lilo

Re: mamy po 30.

24 cze 2013, 13:55

Hej!


U nas też czas ucieka szybko, dzieci rosną.

Piotruś po drenażu uszu, trochę nerwów ale oby to coś dało :ico_sorki: Na razie dalej stres bo trzeba uważać na niego, nie może ich moczyć a okres na chlapanie w pełni :ico_oczko:

Poza tym dzieciaki odpukać zdrowe i oby jak najdłużej :ico_sorki:


My w sobotę ruszamy nad polskie morze i oby choć w części wyjazdu dopisała pogoda to będę szczęśliwa, wreszcie odetchniemy wszyscy :ico_brawa_01:


Gratulacje dla Piotrusia :ico_brawa_01: I mamy :ico_haha_01: :ico_brawa_01:


W szkole u nas dzieciaki z klas 1-3 nie dostają czerwonego paska, tak wymyślili. Zresztą ocena i tak jest opisowa.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

24 cze 2013, 17:19

Moni a co to znaczy że dostała diagnozę bo jakaś nie kumata jestem:-)cokolwiek by to nie było to cieszę się razem z Tobą...
teraz jest obowiązek że dzieci 5-cio letnie muszą już chodzić do przedszkola. I na koniec roku dziecko dostaje diagnozę. Martyny rocznik ma jeszcze wybór czy idzie do pierwszej klasy, czy też zostaje w zerówce.
i dostałam coś takiego:

"Dobre funkcjonowanie w grupie, bardzo dobry poziom funkcji poznawczych: tj pamięć, spostrzegawczość, myślenie, Bogata wiedza ogólna - wykraczająca poza granice wieku. Bogate słownictwo
Zalecane wsparcie w rozwoju - zwrócenie uwagi na ćwiczenia pamięci wzrokowej. (ćw. w odczytywaniu i zapamiętywaniu wzorów i elementów przestrzennych, pisanych i wzrokowych), ćwiczenia sprawności manualnych (wypełnianie konturów, klejenie)

Byłam porozmawiać z panią jak mam z nią ćwiczyć pamięć wzrokową, o co w tym chodzi. I okazało się że ma problem z postrzeganiem, pani mi to dokładnie wyjaśniła.
To że ma ten problem wynika akurat z tego że ma wadę wzroku minusową i astygmatyzm, więc pani powiedziała że wszystko jest juz dla niej jasne :ico_oczko:
Więc będziemy ćwiczyć przez wakacje i zobaczymy

Lilo a gdzie jedziecie?

lilo

Re: mamy po 30.

25 cze 2013, 08:34

moni jedziemy do Jarosławca, nigdy tam jeszcze nie byliśmy.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

25 cze 2013, 14:14

to daj znać bo ja też w Jarosławcu nie byłam

lilo

Re: mamy po 30.

26 cze 2013, 08:49

Podobno zbliżona charakterem miejscowość do Karwi, a tam nam się podobało :ico_oczko:
Blisko Ustka, Darłowo, będzie gdzie pojeździć bo my lubimy się szwędać :ico_oczko:

Przypuszczam, że oby pogoda była to wszędzie by mi się podobało :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

26 cze 2013, 10:05

moni - Martynka nosi okulary ?!
bo zawsze na zdjęciach bez jest ;)

Maja też ma minusy i astygmatyzm, i jako 5cio latka nie dawała sobie w ogóle rady w szkole, teraz jest o niebo lepiej ... ale też nie chorowała tak jak w zeszłym roku ....
Jutro koniec roku szkolnego :( Maja nie pójdzie, bo ma ... ospę !!!!
Masakra !

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

26 cze 2013, 14:13

gosha ojej ospa kurcze ale wam sie trafiło...

lilo to ja tez czekam na relację jak było.....

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

26 cze 2013, 14:27

No niestety, wirus w szkole panuje .....
Na szczęście już koniec, z górki ... Ale te upały i ospa to była totalna masakra :)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

26 cze 2013, 14:33

no na pewno....dobrze że już koniec :ico_haha_01:

my mamy w piątek na 8 15 zakonczenie roku szkolnego jakos szybko w tym roku :ico_szoking:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

26 cze 2013, 22:57

moni - Martynka nosi okulary ?!
bo zawsze na zdjęciach bez jest ;)

Maja też ma minusy i astygmatyzm, i jako 5cio latka nie dawała sobie w ogóle rady w szkole, teraz jest o niebo lepiej ...
tak ma okulary. Jak miałam jakieś nie całe dwa latka to już miała okulary. Wcześniej nie nosiła ich zbyt dużo, tylko do czytania, malowania oglądaniai czasami do przedszkola. A teraz jak już więcej w przedszkolu się uczyli to sama chciała nosić je codziennie i na dwór jak chce to też w nich idzie.

a tutaj dowód :ico_oczko: muszę wykopać jeszcze wcześniejsze fotki
styczeń 2009
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

październik 2009
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

a tutaj z jesienie zdjęcie przedszkolne
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość