Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 sie 2010, 18:24

a jakie ma super wloski coreczka :ico_brawa_01:
- ja sie ogarnac nie moge,bo przeciez byla czarna i kudlata,a teraz jest lysiejaca blondi :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2010-08-16, 18:29 ]
geheimnis - ale fajnie siedzi Natka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A rozowych babelkow nie widac na zdjeciu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 sie 2010, 20:03

widze, ze cos sie na naszym watku ruszylo i troche sie rozpisalyscie :-)
ilez zdjec maluszkow :ico_brawa_01: wszystkie super, dzieciaczki sliczne i takie juz wyrosniete, a jeszcze niedawno czekalysmy az zechca wyjsc z brzusiow :ico_oczko:
ja sie ogarnac nie moge,bo przeciez byla czarna i kudlata,a teraz jest lysiejaca blondi
wlasnie zauwazylam, ze blondynka sie z Zuzi zrobila, chyba wziela mame za przyklad i postanowila zmienic fryzure :ico_oczko:

leona o jak fajnie, ze do nas wrocilas :ico_brawa_01: i super, ze tak Wam sie spontaniczny urlop w PL udal. Gratuluje chrztu Marcelka :-) A jaki on rozesmiany :-)
co do choroby Piotrusia to już nie ma biegunek i nie wymiotuje [/URL] to najwazniejsze, bo juz sie nie meczy :ico_sorki:
na pewno niedlugo calkiem wyzdrowieje :-) A jutro daj koniecznie znac, jaki Piotrus dlugi
Pięknie już wstaje i próbuje się puszczać
alez zdolniacha :ico_brawa_01:
ale troche juz mniej bola
chociaz tyle dobrego :ico_sorki: to sie teraz meczysz przez te tabletki, do tego jeszcze dolegliwosci Klaruni... Dochodzcie szybko do siebie!!!
Ja się tak bałam o Natalinkę,że z tymi paskami to będzie troszkę opóźniona ruchowo,a tu proszę,radzi sobie doskonale.[/url] dzieciaczki sa zdolne i nie daja sobie popsuc humoru jakimis paskami, to nie znerwicowani dorosli :ico_oczko: A Natusia sliczna, anioleczek prawdziwy
Zapomniałam się pochwalić, że dostałam tą pracę
gratuluje, zuch dziewczyna :ico_oczko: ale decyzja rzeczywiscie nielatwa, oby jej skutki byly jak najbardziej pomyslne dla Was :ico_sorki:
ciekawe kto jest dluzszy - Wika czy Piotrus :ico_noniewiem: :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

16 sie 2010, 20:28

faktycznie widzę dzieciaki o wiele mniejsze od mojego i już chodzą...nie wiem co on tak rośnie.

anetka Piotruś też miał nystatynę na pleśniawki, długo się trzymało i były nawroty :ico_olaboga: ostatnio smarowałam kilka dni po tym jak już zeszły i cisza.

Shiva super że malutka już wstaje :ico_brawa_01:

Natalia szybko usiadła :ico_brawa_01: Piotruś przecież tak dość całkiem niedawno. Brawa :ico_brawa_01:

Jutro mamy to szczepienie o 9.30 Nie wiem czy nas zaszczepią skoro maluch ma jeszcze te bakterie...ale zważymy i zmierzymy na pewno.

Malec mi się przestawił ze spaniem :ico_szoking: wstaje o 5 (o zgrozo) zasypia o 19...
przez to całkiem mi się wszystko miesza...kiedy co je itp.
Chodzę nieprzytomna :ico_placzek:

nie mam pojęcie jak go przestawić na późniejsze spanie... o 19 jest poprostu nieprzytomny :ico_szoking:

zapowiadają dziś w nocy mega burze więc Wam życzę spokojnych nocy...choć chłodniejszych :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 sie 2010, 20:52

chyba wziela mame za przyklad i postanowila zmienic fryzure :ico_oczko:
- tak naprawde to mama sie przefarbowala dla niej,bo wszyscy mi mowili,ze miniaturka mamy,fryzury i kolory wlosow te same,wiec sie na blond przerobilam,no i mezusiowi sie tak podoba :ico_oczko:

Helen, wszystkim odpisalas,a nie napisalas co u was :ico_oczko:
faktycznie widzę dzieciaki o wiele mniejsze od mojego
- moja Zuzka tez juz 80 cm ma,tzn body na 74 dobre,ale rekawy 3/4 :ico_szoking:
nie mam pojęcie jak go przestawić na późniejsze spanie..
- w dzien go przetrzymaj,zeby poszedl spac na drzemke popoludniowa pozniej :ico_haha_02:

U nas fajnie,piers mniej mnie boli,w nocy karmie normalnie ale w dzien mala nie chce za bardzo piersi,wogole mlek w dzien nie chce :ico_szoking:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 sie 2010, 21:39

A rozowych babelkow nie widac na zdjeciu :ico_sorki:
Bąbelków na rączce już nie ma,tylko został ślad -taka różowa skórka,ale wg lekarki to zejdzie i śladu nie będzie.codziennie jej smaruje tą dłoń by była skórka nawilżona ładnie się wygoiła do końca.
A Natusia sliczna, anioleczek prawdziwy
:ico_sorki: Dziękuję bardzo
Natalia szybko usiadła :ico_brawa_01: Piotruś przecież tak dość całkiem niedawno. Brawa :ico_brawa_01:
Mnie się wydaje że raczej zbliżony wiek do waszych maluchów z tym siadaniem. :ico_noniewiem: Ale najważniejsze że sobie radzi mała i jestem bardzo z tego zadowolona :ico_brawa_01: Mimo że te paski ją w pewien sposób ograniczają.
Malec mi się przestawił ze spaniem :ico_szoking: wstaje o 5 (o zgrozo) zasypia o 19...
To witaj w klubie,ja tak mam od samego początku.Mała kąpie się o 19,mleczko i lulu,a koło 5-6 to już może wstawać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 sie 2010, 10:19

wtajcie,

Piotruś nie zaszczepiony. Musimy jeszcze poczekać do września.
Waży 8150 czyli nie za dużo ale mieści się w normie. Karmię go prawidłowo. Na ten wiek oprócz piersi 2 góry 3 inne posiłki dziennie.

Mierzy 74 cm czyli niby nie tak dużo ale ubranka na ten rozmiar dobre nie są... :ico_noniewiem:

wstał dziś o 6 (zawsze lepiej niż o 5) ale nawet go nie wykąpałam wczoraj. padł jak mucha o 19 gdzie zawsze ok 21 był kąpany dopiero a ok 22 szedł spać :ico_szoking:
U nas fajnie,piers mniej mnie boli
:ico_brawa_01:
Mnie się wydaje że raczej zbliżony wiek do waszych maluchów z tym siadaniem
Piotruś zaczął jak miał ponad 7 m-cy.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 sie 2010, 11:36

iw_rybka napisał/a:
U nas fajnie,piers mniej mnie boli
:ico_brawa_01:
To super wiadomość :ico_brawa_01:
geheimnis napisał/a:
Mnie się wydaje że raczej zbliżony wiek do waszych maluchów z tym siadaniem

Piotruś zaczął jak miał ponad 7 m-cy.
A to nie jest tak,że chłopcy wolniej się rozwijają ruchowo niż dziewczynki.Później siadają,raczkują,stawiają pierwsze kroki ??? Może stąd ta różnica?

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

17 sie 2010, 12:45

anetka Piotruś też miał nystatynę na pleśniawki, długo się trzymało i były nawroty :ico_olaboga: ostatnio smarowałam kilka dni po tym jak już zeszły i cisza.
moja ma odroch wymiotny jak jej daje :ico_szoking:

iw_rybka, moja tez z czrnulki jasna sie zrobila, ale ma dziwny kolor taki mysi nie blond a syn ma dziwny rudy, nie wiem z kad oni takie dziwne wlosy popaprane maja

mi juz piersi nie dokuczaja, sa troche twarde ale juz da sie zniesc, dopytalam sie i nie mam prawa doic mleka :-D samo sie wypali i leki dalej mam brac nawet jak po nich wymiotuje tak jak wczoraj i wymioty mialam i biegunke :ico_szoking: ale jak je odstawie to zapalenia moge dostac, dostalam antybiotyk na bakterie ale zaczne brac jak skoncze te bo calkiem dobije zoladek :ico_olaboga: mala juz je lepiej czyli nystatyna dziala :ico_brawa_01: dzisiaj mam wolne bo wczoraj w pracy jak pies wymiotowalam wiec dzisiaj sobie odpuscilam

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 sie 2010, 13:44

anetka607, ja zapuszczałam malcowi nystatynę to nie pomogło. Dopiero jak brałam wacik owijałam na palec i w buzi "pędzlowałam" tym palcem to zeszło.
Delikatnie to robiłam ale pomogło.

Ostatnio dużo z mężem rozmawiamy o kolejnym dziecku.
Dla mnie i dla Piotrusia to byłoby zdrowe bo na bank go rozpieszczę jak będzie sam jeden a tego bym nie chciała. Facet to musi być facet :-) a nie tak jak w pracy miałam kolegę (35 lat)samotny kawaler z mamusią mieszkał i mama mu prała gotowała, kanapeczki robiła - facet porażka :ico_sorki:

Jest tylko jeden problem...choć mąż twierdzi że jakoś damy radę...
to mieszkanie na poddaszu 40 m2 i dwójka małych dzieci :ico_noniewiem:
z 2 strony w ciąży wróci mi wypłata to może jakoś by było...i ten dom byśmy zbudowali...
zależy mi na małej różnicy wieku między dziećmi...ehhh gadamy i gadamy ale nic mądrego na razie nie uzgodniliśmy

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

17 sie 2010, 16:34

anusiek, ładnie Piotruś waży i mierzy :ico_brawa_01: Szkoda tylko że ta salmonella się jeszcze trzyma :ico_zly:
Ostatnio dużo z mężem rozmawiamy o kolejnym dziecku.
no decyzja nie łatwa, trzeba sporo czasu by ją podjąć :ico_sorki:
mi juz piersi nie dokuczaja, sa troche twarde ale juz da sie zniesc
bardzo dobra wiadomośc, oby tak dalej :-)
dostalam antybiotyk na bakterie ale zaczne brac jak skoncze te bo calkiem dobije zoladek
co racja to racja. Te antybiotyki potrafią rozstroić żołądek. najlepiej jogurtów dużo jeść, by się naturalna flora bakteryjna nie zachwiała :ico_sorki:
A to nie jest tak,że chłopcy wolniej się rozwijają ruchowo niż dziewczynki.Później siadają,raczkują,stawiają pierwsze kroki ??? Może stąd ta różnica?
też o tym słyszałam :ico_oczko:
U nas fajnie,piers mniej mnie boli,w nocy karmie normalnie ale w dzien mala nie chce za bardzo piersi,wogole mlek w dzien nie chce
dobrze, że z piersią lepiej :ico_sorki: A z tym piciem mleka w dzień, to może po prostu już tyle nie potrzebuje??

geheimnis, ślicznie Natalka wyszła na tych zdjęciach. Sprytna dziewczynka, mimo uprzęży tak ładnie siedzi i sobie radzi :ico_brawa_01:
ilez zdjec maluszkow :ico_brawa_01: wszystkie super, dzieciaczki sliczne i takie juz wyrosniete, a jeszcze niedawno czekalysmy az zechca wyjsc z brzusiow :ico_oczko:
też tak sobie ostatnio myślałam, ależ ten czas szybko mija :ico_olaboga:

iw_rybka, słodkie zdjęcie Zuzieńki :-)

U nas ok. Justynka powoli uczy się chodzić przy meblach - na razie potrafi zrobić kilka kroczków w bok :-D Poza tym próbuje wchodzić na meble :ico_szoking: Autentycznie stojąc przy łóżku podnosi nóżkę zgiętą w kolanie i próbuje ją zarzucić na górę :ico_haha_01: :ico_brawa_01: Strasznie śmieszny widok gdy tak tupie :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość