Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 20:32

donatka, współczuję siniaka. Ja wczoraj po ciemku szłam do naszego pokoju i zahaczyłam ręką o wystającą klamkę u drzwi łazienki i też mam obolałe :P Na szczęście nie ma siniaka :)

Dzidzia dziś mało aktywna trochę :(

misia, jenny, Gosia, zioło, Brodzikowa, co u was?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 21:10

.Ty to bynajmniej juz czujesz te ruchy, a ja nic :ico_placzek: , 2 dni temu cos tam czlulam,ale teraz spokoj, takze nie wiem, juz wariuje,byle do wtorku do wizyty, mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 21:21

na pewno będzie wszystko ok!

oddam zgagę w dobre ręce!

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 23:31

hej pozdrawiam
melduję, że u nas spokój :ico_sorki:

zazdraszczam imprezek :-) choć właśnie nie wiem czy bym miała kondycję...

Monika kuruj się, kuruj, ale uważaj na tabletki na gardło - nie wszystkie dla :ico_ciezarowka: wskazane, trzeba zapytać gin zawsze bo na gardło silne składniki często mają :ico_noniewiem:

i czekam też na ruchy z niecierpliwością... choć w pierwszej ciązy to dopiero ok 20 tyg czułam coś
a tu dopiero 15...

za zgagę dziękuję, poczekam na swoją :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

03 lut 2013, 23:49

Witajcie wieczorowa pora
Byla u mnie siostra I weekend zlecial raz dwa, ale bylo bardzo milo.
misia Kochana duzo zdrowka dla Ciebie I Maluszka.
donatka Kochana dzidzius tam Na pewno fika w brzuszku. Jestem pewna.

Dobranoc

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 00:42

hej i ja sie melduje

Przemeblowanie robimy u nas w mieszkanku z małego pokoju przenosimy sie do dużego gdzie mój dziadek mieszkał i tam juz zostaniemy bo pokój jest wiekszy no i łózeczko wejdzie itd... A w małym zamieszkała moja przyjaciółka narazie aby byc ze mną i po porodzie mi troszku pomóc bo nie mam nikogo :-/

MonikaA88 Niunia widzę,że złapałaś podobnego wirusa co ja miałam..wiec doradze jak ja sie leczyłam... Syropek prenalen 3x1 łyzce stołowej,rutinoscorbin 2x2 tabl, plus tran,witaminy dla ciężarnych,mąż rano robił mi herbatke z cytryną i miodem a na wieczór przed snem mleko z miodem i czosnkiem,i postaraj sie teraz nie wychodzić za bardzo z domku,ale rowniez sie nie przegrzewaj na katar cieżko coś poradzić ja miałam z 5 dni ten katar,ale aż krew mi z nosa szła codziennie jak dmuchałam :ico_noniewiem: I moja malutka tez wtedy baardzo mało się ruszała,albo wcale i prawie jedna noga byłam na pogotowiu bo sie wystraszyłam a byłam ja baardzo osłabiona,ale jak tylko przeziebienie mijało Milena dała znać,takze ja mysle,ze jak my jestesmy przeziebione to ona też jest była słabiutka :ico_noniewiem:
zdrówka kochana :ico_sorki:
oddam zgagę w dobre ręce!
oo jaaa baardzo dziekuję dzis juz miałam dwa razy :ico_noniewiem:
Byla u mnie siostra I weekend zlecial raz dwa, ale bylo bardzo milo.
dziekuje kochana juz jest ok :-) A Ty miło spedziłas weekend bardzo miło :-)
juz wariuje,byle do wtorku do wizyty, mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok
Na pewno jest wszystko ok,ja tez tak wariowałam i wiem co czujesz :ico_sorki:
o rany, a konsultowałaś to z lekarzem?
Nie moge sie do profesora dodzwonić a do endo nawet nie dzwonie bo mi znowu cos pomiesza w dawkach od dziś biore tak jak brałam cały rok i jest dobrze,a w srode pójde zrobić kortyzol z nowu z rana i zobaczymy...

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 08:28

Witajcie
Ja jak zwykle zaczynam dzien od kawy zbozowej :ico_kawusia:
tibby sliczne te ubranka
misia to bardzo mile, ze przyjaciolka jest przy Tobie i jest chetna Ci pomoc.
monikA88 Duzo zdrowka dla Ciebie.

Oj ciezko po weekendzie wrocic do pracy, ale Na pol etatu, to prawie nie odczuje zmeczenia.
Milego dnia

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 09:31

Witam i ja wszystkie mamusie dzisiaj :-)

dziekuje kochane moje! zdrowie teraz jest najwazniejsze mam nadzieje ze to chorobsko szybko sobie pojdzie bo strasznie sie mecze :ico_sorki: wczoraj bez przerwy pilam goraca herbate zeby sie rozgrzewac. caly dzien sie fatalnie czulam. zrobilam jedynie obiad a po obiedzie maz moj kochany pozmywal naczynia a ja wtedy sie polozylam pod kocykiem i sie wygrzewalam. plecy mnie tak bolaly ze ruszac sie nie moglam :ico_placzek: na noc wypilam gorace mleko z czosnkiem i miodem ale ciezko mi to szlo bo ja nie cierpie mleka cieplego :cry: ale jakos wypilam i poszlam spac. noc jakos przespalam ale budzilam sie co jakis czas bo w nosie zatykalo :cry: dzisiaj juz troche lepiej jest ale i tak jestem jakas taka slaba. dzisiaj mam zamiar caly dzien siedziec w domku i odpoczywac ile sie da, wygrzewac zeby do jutra lepiej sie poczuc bo jutro wizyta u gin. wiec nie chce zasmarkana bardzo siedziec w przychodni. kaszel troszke dalej doskwiera... ale jutro skonsultuje wszystko z moim gin. moze on mi cos przepisze na moje przeziebienie albo powie co moge sobie brac. jutro gin. da mi skierowanie na badanie glukozy z obciazeniem i nie wiem tez czy bede mogla odrazu zrobic skoro jestem przeziebiona bo nie chce zeby jakos to zle wplynelo na wyniki. maluch cos tam sie rusza ale nie tak bardzo jakbym chciala :cry: na polu piekna pogoda wlasnie slonko wyszlo i swieci az sie chce wyjsc na zewnatrz ale niestety musze siedziec w domu zeby mi sie polepszylo choc troche.
.Ty to bynajmniej juz czujesz te ruchy, a ja nic :ico_placzek: , 2 dni temu cos tam czlulam,ale teraz spokoj, takze nie wiem, juz wariuje,byle do wtorku do wizyty, mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok :ico_sorki:
ja mysle ze juz niebawem poczujesz mocne kopniaczki nie masz co sie za wczasu martwic na pewno jest wszystko dobrze :-)
oddam zgagę w dobre ręce!
ja jeszcze zgagi nie mialam w ogole ale tez podziekuje i nie przyjme bo to nic fajnego z tego co wiem :-P

misia dobrze ze masz taka przyjaciolke ktora jest chetna Ci pomoc i Ci pomoze :-) wiadomo maz swoja droga bedzie tez pomagac ale nie ma to jak pomoc drugiej kobiety :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 09:44

dzień dobry z :ico_kawa: i kanapeczkami.

ja wczoraj miałam na wieczór taki kryzys z tych nerwów o bobka, bo cholernie mało ruchliwy w porównaniu z wcześniejszymi dniami, że kiedy Tobiko nie chciał spać, to tak nakrzyczałam na niego, poryczałam się, mężowi nawyrzucałam i znów ryczałam jak szalona. Potem mnie brzuch bolał. :ico_placzek: bałam się znów o bobka, ale z M. jest ok. :ico_sorki: Przytulańce jego pomogły i jego spokojny ton głosu i tłumaczenia. Kochany. Co on ze mną ma.. :ico_olaboga:

Dziś już czułam jak się bobek przelewa w brzuchu, więc jestem spokojniejsza, ale czekam na więcej z utęsknieniem.

U nas przez noc spadł znów śnieg. Nie dużo, ale jest :ico_noniewiem:
Dziś wybieram się do salonu Orange wyjaśnić sytuację z moim planem abonbamentowym i tym niby wykpionym internetem, który nie działa :ico_placzek: a czasem by się przydał tak na szybko w tel.

Dziś M. znów zalicza dwie prace :ico_placzek: znów go nie zobaczę przez dwa dni. wróci dopiero o po 23 kiedy my będziemy spać w najlepsze. :ico_placzek: Jutro tak samo.

Chyba z nudów i tej tęsknoty znów wezmę się za porządki. I tak podłogi już czekają i wołają o pomstę do nieba :ico_zly:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 lut 2013, 09:55

tibby ja wczoraj tez mialam jakis kryzys wszystko mnie draznilo jeszcze ten bol plecow doszedl po obiedzie ... to cale przeziebienie mnie tak meczy ze juz tez mam wszystkiego po dziurki w nosie. plakac mi sie chcialo wczoraj jak nigdy ale jakos sie powstrzymywalam. wiec nie dziwie Ci sie ze tak samo sie martwisz jak i ja jak malo co czuje maluszka to normalne. ale mam nadzieje ze i u Ciebie jak i u mnie jest z nim wszystko dobrze i poprostu nasze maluszki maja takie ciche dni. moj maz gdyby mnie wczoraj wieczorem po tym mleku nie ululal hehe to pewnie predko bym nie zasnela. ale kochany przytulil sie mocno do mnie i zasnelam jak niemowle.
Dziś już czułam jak się bobek przelewa w brzuchu, więc jestem spokojniejsza, ale czekam na więcej z utęsknieniem
ja teraz cos czuje maluszka ale tak delikatnie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość