Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 gru 2007, 13:00

Basiu dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: śliczne te balerinki :ico_haha_01:
tylko chyba kupię numer większe 3-6 m-cy, bo te 0-3 m-ce będą tak na styk :-D

Aga
ale komnaty.... :-D no, no, no... Kubuś wygląda jak książe na tronie :-D

[ Dodano: 2007-12-11, 12:03 ]
a teraz lecę nakarmć Milenkę deserkiem ...
a mam pytanie czy wy podgrzewacie deserki? czy tak w temperaturze pokojowej?

bo moi chłopcy woleli takie nie podgrzane, pytałam się nawet kiedyś pediatry, ale powiedziała, że takie też można i dziecku nie zaszkodzi itp.

a Milenie to tak róznie , raz je podgrzany a raz z temp. pokojowej :) i to i to jej smakuje :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

11 gru 2007, 13:04

Violu szalejesz z tymi sukienkami ale jak nie oszalec majac waka ślicznotkę.
:ico_brawa_01: Co do tego spotkania to super pomysl.Mam przyjaciolke ktora miala termin na luty 2004 urodzila w listopadzie super wczesniaka wszystkie dziewczyny z forum jej kibicowaly i wspieraly i tak sie zżyły mimo innego terminu ze co roku sie spotykaja w wakacje . Raz taki zlot opisany byl w gazecie .

Ula nie martw sie samochodem bywa gorzej moj 2 tygfodnie temu padl na amen i teraz komunikacja miejska :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

11 gru 2007, 13:47

witam, dawno mnie nie było.
Co do spotkania to bardzo fajny pomysł no tylko my z Vercia dopiero na wiosne przyjezdzamy bo niechce juz jej meczyc w zime.
A tak wogóle to wszystkie zdjecia dzieciaczków śliczne.
Basiu dzieki za swietna stronke foto juz porobiłam babcią i cioci kalendarze a dla dzieciaczków siostry puzle ze zdjecia i podobno wszystko wyszło super :-D a teraz jestem w trakcie robienia kartek swiatecznych tylko ze juz sama u siebie wydrukuje :ico_haha_01:
Joasiu niezła siłaczka z waszej Juli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu ja troche podgrzewam deserki ale tylko lekko.
a ja dzis wychodze i Veronisia zostaje z tatą :-D
A tak wogóle to od 1 lutego mamy nowe mieszkanko i jestem bardzo szczesliwa :509: :509:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 gru 2007, 14:57

Aga fotki super, uwielbiam takie wnetrza, a maluchowi to tylko korony brakuje :-D

Violu deserki lekko pogrzewam, bo trzymam je w piwnicy i tam jest dosyć zimno wiec wyłącznie dlatego :-D

Moniw ja się tam autkiem nie martwie, gorzej z mezulkiem bo on ma warsztat samochodowy i czesto musi do klientów dojeżdzać, wiec bez autka ani rusz :ico_noniewiem: a na rowerek troche za zimno :-D zreszta by komicznie wygladał na rowerze z taka duza skrzynka z narzędzaimi :-D

Justynko gratulacje nowego mieszkanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No ja tę zjuż zamowiąłm kalendarzyk dla teściów i dwa kubeczki dla prababci :-D teraz tylko czekam na przesyłke ale stonka super, zobaczymy na efekty :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

11 gru 2007, 15:52

heloł babeczki

Justynko gratulacje nowego lokum :ico_brawa_01:

Kinga dzieki :ico_sorki:
ale zniknął mi suwaczek z Zosia musze zrobic sobie nowy :ico_oczko:

pomysł na spotkano bardzo mi sie podoba, ale trudno by było zebrac nas wszystkie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-11, 14:53 ]
al4e te wasze maluchy już świateczne, tez musze Zosie ubrac w kiecke i kliknąc pare fotek :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

11 gru 2007, 17:13

Dzięki dziewczynki. Ula, mały rzeczywiście ma bujną czuprynkę :-D

Kingusiu, śliczna Pani Mikołajowa z tej Twojej Elizki! :ico_brawa_01: Kilka dni temu napisałam do Ciebie smsa. Nie dostałaś go czy po prostu zignorowałaś? :ico_nienie: :ico_oczko:

sosim, ta Twoja Zosieńka to chyba najbardziej "kudłaty" bobasek! :ico_brawa_01: Śliczne ma włoski! Spokojnie możecie już czesać kucyczki, prawda? :-)

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

11 gru 2007, 17:14

dziekuje.
A ja własnie karmie mała i mój zaraz wróci z pracy i zawioza mnie na imprezke do pracy :-D , jak wróce to zdam wam relacje jak było :-D i jak mój pierwszy raz sam dał sobie rade z małą :-)

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

11 gru 2007, 17:18

dziewczyny Zosia przed chwilka sama sie przewrocia z plecków na brzuszek oczywiscie chciala dosiegnac zabaweczke z maty edukacyjnej
stawiam za to :ico_tort:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 gru 2007, 17:50

Hej a ja tez jestem za spotkaniem i do Polski wybieram sie w maju.Koniec maja i poczatek czerwca
Justyna napisz kiedy dokladnie na wiosne marzec,kwiecien,maj?
No to bysmy juz byly dwie wiadome
Violu sukienka ladniusia
Justyna gratulacje mieszkanka nowego :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-11, 16:51 ]
A aagaa kiedy jedziesz do Polski?

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

11 gru 2007, 17:55

dziękujemy za wszystkie komplementy

zreszta wszystkie bobaski LIPCÓWEK są NAJFAJNEJSZE, NAJŁADNIEJSZE I WOGÓLE NAJ ze wszystkich bobasków na świecie :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość