Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

16 mar 2009, 10:32

tak dla przypomnienia z góry dziekujemy
Mówisz i masz... :ico_haha_01: Zresztą sliczny jest to sama radość z głosowania :ico_oczko:

U nas nocka w miarę ok. Wstawałam parę razy ale tylko dałam smoka i był spokój, więc ogólnie sie wyspałam :ico_sorki: Kawkę też juz zaliczyłam, teraz jakies sniadanko, chociaż jak widze te moje fałdki to sie jeść odniechciewa :ico_olaboga: Ale to jest silniejsze ode mnie, brak mi silnej woli...niestety

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 10:39

Agusia1982 glosik oddany, ale synus Twoj pieknie na tym zdjeciu wyszedl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 mar 2009, 12:11

WITAM!Dziekuje kochane za wsparcie,jak zwykle moge na Was liczyc :ico_sorki: Ledwo zyje,w nocy mialam temperature 39,5 :ico_noniewiem: Malo nie umarlam,chodze w masce chirurgicznej na buzi,zeby zminimalizowac ryzyko zarazenia Natalki,ale cholera wie czy to cos da :ico_olaboga:
Za to u nas jak bylo tragicznie z nocami,posluchalam rady mojej poloznej i teraz Natalka spi od 19.30 do 5-6 rano bez wybudzen.To inne zycie jest jak dziecko spi w nocy :ico_sorki:
Najwazniejsze stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na pol roczku mojego szczescia!!!!Nareszcie,wiecie normalnie mam jakies lepsze dzieki temu nastawienie,kazdy mi mowil,ze najgorsze pierwsze pol roku,pozniej jest lepiej.Uczepilam sie tego jak psychiczna :ico_haha_01:
W ogole wczoraj tak sie strasznie zle czulam,ze poklocilam sie z moja mama,bo probuje mi wmowic ze solenie i slodzenie jest dla takiego malego dziecka ok,bo ona nas tak wychowala.Wiec uslyszala ze nie mam zamiaru karmic dziecka jej przedpotopowymi metodami z przed 30 lat.Bo ja dzieki jej karmieniu mam tendencje do tycia i prochnice od dziecka : :ico_zly: Myslalam ze mnie to ominie,ale juz mnie w**** jak ktos mnie uczy jak mam wychowywac swoje dziecko :ico_zly:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 mar 2009, 12:33

Witam dziewczyny :-D
U nas chyba idą górne zęby mały szuka ich i szuka :ico_olaboga: , troszke zmierzły jest ale da się wytrzymać .Dziewczyny ratunku mój mały dalej się budzi 5 razy w nocy :ico_szoking: Ja dalej jestem chora .
mmarta ja już tez Antkowi daje kaszke a ostatnio dostał marchewke , mały jest już taki głodny ze jak my jemy to on zaczyna płakać i chce też jeść , cycek juz go nie zadowala . Nawet ostatnio lekarka powiedziała zeby dawać mu już kaszke bo on jest juz taki duzy ze samym cyckiem się nie naje . Kupiłam krzesełko do karmienia jutro mają przywiez , i zaczynamy akcje karmienia juz na wiekszą skale :-D :-D
Ledwo zyje,w nocy mialam temperature 39,5 Malo nie umarlam,chodze w masce chirurgicznej na buzi,zeby zminimalizowac ryzyko zarazenia Natalki,ale cholera wie czy to cos da
kochana moja trzymaj się , przy takich srodkach ostroznosci to Natalka napewno nie załapie od ciebie nic

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 12:55

miszka wszystkiego najlepszego dla Natalie z okazji skonczonych 6 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: ale ten czas szybko leci

Wlasnie nakarmilam niedawn malego, dostal kaszke morelowa ,ale jakos meczyl ja 20 minut, plul, nie wiem czemu, zawsze je jadl, obawiam sie, ze mu sie juz przejadly :ico_olaboga:

Mam dwie stronki z jedzonkiem dla malucha

http://www.przepisy-kuchenne.info/category/miesiac-5-ty
Trzeba zejsc na dol i po lewj stronie wybiera sie miesiace

http://www.osesek.pl/ksiazka-kucharska- ... ciery.html

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 mar 2009, 13:11

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Natalki ale zleciało :ico_szoking:

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

16 mar 2009, 14:35

W ogole wczoraj tak sie strasznie zle czulam,ze poklocilam sie z moja mama,bo probuje mi wmowic ze solenie i slodzenie jest dla takiego malego dziecka ok,bo ona nas tak wychowala.Wiec uslyszala ze nie mam zamiaru karmic dziecka jej przedpotopowymi metodami z przed 30 lat.Bo ja dzieki jej karmieniu mam tendencje do tycia i prochnice od dziecka : Myslalam ze mnie to ominie,ale juz mnie w**** jak ktos mnie uczy jak mam wychowywac swoje dziecko
Oj miszka bardzop dobrze cie rozumiem. Moja mamaa mieszka piętro niżej i naprawde baaardzo dużo mi pomaga, jestem jej mbardzo wdzięczna. Ale... no własnie często bardzo często sie kłocimy (moze przegadujemy) co do jedzenia Zuzi. Począwszy od karmienia piersią jak nie chciałam jeść nabiału (Madzia miała bardzo dużą skazę białkową, która doprowdziła do odwodnienia i oczywiście pobytu w szpitalu) to było żle az do gotowania zupek, czy podawania słoiczków. Ale ja sie nie przejmuje tylko robie swoje i mówie jej ze wychowała czworo dzieci i miała "swoje 5min" a teraz moja kolej :ico_oczko:
Wszystkiego najlepszego dla Natalki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Ledwo zyje,w nocy mialam temperature 39,5

Zdrówka zyczę oby choróbsko poszło sobie w ch...ę i przede wszystkim oby małą nie dopadło!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 mar 2009, 14:40

miszka, Najlepszego dla NAtalki :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Teraz to juz dorosła panienka pół roczku za soba :ico_haha_01: oby tak jak piszesz zmiana była na lepsze :ico_haha_01:

slonko2008, no racja to juz tez kawał chlopa z niego, no i ma czym gryzc hihi zabki pierwsze juz wyrosły :-D

Pati85, fajne stronki, ja ostatnio robiłam maluszkowi zupke z własnych warzyw. Wyobrazcie sobie ze tego nie jadł, płuł na wszystkie strony, wolał te kupne papki, nie wiem czemu. Ale z dnia na dzien jak mu daje to coraz wiecej zje tych robionych. W sumie nie chciałam sie z tym bawic, ale jakos tak na probe zrobiłam, ugotowałam ziemniak i marchewke, potem zmiksowałam dodałam masełka i git.

Pati85, czy nie miała bys nic przeciwko jakbym te stronke co podałas pokazała kolezanka z listopadowek?? :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 14:45

Pati85, czy nie miała bys nic przeciwko jakbym te stronke co podałas pokazała kolezanka z listopadowek?? :-)
nie ma sprawy :-)

bylam na listopadowkach i przeczytalam posta ani i normalnei w szoku bylam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 mar 2009, 14:52

bylam na listopadowkach i przeczytalam posta ani i normalnei w szoku bylam :ico_szoking:
wiem widziałam twoj komentarz. No widzisz ja tez jej napisałam ze to za wczesnie, a tak to jest ile lekarzy tyle opinii. Tak samo było z bioderkami i podwujnym pieluchowaniem. Niektorzy w ogole tego nie stostuja a inni tak. My jeszcze pieluchujemy do 5 miesiaca chociaz na usg wszystko było oki, ale profilaktycznie kazali nosic do 5 miesiaca.
Z witamina d3 tez kazdy lekarz co innego mowi, oraz z obciaganiem skroki na siusiakch maluchow :ico_olaboga: i badz tu czlowieku madry :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość