Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

27 lut 2008, 23:30

Cześć dziewczyny :-D
Boszzzzzeeee ale mnie nie było, mam tyle do nadrabiania, że będę chyba dzień i noc czytała :ico_szoking:

Miałam w domu awarię kompa a w pracy nie mam czasu na TT, bo ludzie mają za dużo problemów :ico_oczko:

Obiecuję wpadać częściej :ico_sorki:

Nie chorować i pisać, pisać :-D Duże buziolki dla Waszych skarbków i dla Was :-D

Jak nadrobię to odniosę się do tematów a na razie uciekam spać bo buźka mi się drze a Maksiu od 19 już smacznie śpi :ico_spanko:

Strrrrrrrrrrrrrasznie się za Wami tęskniłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

28 lut 2008, 00:43

mam 3 minuty do 23:30 i idę spać, lubię tak dokładnie - zresztą od dawna wiecie, zem porypana :-D

zdjęcia widziałam od AniK na razie - noooooo kurde - POZNAŃ ma być grany wkrótce :-D fajnie laski wyglądają AniaK - blondi - b. ładnie, a Gosieńka i Ania29 to sobie pociemniły włoski - spoko :-D

Kasiulko i Karolino - duuuuuuuuuuuuużo zdrowia - polecam ciążę w niewielkim odstępie jedna po drugiej - od trzech prawie lat ani katarku, ba!!! nawet głowa mnie nie boli (chyba, że po tequili ;-) ) Riterciu, słodkie fotki masz w avatarku i podpisie :-) nowy etap, nowa fryzura - tez tak często zaczynam coś :-)

Anetko ja sałatkę znam :-D u nas często na święta robimy, choć ja cebuli bleee i jabłka nie dodaję a tak - wszystko to samo :-D

Asiu Wikuś dzielna dziewczynka - po mamusi!!! i nie piszesz nic do mnie :(

Nella!!!!!! helloł, wpadaj i opowiadaj, pociesz nas jakie ludzie problemy mają :ico_oczko:


A ja daaaaawno nie widziałam Chloe, Ani28, no i kupę innych laseczek :-/

Eluś - ja poważnie z Jasiem, Bartek to w ogóle zapytał mnie - a Ela tak nam podrzuci na tydzień i tęsknić nie będzie?? buachacha - ja to na razie na kilka godzin proponuję - a Wy kinko, kolacja... proszę Cię, poważnie zastanówcie się!!! my chętni bardzo, a wiosna wkrótce i podwórko, ani Jaś nie zauważy, że spacyfikowany przez moje panny :-D bawi się z nimi lalkami :-)

pozdrawiam wszystkie i buźka....

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 lut 2008, 11:47

Witam :-D Od razu mój mail marzryb@onet.eu :-D Dużo zdrówka dla chorowitek :-) Moja Matyldzia też wczoraj miała dzień łobuza, tyle co poodkurzałam wyciągneła chrupki i zani się zoriętowalam wszystkie były wysypane na środku pokoju :-D Biegałam wczoraj za nia a to ze ścierka a to ze zmiotką :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

28 lut 2008, 11:50

A co to, ja pierwsza? :ico_szoking:
Trochę poczytałam ale nie dam rady nadrobić bo Maksiu, tak rozrabia :ico_olaboga:

Eluś , skorzystaj z pomocy Marittki i wybierzcie się z małżem na randkę, to pomaga :ico_oczko:

Czekam na zdjęcia ze zlotu :-D barbarella@op.pl

Byłam dziś z Maksem na pobieraniu krwi bo ma od urodzenia niski poziom żelaza i musimy to kontrolować, raz na jakiś czas. Po południu odbieram wyniki :ico_noniewiem:
Jutro znowu kłucie :ico_placzek: Idziemy na drugą dawkę szczepienia na odkleszczowe zapalenie opon mózgowych. Biedactwo, ale jak trza to trza!

Wiecie co? Byłam z Maksem w takim prywatnym przedszkolu na godziny. 1h - 7zł. Rodzice zostawiają tam dzieci jak mają coś do załatwienia. Zostawiłam go na godzinę i poszłam do sklepu obok żeby być w razie czego w pobliżu ... Kiedy przyszłam po niego to uwierzyć nie mogłam, jak ślicznie bawił się z dziećmi. Byli jeszcze dwaj chłopcy, ciut starsi. Nie ma nic lepszego dla dziecka niż rozwijanie się z innymi dziećmi. Takie dzieci szybciej się uczą i są bardziej samodzielne. Fajnie, że mam coś takiego obok domu, będę go tam czasem zostawiała na godzinkę lub dwie! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-28, 10:51 ]
Tyle pisałam i pisałam, że nawet nie zauważyłam jak mnie mazia wyprzedziła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

28 lut 2008, 13:01

hej laseczki
Dawno mnie nie bylo, brak czasu, ale czasami podczytuje co u Was.
Zlot byl udany, pewnie na jakis czas bedzie przerwa z takimi wyjazdami.
Ja czuje się dobrze ciąża mi służy.
Idę poczytam co się wydarzyło i może zdążę cos odpisać

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 lut 2008, 14:13

Witam
Dopiero teraz odpoczełam, 3 dni bycia samej z Wiki mnie wykończyły, mąż wrócił w nocy, a dziś rano wysprzątał mi dom, zrobił kawkę.
Witam po nieobecności kobietki,szczerze tak po łepkach przeczytałam, ostatnio mało czytuje i siedzę w necie, wzieło mnie znów sprzątanie, a poza tym Wiki jest tak rozkoszna że cieżko mi odmówić zabawy z nią.
Martula nadrobię, będę pisać serio serio....

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 lut 2008, 22:17

Oj znowu tłumy na tt no nic ja ide spać ostatnią noc sama jutro mój Marcin wraca :ico_brawa_01: :-) już niemoge się doczekać. Też sprzątam jak oszalała no ale za trzy dni do pracy więc później raczej czasu na gruntowne spotkanie nie będzie, Niki ekspluatuuje mnie na maksa śpiewa, tańczy i skacze - oczywiście oczekuje odemnie żebym robiła to razem z nią :-D . Zaczeła zadawać w kółko pytania co to ? odpowiadam a ona pokazuje inną rzecz i znów pyta i tak może bez końca :ico_brawa_01: ciesze się że tak dużo nowych rzeczy uczy się z dnia na dzień :-)
Dobranoc dziewczynki.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

28 lut 2008, 22:17

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a co to weekend?

No,no :ico_nienie: rozczarowałyście mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

28 lut 2008, 23:35

no tak weekendowo już u nas. :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

29 lut 2008, 09:29

Witam

Ja też wczoraj sprzatałam cały domek :ico_haha_01: a nocka dzisiaj była nieciekawa mały płakał, czwórka na horyzoncie :ico_olaboga:

Nell- ślicznie wygladacie w basenie z małym, to przedszkole to dobra sprawa napisz gdzie ono jest moze kiedys bysmy skorzystali

Asiu- ale cię wzięło na sprzatanko pewnie juz wszystko błyszczy

Kasiulko- zdrówka zmiana klimatu odbija sie na Tobie , a Kondzio sliczny jakie ma loczki zupełnie jak Kornello mój męzuś myslał, ze to dziweczynka

a zdjęcia super miło popatrzec na Was laseczki, Gosia taka szczuplutka , Ania brzusio juz widać słodki :ico_oczko: i dzisciaczki urocze, Julcia jaka panna nio nio

Edulitko- to mała teraz Ci nie da spokoju z tym pytaniem :-D , pewnie już nie mozesz sie doczekać powrotu męzusia

Riterko Wam też zdróweczka zyczymy

nie wiem co jeszcze miałam napisać skleroza, idę do małego miłego dnia kobietki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość