Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

29 lut 2008, 09:55

Mery - ucałuj Kornelka biedulek oj te zęby ile one napsują nerwów :ico_zly: człowiek się denerwóje że nasze skarby cierpią. Niki też mi się dziś w nocy obudziła ale dostała pić i usneła po chwili u mnie na rękach :-) i już do 7:00 spała spokojnie.
Marcin dziś późnym wieczorem wraca już nie moge się doczekać :-) szkoda że jak wróci to Niki już będzie spała - wkońcu ona też stęskniona no trudno zobaczy go jutro :-) .
Myśle co dobrego dla niego zrobić do jedzenia chyba gołąbki zrobie to napewno się ucieszy :ico_brawa_01:
życze miłego wykendu.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

29 lut 2008, 10:50

Hej

Po dwóch dobach walki z gorączką nareszcie ujrzałam na termometrze 37 stopni :ico_brawa_01:

Wpadłam na chwilę spisać Wasze maile i zaraz rozsadzę Wam skrzynki mailowe :-D


MARITTA mówisz że ciąża po ciąży to gwarancja na zdrowie????? :-) To spraw tak proszę abym znowu była w ciąży, bo mi coś nie wychodzi :ico_placzek: :-D :ico_placzek: :-D Może zaczniemy planować już ten POZNAŃ co???? Chociaż orientacyjnie sprawdźmy kto by się pisał na wyjazd :-)

MERY współczuję nocki kochana. Konrad ma jedną czwórkę a teraz wychodzi mu ostatnia dwójka na dole. To najgorsze wyrzynanie do tej pory, tym razem to nie masakra tylko rzeźnia :ico_olaboga: :ico_placzek: Wszyscy myślą że mam córcię a ja włosów nie umiem ścinać, czekam aż dorośnie do wizyty u fryzjera :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

29 lut 2008, 11:41

Hej ja też już witam :-D Nareszcie dotarłam do was od rana podczytuje tylko bo mała, mi nie daje :-) Ostatnio jakaś dziwna się zrobiła do tej 11 tylko siedzi mi na kolanach a jak tylko coś chce zrobić to zaraz jęczy i leci do mnie :ico_olaboga: Teraz ją położyłam więc mam chwile czasu, odetchnąć. Zdjęcia super, dzieciaczki takie kochane, i niezłe przedszkole tam mieliście :-D Kasiu moja bratowa ze swoim małym już była dwa razy u fyziera ( a on jest z czerwca), pierwszy raz strasznie się kręcił i go tak wygryzła ż hej a teraz już grzecznie siedział no i fajnie wygląda. Mi też mówili żebym z moją mała poszła ale jakoś mi tych mieciutkich włosków szkoda :-D Za niedługo uszka musze jej przekłuć tylko czekam aż te czapeczki zmienimy na lżejsze :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 lut 2008, 12:16

Dziewczyny, zaraziłyście mnie! Pzryznawać się która to :ico_oczko: Wczoraj mnie jakieś wstętne pzreziebienie wzięło, tylko się martwię, żeby Jasia nie zarazić! :ico_olaboga:

Maritko, jesteście niesamowici! Wyściskałabym Was!

Wczoraj była u mnie kumpela z pracy, miała wolne bo wizę załatwiała sobie, tak że miło czas spędziłyśmy :)

Edulitko ale macie fajnie z tym: co to? :) my jesteśmy zachwyceni każdym słówkiem Jasia, ostatnio gada kot kot, koj koj, a od wczoraj sie - ale jak pięknie brzmi to sie, ah
:ico_haha_01: a jakby co to? powiedział to chyba byśmy padli z zachwytu :ico_haha_01:

Kasiulko, my Jasia strzyżemy maszynką do włosów, ale Konrad ma takie piękne loki, że szkoda ich się pozbywać! Czekam z utęsknieniem na zdjęcia od Ciebie!
Bo tymi od dziewczyn jestem zachwycona, dzieciaki świetne, mamusie piękne :)
I cieszę się, że nasza Ania ciążówka do nas zajrzała :) A wiesz już KTO to będzie?

Riterko, a Ty pięknie wyglądasz, fryzurka jak u modelki! Powodzenia w pracy!

Nellu, super zdjęcia na basenie! I pomysł z tym przedszkolem przedni! Też musze sprawdzić czy w pobliżu nie ma czegoś takiego!
Nellu, czy Ty jesteś na naszej klasie? Chcę Cię mieć w swoich znajomych :ico_haha_01:

Asiu, nie dziwię Ci się, że jesteś zmęczona po 3 dniach sam na sam z Wiki...

Pewnie zapomniałam o czymś komuś napisać...

[ Dodano: 2008-02-29, 11:34 ]
obejrzałam zdjęcia od KAsi! Rewelacja! Julka wszystkich chłopaków obcałowywała :ico_haha_01: A Kasia cały czas z gołą szyją chodziła i się dziwi, że chora! Ania K też miała gołą szyję, więc też już pewnie pociagająca chodzi :ico_oczko:
Naprawdę wspaniałe spotkanie i zdjęcia! Tylko niech wysili się któraś i skomentuje jak było, jak dzieciaki, jak dziewczyny!
JA chcę do Poznania! Ile kilosów jest ode mnie do Poznania?

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

29 lut 2008, 12:48

hej
Ela prawdopodobnie będzie dziewczynka, ale wiesz jak to jest z tym usg wiec sie nie nastawiam.
Na spotkaniu było świetnie, ale ja nie jestem najlepsza w zdawaniu takich relacji wiec proponuje żeby Kasiulka to zrobiła.
Hm Ela z wawy do Poznania masz rzut beretem jakieś 320 km, ale warto jechać naprawdę i poznać laseczki.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 lut 2008, 13:06

Aniu, ja myślę, że usg się nie myli i będzie dziewczynka :)
widać, że Ci ciąża służy, bo bardzo ładnie wyglądasz, i pewnie pracujesz cały czas - tak jak przy Jasiu do ostatniej chwili - kobieto pracująca ;)
a czy ta druga ciąża jest inna od pierwszej?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 lut 2008, 13:16

Witam
Ja też dziś cierpię na bół gardła, katar :ico_zly:
Widzę że moja Wiki z tym gadaniem to daleko za waszymi dziećmi, no cóż ona jest rodzajem myśliciela :ico_oczko: indywidualistaka jedna, pewnie zacznie gadac jak ja, gdy skończy 2 latka.
Aniu trzymam kciuki za dziewuszkę :-)
Zdjęcia tez juz oblukałam, fajne dzięki
Idę sobe sprzątać, zawsze coś tam znajdę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

29 lut 2008, 13:25

nie no do ostatniej chwili to nie, myslę że tak do końca kwietnia popracuje i wrzuce na luza, no chyba że nie dam rady i wcześniej pójdę na L4.
Jeśli chodzi o ciążę to jest troszkę inaczej, z Jasiem szło w brzuch i nie bylo zachciewajek, tu idzie w każdy boczek i zdarzają się zachciewajki.
Powiem Wam tak szczerze że w domciu wiecej bym się napracowała ganiając za Jaskiem niz w pracy.
Asiu dziękuję.
Jeśli chodzi o mówienie to niestety Jasiu też jeszcze słabiutko , ale Konrad Kasiulki i Julka Gosi radzą sobie z tym nieźle.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 lut 2008, 13:25

Asiu, Wiki się wspaniale rozwija, w każdej dziedzinie chyba prowadziła, tak dużo rozumie... my zawsze troszkę w tyle jesteśmy i z gadaniem na razie też,ale zawsze wszystko nadrabiamy...więc nie martw się, bo każde dziecko ma swój rytm, ja znałam dziewczynkę która dopiero jak 3 latka skończyła zaczęła gadać...a Wiki może od razu zacznie całymi zdaniami? forum ma taki minus, że każdy porównuje swoje dzieci...

[ Dodano: 2008-02-29, 12:27 ]
Asiu widzisz te baby Ciebie też zaraziły! Co za okrutnice jakieś!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

29 lut 2008, 13:31

A to sie pochorowały laski

Elu- kuruj sie,co Cię dopadło obyś jak najszybciej wydobrzała , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jasia mówiłam, ze zacznie gadać :ico_oczko:

Edulitko- pichcisz pewnie gołąbeczki dla ukochanego podrzuc kilka bo mi sie nie chce obiadu robić :-D jakie miłe te powroty co :ico_oczko: a Kornel ma tak spuchniete dziąsło, zel nie pomaga nie wiem co mu dzisiaj dać, zeby spał :ico_noniewiem:

Kasiulka- Ja tez za bardzo włosów ścinać nie umiem ale juz trzy razy podcinałam właśnie muszę mu troche skrócić bo juz warkocza mozna robić, jak dzisiaj wstał po wczorajszej kąpieli to jak Chopin wygladał :-D :-D a z tymi zębami to przesrane Kornel dzisiaj ze złści kppał w łóżko i smokie walił o ściane przy tym jęczał aż w końcu rozryczał się na dobre nawet noszenie nie pomogło, masakra, właśnie ściagam mega pakę od Ciebie :-D to sobie poogladam,

Asiu- ja po wczorajszym sprzataniu mam dosyć, a w garderobie cała kupa prasowania czeka, jutro maja przyjść znajomi i pewnie di jutra juz chłopaki nabałaganią, żnowu od rana będe ze ścierą latać

A teraz czekam na fachowców maja przyjechać cos w kotłowni przy piecu zakładać jakiś zawór :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość