Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

11 lis 2007, 16:59

gozdzik załatwione. Pokąsałaś mnie ( chyba ). :ico_noniewiem:

Aga26 to super ,że wyniki się poprawiły, a waga imponująca. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maja ważyła w piątek 8200g

A my dziś cały dzień w domku. Zimno jest, ale nie pada.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 lis 2007, 17:00

Ale Emilka ucięła sobie drzemkę fiu fiu. Spała od 13.30 do 15.55 :ico_szoking: Jak dla niej to naprawdę dużo :-D Idziemy zjeść deserek no i trzeba się zabierać do domku :-)

Miłego popołudnia i do jutra :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

11 lis 2007, 17:05

A Majka też ma dziś zaliczone dwie drzemki po godzince. Jak na nią to bardzo dużo. Zaraz tez chyba ją uśpię, bo juz zaczyna marudzić.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 lis 2007, 17:27

urmajo, starałam sie pokąsać Cie wyjatkowo delikatnie :-P
dzięki hihi i jak wam nie sprawi to problemu to chętnie was pokąsam codziennie :-D
Jula też bije rekordy w spaniu dzis spi prawie cały dzien mam nadzieje ze ja nie zbiera zadne chorubsko
U Was tez jest tak biało :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 lis 2007, 17:51

gozdzikowa masz moją krew do cna wyssana :ico_haha_01:

urmajo Amelka tyle co twoja Majusia teraz wazy to ona we wrzesniu tyle wazyła :-D teraz to napewno ma z dyche jak nie lepiej

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 lis 2007, 19:46

kurcze a Julcia obudziła sie z gorączka ma 38,2 :ico_placzek: oby to nie było zwiastunem zadnej choroby :ico_noniewiem: juz wczesniej cos mi sie wydawało ze cos jest nie tak bo dzis prawie cały dzień przespała

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

11 lis 2007, 22:10

gozdzik, klikniete a powiesz mi o co w tym chodzi???
u nas dzien nie spokojnie Macius wogole nie spal tylko 1,5 i wykapilismy go o 19,30 i spi juz 30min poprostu padl ale ciekawe o ktorje sie obudzi :) bylismy dzis u mojej mamy jedlismy rogale marcinskie i pyszny obiadek :)
A co do wagi to moj Macius wazy dyszke ale stanal bo juz dlugo tak wazy
jutro idziemy do lekarza bo Macius ma jakies wypieki i jakis dziwny kaszelek i chcialabym zeby pani doktor go zbadala i obejrzala gardziolko tak dla lepszego samopoczucia a pozatym skonczyly nam sie witaminki d3 to odrazu nam pani doktor przepisze
lece ogladam skazanego na smierc papap mielgo wieczorku ja czekam na pizze :( grubaska jestem ale raz mozna :) (to z lakomstwa i przez mojego P )

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

11 lis 2007, 23:40

JESTEM!!!
Po tym dzisiejszym wypadzie,przytyłam chyba z 2kg :-D ale co tam raz nie zawsze! Najlepsze było to, że mały godz. przed wyjazdem usnął, wiec się troszkę spóźniliśmy :-D A później był tak przejęty tyloma osobami, że niechciał spać... Wiec w drodze do domu, w samochodzie tak fajnie bujało,zrobiło się błogo i odpłynął :ico_oczko: I to wystarczyło, żeby poszedł później spać, ale teraz juz śpi, a ja jem kolacyjkę( fajna porka, no nie)?
Ale co ja czytam dzieciaszki chorują :ico_szoking:
gozdzik, dla mnie też cos sie kroi jak Michu mi ciągle śpi i zazwyczaj sie nie mylę :ico_placzek: Ale po za tą temperaturą nic jej niedolega??? Jak co to daj znać :ico_noniewiem:
karolina24, idz lepiej,bo z kaszlem jest różnie! Ale sobie z mężusiem podmaślacie :ico_brawa_01:
Ale widzicie bo teraz taki głupi okres jest na te chorupska! Wogóle to krąży wirusowe zapalenie górnych dróg oddechowych-mój mały to załapał też :ico_placzek: ale juz jest ok.Np. moja przyjaciółka była ze swoja 9miesieczna córeczką u lekarza(z kaszelkiem i katarkiem)zapisała syropek i takie tam z tym ze zapowiedziałaże jeżeli nieprzejdzie do poniedziałku_wtorku to trzeba będzie wkroczyć z antybiotykiem. I cio dzisiaj daje mi znać,że byli na pomocy doraźnej bo mała dostała gorszy kaszelek i pojechali! Okazało się, że ma zap.oskrzeli!!! Ja niewiem co jest z tymi dzieciaszkami, że tak chorują. Wiecej syfu wisia w powietrzu,bardzie skazone mamy, ja juz niewiem...

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 lis 2007, 09:25

:512: bryy dzień :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja dziś pierwsza? :-D


nocka nienajgorsza 3 pobudki ufff tylko :ico_spanko:

wstaje rano odsłaniam rolety iiiii :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

widze pierwszy śnieg sporawo i temp. -1 :-D :ico_brawa_01:

a oto fotki od strony podwórka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 lis 2007, 09:50

witajcie u nas nocka beznadziejna Julka co chwile sie wybudzała popłakiwała przez sen a o 4.30 dałam jej znów czopka bo była taka rozpalona :ico_chory: ze jak jej zmieżyłam to było 38,3 nana, ja nie wiem co z tymi chorubskami :ico_placzek: :ico_placzek: Julce oprócz tej gorączki nic nie doskwiera i mam nadzieje ze tak zostanie i nie pojawi sie zaden kaszel czy katar :ico_noniewiem:
tylko z kąd ta gorączka ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość