te rozmiary tez roznie wychodza, wiec jakos sie nie skusilam, a i nawet nie przegladam ubran na allegro. :-)

Zoola zdroweczka dla malej :-)

[ Dodano: 2010-12-29, 20:04 ]
Jeju rzeczywiscie juz polmetek za nami :ico_olaboga: moze pokazemy fotki brzuszkow?? :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2010, 21:17

Mariola_Larose ale rękawy za krótkie będą bo ja mam gługie ręce,poza tym nie wierzę w rozmiary uniwersalne :ico_noniewiem: bo ja rękaw muszę mieć 63 cm...

wiola85 ja kupiłąm kilka razy i jeszcze się nie zawiodłam,zawsze pytam o dokładne wymiary przed zakupem :-)

[ Dodano: 2010-12-29, 20:19 ]
Mariola_Larose a na kiedy masz termin??

brzuszek ja ostatnio wrzucałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 gru 2010, 21:24

Ania brzuszek wrzucała, to prawda, reszta się ociąga :ico_oczko:

Motylku jak było na wizycie?

Koroneczko a Ty już po wizycie?

Nowa za półmetek :ico_tort:

ja co prawda wrzucałam mój brzucholek w II trymestrze, ale Wam też pokażę

mąż twierdzi, że mój większy :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2010, 21:27

markotka widziałam też twój brzuszek :ico_brawa_01: twój ma zdecydowanie większy :ico_haha_01:

ja tutaj też wrzucałam i na II trymestr :ico_oczko:

właśnie laski jak po wizytach???

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 gru 2010, 22:42

markotka, brzunio śliczy :ico_brawa_01: Może i ja się pochwalę, ale tojuż jutro :ico_oczko: A na wizycie nie byłam, tak jak pisałam wcześniej odwołałam bo nie dałam rady zrobić badań. Jutro się zapiszę mam nadzieję na środę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2010, 23:21

Motylek22 no to czekamy do środy :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 gru 2010, 10:42

hej !!!!!

u mnie w nocy powtórka z rozrywki.....mała znowu goraczkowała.......na szczescie juz nie tak bardzo.....zastanawiam sie czy nie zamowic wizyty do domu .....chociaz jeszcze zobacze.......

:ico_tort: :ico_tort: przeskoczyło mi okienko na 5 miesiac :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

markotka, Twój luby ma zdecedowanie wiekszy brzusio :-D

ja moze sie wreszcie zmobiluzuje i pokarze mojego giganta :ico_oczko:

u mnie z ruchami dziecka jest tak.......rusza sie najczesciej wieczorami ale tak z własnej woli to zadko......ale jak Tuska sie do brzuszka przytuli to maluch szaleje jak nie wiem co :-D pewnie dlatego ze siostrzyczka troszke go ugniata :ico_oczko:
no ale ruchy sa coraz czestsze......
no ja wizyte mam w przyszły piatek i juz sie doczekac nie moge :ico_sorki: :ico_sorki:

aaaaaaaa w poniedziałek przyjezdza do mnie moje psiapsióła z Francji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i musze sie przyznac ze oststnio nakupiłam mnóstwo ubranek dla chłopczyka....gorzej jak w brzuszku siedzi dziewczynka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 gru 2010, 11:00

ale jak Tuska sie do brzuszka przytuli to maluch szaleje jak nie wiem co pewnie dlatego ze siostrzyczka troszke go ugniata
U nas jest podobnie :ico_haha_01: Ale maleństwo również jak nie jest uciskane to się wierci :ico_oczko: Kocham je z dnia na dzień co raz bardziej :-)

[ Dodano: 2010-12-30, 10:01 ]
Dzisiaj idziemy na bilans dwulatka z moim maluszkiem :-D Ciekawe jak z jego wzrostem i wagą :ico_noniewiem: Ostatnio był już poniżej 3 centyla.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 gru 2010, 11:09

Hejo dziewuszki!
Wczoraj już nie miałam siły zajrzeć, bo późno wróciliśmy do domu!
U lekarza wszystko dobrze :-) :-) Mały rośnie jak na drożdżach, a i nie jest taki mały, bo wielkością na 23 tydzień :-) :-) Może urodzę wcześniej??? Lekarz nawet stwierdził, że jak na 20 tydzień brzuszek całkiem spory :ico_wstydzioch: hmmmm
Najważniejsze, że wszystko nareszcie w porządku!!

Markotka obronę mam 13 stycznia! Jeszcze trochę czasu, ale mimo wszystko ciężko mi się zebrać do nauki!
zoola27, uściski dla córeczki! Oby szybko to choróbsko sobie odeszło!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość