Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2007, 13:31

lucy nasze mieszkanie cale sponsorowane przez ikee.. :-D hihi wiec wydawalo mi sie ze ich asortyment nie jest mi obcy... ale nigdy zadnych toreb nie widzialam... my planujemy jechac po komode z przewijakiem w weekend... lozeczko zostawimy sobie na deser.... bo nie ma miejsca na razie.. a jeszcze sporo czasu i nie chce go rozkladac .... jakos tak... za wczesnie jak dla mnie... hihi :-D

w ogole to jestem zielona co do wyprawki... cos tam czytam.. a tak naprawde to wciaz niewiele wiem... musze sie zaglebic w inne posty albo popytac kolezanki, bo wiem ze juz byla o tym mowa tutaj i wszedzie hihi

lucy a ja na pozniej z ciszkow to nie mam nic.... tylko ten wczorajszy zakup... hihi a tak to same spioszki albo body od 0-3 miesiaca kupuje, ale mam moze 3 pary dla noworodkow...
jednak wole kupic te wieksze.... choc tez mam ich niewiele... hihi

lucy a widzialas tutaj gdzies rozki??? w tym chyba trzeba dziecko ze szpitala przywiezc tak???

Asiula wreszcie dolaczylas do zakupowych szalonych mamusiek.... sama radosc... super, ze masz kogo sie doradzic.... zycze udanych zakupkow.. i smacznego obiadku u tesciowej hihi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 kwie 2007, 16:24

Hej do mnie przyjechali tesciowie ( ostatnia wizyta styczen :ico_haha_01: ) wypili herbate i P razem ze mna zaproponował wyjscie do Parku na lody i tesciu z P piwko ale oczywiscie tesciowa powiedziała ze ja nogi bola :ico_zly: wiec nici z parku i pojechali sobie :-D To my z P poszlismy i 4 h w parku na swiezym powietrzu byly lody przytulanki i było fajowo pogoda fajna słoneczko swieci ale wiaterek jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A teraz moj P odpoczywa i oglada tv wiec ja postanowiłam zajrzec do moich :ico_ciezarowka:

będe_mamą
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2007, 12:27

29 kwie 2007, 17:11

Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, że już niedługo ujrzycie swoje maleństwa.
Mnie jeszcze dużo czasu zostało.
Zazdroszczę też, że zostaniecie o takiej porze roku. Całe lato możecie spacerować z wózkami.
A ja zimą zamiast pokazywać światu moją córeczkę/mojego synka będę odbywać szybkie spacerki z opatulonym po czubek noska maleństwem.

No i wyszło na to, że wielki zazdrośnik ze mnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2007, 17:20

bede_mama spokojnie zobaczysz jak ten czas szybko minie.... my tez jeszcze niedawno zazdroscilysmy naszym starszym mamusiom..... poza tym twoj maluszek na lato bedzie juz duzy... a nasze w lato bedzie trzeba ukrywac przed sloncem i raczej na plazy nie wskazane przebywanie z noworodkiem.. wiec nie smutaj sie ...!!!!!!!!!!!!!!! bedziesz mogla wystawiac i opalac brzuszek cale lato i nie bedzie jeszzcze tak duzy i zaaawansowany wiec nie powinno byc ciezko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my wlasnie po kosciele wcinamy rosolek, zaraz drugie adas podaje i idziemy na spacerek do pubu w ogrodku posiedziec.. wreszcie !!!! bo do tej pory juz tam nie bywalismy bo strasznie napalone w srodku... czekalam na lato!!!! hihi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 kwie 2007, 18:56

Bede mama nie martw tak jak pisze madziorka my tez nie mogłysmy sie doczekac a tu juz tak blisko :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 kwie 2007, 19:49

Kochane wykompcialam sie i spakowalam jestesmy gotowi do wyjazdu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zegnam sie z WAMI MOJE KOCHANE do zobaczenia po powrocie :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :607: :607: :607:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 kwie 2007, 21:37

madziorka rozkow nie widzialam,a na liscie ze szpitala,mam napisane,zeby wziac kocyk...jak kiedys bylam,to widzialam,ze noworodki zabieraja w fotelikach samochodowych i kocyk wlasnie...

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

29 kwie 2007, 21:46

bede_mama tak jak piszą dziewczyny za nim się obejrzysz będziesz tulić swoje dzieciątko w ramionach.
Frydza wypoczywaj i wracaj szybko
Asiulka gratuluję pierwszych zakupów i juz cieszę się razem z tobą na jutrzejsze
Madzia kurcze jak ja ci zazdroszczę ,że teście tak rzadko do ciebie wpadają.Ta twoja teściowa to chyba coś symulowała z tą nogą , bo mogła wam chociaż przykrości nie robić i iść choć na godzinny spacer.Cóż wredna baba :ico_zly:
Madziorka widzę ,że tobie też udzielił się syndrom budowania gniazda.Szykuj tą wyprawkę , bo suwaczek ci się kurczy :-D

A ja dzisiaj spakowałam torbę do szpitala i ciuszki dla małej też.Teraz pozostaje mi tylko czkać na godzinę "0".Borys przywiózł mi wózek od teściów i jak tylko będzie ładna pogoda to go wypiorę.Muszę tylko dokupić torbę do wózka, bo z tamtej zostały tylko marne resztki :-D .Teraz to uz widać u nas w domku , że niedługo dzidziuś się urodzi.Poza tym dzwoniła moja kierowniczka ,że po macierzyńskim będę mogła wrócić na swój etat i czy chcę :ico_brawa_01: , pewnie że chcę.

Ale się nagadałam................ czas spać . :ico_papa:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 kwie 2007, 07:35

Hej Hej :030:
Mój P dzisiaj pracuje do 22 :ico_placzek: ale cóz umówiłam sie z jego kuzynka pojade do niej na herbatke i wybawie mała ma 8 miesiecy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 kwie 2007, 09:58

Witajcie,
nie mogę spać w nocy :ico_placzek: , znów obudziłam się po 3 do wc i nie spałam do 7. W ciągu dnia wcale nie śpię tylko leżę a mimo to w nocy czuję się wyspana.Zwariował mój organizm.

Madzia ja też dzisiaj jestem sama do wieczora.Borys wczoraj pojechał do Łodzi a mały jest u teściowej.Ugotuję sobie rosołek , wypiorę wózek i będę leniuchować.Nie wybieram się nigdzie bo brzusio cały czas mi twardnieje i skurcze robią się bolesne.Myślałam ,że już je załagodziłam i wczoraj nie wzięłam leków a tu okazuje się ,że jednak mi nie przeszło.Jestem ciekawa co powie moja gin bo chyba nie będzie mi kazała brać tych leków do 40 tc?Wizytę mam za tydzień.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość