Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 mar 2009, 13:26

ananke, nie przegrzewam ostatmio nawet z golymi nozkami lezy

lekarz mowil ze zejdzie do 2 mies. schodzilo ale znow sie pojawia postanowilam myc w krochmalu , bo u nas straszny kamien w wodzie i mala sucha skore ma a caly czas oliwkuje

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 mar 2009, 13:31

milutka204 pisze:ananke, nie przegrzewam ostatmio nawet z golymi nozkami lezy
:ico_noniewiem: no to już nie wiem... może na kolejną wizytę u lekarza właśnie, niech cos powie :ico_sorki:

milutka204 pisze:mala sucha skore ma a caly czas oliwkuje
ja z oliwki zrezygnowałam :ico_sorki: strasznie wysuszała Alkowi skórę, kupiłam cos takiego
http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/ ... ogId=11051
podobno na różne problemy ze skórą dzieci to najlepszy jest oliatum :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 mar 2009, 13:37

ananke pisze:
milutka204 pisze:podobno na różne problemy ze skórą dzieci to najlepszy jest oliatum :ico_sorki:

ja mam płyn Oliatum i mydełko s a super :-D

[ Dodano: 2009-03-14, 12:41 ]
ananke pisze:noo, ja też czytałam, że po 2-3 dniach zielonych kupek należy skontaktować się z lekarzem :ico_sorki: może to tylko dlatego, że w tym mleku, którym się karmi jest więcej żelaza, ale właśnie również może świadczyć o infekcji :ico_sorki:
i:

a może po tych mlekach alergicznych to sa zielone :ico_noniewiem: , musze spytac lekarki we srode , bo wtedy przyjmuje zdrowe dzieci, moze bedzie trzeba zmienic mleko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 mar 2009, 14:22

ja kapie cały czas w oilatum i tez nic nie pomaga

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 mar 2009, 14:26

milutka204 pisze:ja kapie cały czas w oilatum i tez nic nie pomaga

to wybierz się jeszcze raz do lekarza

ja umyłam głowę, zrobiłam 2 prania, teraz troszkę poleniuchuje :-D , synuś u taty na kolachach drzemie :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 mar 2009, 14:47

milutka204 pisze:a caly czas oliwkuje
milutka nie smaruj oliwką, to blokuje pory w skórze. Lepiej jakimś balsamem nawilżającym.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 mar 2009, 15:26

gaga22 pisze:milutka nie smaruj oliwką, to blokuje pory w skórze. Lepiej jakimś balsamem nawilżającym.
to właśnie miałam na myśli pisząc, że my nie używamy oliwki :ico_sorki: ale goniło mnie do dziecka :-)

moje szczęście najmłodsze zrobiło kupkę :ico_brawa_01: :-D ale taką mega kupkę :ico_haha_01: nie zmieściła się cała w pampka :-D :ico_sorki: no i Prezio wylądował pod prysznicem :ico_sorki: a ja wstawiłam juz pranie :-D teraz chłopcy poszli sobie na spacer, choć długo nie będą łazili, bo urywa lekko głowy :ico_olaboga:
ja miała właśnie rozwieszać poprzednie pranie i malować pazurki, ale postanowiłam w spokoju, ciszy wypić kawkę :-) no i naskrobać coś, bo czuję, że mam tyły na forum :-)

synuś u taty na kolachach drzemie :-)
moi to się wczoraj tak wyspali mniejszy na wiekszym, do tego większy zaczął chrapać a mniejszemu chyba dobrze było z tymi dźwiękami :ico_sorki: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 mar 2009, 15:56

ananke pisze:moje szczęście najmłodsze zrobiło kupkę :ico_brawa_01:
moja juz dawno sama nie robila kupy straszne ma zatwardzenia


no to oliwke odstawiamy na bok!

a sluchajcie mnie to wyglada na skaze bialkowa bo ma takie skupisko czerwonego i ma to po moim mleku jak ssie a po sztucznym nie ;/. tak bynajmniej mi sie wydaje hmmm a lekarka upiera sie ze to zejdzie w pon i tak idziemy na kontrole to pogadam z nia

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 mar 2009, 15:58

ananke pisze:moje szczęście najmłodsze zrobiło kupkę :ico_brawa_01: :-D ale taką mega kupkę :ico_haha_01: nie zmieściła się cała w pampka :-D :ico_sorki: no i Prezio wylądował pod prysznicem :ico_sorki:
mój wczoraj rano taką walnął, a do tego zrobił wielkie siku i pół tej kupy bokami wypłynęło, a że akurat leżał u mnie na kolanach, to część i na mnie wylądowała :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 mar 2009, 16:03

gaga22 pisze:
ananke pisze:moje szczęście najmłodsze zrobiło kupkę :ico_brawa_01: :-D ale taką mega kupkę :ico_haha_01: nie zmieściła się cała w pampka :-D :ico_sorki: no i Prezio wylądował pod prysznicem :ico_sorki:
mój wczoraj rano taką walnął, a do tego zrobił wielkie siku i pół tej kupy bokami wypłynęło, a że akurat leżał u mnie na kolanach, to część i na mnie wylądowała :-D


:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

milutka204 pisze:
a sluchajcie mnie to wyglada na skaze bialkowa


mnie się wydaje, że tak

u mojego synka to są takie krostki na całej twarzy, znajomej córka miała z kolei takie plamy czerwone, z szwagierki córka to miała takie plamy, takie jakby strupy

poradź się innego lekarza

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość