martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

22 cze 2011, 11:29

Hmm mój lekarz zawsze mówi tak to tak wyglada tak ma byc, wiec nawet nie dzwonie heh.Wstalam i lepiej ale niewiem co pozniej bedzie. mnie własnie tez mały strasznie dokuczał, wystawial nozki lub inne czesci ciala z boku a na przodzie sie przeciskał. Ja nie umiem tego bolu dokladnie opisac, czasem bole(klocie) a czasem hmm jakby dziecko lezalo mi na jelitach :D na dole brzucha,
a co do glodu ja miałam to cały czas wstawałam wczesnie rano z takim glodem ze az ciaglo mnie na wymioty a pusty zoladek wiec pozniej bolal od szarpania. Teraz przeszlo na ranne wstawanie do wc bo budze sie z wielkim brzuszkiem twardym jak skala az mnie pobolewa tak chce mi sie siku::)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 cze 2011, 11:41

chyba sama z ciekawosci zapytam o tego paciorkowca, ale moj lekarz nigdy, nawet w pierwszej :ico_ciezarowka: nie wspominal o tej bakterii, a nie wychodzi ona np przy jakims innym badaniu, tylko z wymazu z pochwy, jak robi cytologie to nie wykryje sie jej :ico_noniewiem:
ja coraz czesciej mam te pobolewanie jakby na okres, wiec pewnie jakies lekkie skurczyki juz mnie lapia, poza tym wiecej sluzu sie wydziela :ico_noniewiem: i hormony mi szaleja, bo na okraglo mam nerwa i wyc mi sie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 cze 2011, 11:42

Martuska mnie tez tak boli wlasnie od kilku tygodni.. na poczatku sie wystraszylam ale teraz juz wiem, ze jak pochodze albo nawet krzywo siedze czy cos to zaraz boli.. A w nocy to juz standardowo, ze wlasnie nie moge sie w lozku z boku na bok obrocic, jakby mi sie mialo zaraz rozerwac :/
Zirafka tez tak nieraz mam ze musze w nocy wstac zjesc bo az mi z glodu niedobrze!! Ale przeciez w ciagu dnia sie nie glodze, maly pochlania takie ilosci ze o matko :ico_sorki:

A Wasze dzieciaczki dalej sa takie zyciowe caly czas? Ja nie wiem kiedy moj maly spi, on mnie caaaly czas kopie, wierci sie.. Sa momenty ze sie nie rusza, ale to bardzo rzadko.. Rano wstaje - wierci sie, po poludniu to samo, ide spac - dalej sie wierci :-D Maly wariat.. No ale polozna powiedziala, ze lepiej za duzo ruchow niz za malo, wiec chyba nie ma czym sie na sile martwic..

Co do pakowania to ja juz mam prawie wszystko kupione, tylko nie spakowane.. Musze wyprac torbe do szpitala bo w schowku byla i cala zakurzona.. A w piatek jade w koncu po komode jakas i bede musiala wyprac ciuszki i je poprasowac! :ico_olaboga: I to juz chyba bedzie wszystko ehh.. A nie, jeszcze materacyk :D
Wlasnie, jaki materac macie do lozeczka? Bo ja mam lozeczko o wym 95dlx65szer i jak szukalam materaca na ebayu to sa tylko 95x65x5.. 5 to nie za cienki?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

22 cze 2011, 11:54

hej, u mnie to samo. Mały strasznie aktywny!! Od kilku dni jakoś nawet budze się w nocy i czuje pobolewania w dole brzucha. Czasami brzuszek jest twardy, napięty i kłuje mnie na samym dole. Ide siku i troche jest lżej wtedy.
Skoro wszystkie mamy to samo, to chyba tak ma być, nie? zyli wszysko OK.

Ja dzisiaj tez lepiej się czuje, zęby mnie jeszcze tak upierdliwie pobolewaja ale już nie tak, że nie mozna nic jeść.

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

22 cze 2011, 11:54

dziwne wymiary lozeczka hehe. czemu ma byc za cienki.dobry :) ja mam 6 tylko ze 120/60 .

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 cze 2011, 12:16

Martuska czemu dziwne wymiary? Myslalam ze wszystkie takie sa? :ico_noniewiem: To znaczy ja mierzylam oprocz 'ram' ile cm w srodku, jaki materac trzeba :-D Ale moze rzeczywiscie 5cm bedzie dobrze, w koncu tam na tej 'poleczce' dla niemowlaka tez jest chyba z 3cm taka gabeczka..

Beti mnie tez czasami wlasnie tak boli ze ledwo sie zwlekam z lozka a jak pojde juz siku to jest lepiej hmm :ico_noniewiem: Taki urok ciazy i malenstwa naciskajacego na pecherz :ico_sorki:

A i mialam pytac czy wiecie co tam z Malinka? Bo juz jej w sumie 3 dni nie ma :ico_noniewiem: A zostaly jej 2 tyg do porodu wiec juz mogla isc :ico_brawa_01: pozazdroscic :-D

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

22 cze 2011, 12:28

Agus,
Beti mnie tez czasami wlasnie tak boli ze ledwo sie zwlekam z lozka
no dokładnie !! że nie wiem jak sie podnieść, bo bokiem ciagnie mnie dziwnie. Jak juz uda mi sie usiąść na łózku to znou cięzko mi wstac, bo boli mnie i kłuje w środku w pochwie. Mam wrażenie jak by mi mały tam raczki z nieobcietymi pazurami włożył i drapał.
A o co Wam chodzi z tymi wymiarami - o materacyk do łóżeczka?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 cze 2011, 12:50

A o co Wam chodzi z tymi wymiarami - o materacyk do łóżeczka?
Nom o materacyk.. Bo znalazlam sobie na ebayu takie materacyki do lozeczka ktore mam ale sa tylko o grubosci 5cm i sie zastanawiam czy to wystarczy?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

22 cze 2011, 13:01

Agus, wiesz co, no nie wiem czy Ci to cos pomoże. Ja mam ten chyba janbardziej standardowy (jedna strona gąbka, druga kokos) 120 bodajże na 60 cm. A grubośc tak, jak kojarzę to 8 cm (nie moge znależć centymetra, żeby dokładnie powiedzieć) 5cm grubości pewnie może być, jesli się dobrze sprzedaja na ebay. Zobacz jak schodza i jakie maja komentarze - wszystko zalezy z czego materacyk jest zrobiony?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 cze 2011, 13:17

Beti wiesz co ogladam sobie 3 aukcje i na kazdej pisze, ze materac z 'najlepszej' pianki.. I ze 'najwyzsze standardy' :ico_haha_01: Ale pewnie wszystkie takie same sa, najwyzej wezme ten kilka £ drozszy, bo przeciez to i tak jednorazowy wydatek, a moze bedzie 'najlepszy' z nich wszystkich.. No i tak wlasnie jak mowilam wczesniej to w lozeczku jest ta 'poleczka' dla niemowlaka to tam tez jest gabka chyba z 3cm ma wiec jak jeszcze doloze 5cm materacyka to chyba malemu nie powinno byc za zimno ani za twardo :ico_noniewiem: A komentarze czytalam to w sumie do wszystkich podobnie, ludzie zazwyczaj pisza tylko na temat sprzedawcy a nie produktu ale poszukam jeszcze na internecie co mowia na temat materacykow :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość