Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

18 sie 2010, 15:45

Kiara coraz czesciej gryzie mnie po sutkach, a jak ja zapiszcze to ta sie cieszy w ogole straszny gryzon
no to sobie zabawę znalazła :ico_olaboga:

Rybka ten cm jakiś dziwny był z jednej strony pokazywał 74 z drugiej coś ok 90 ale sama nie wiem, najlepiej jak go sama zmierzę :-)
synek konczy 8 lat, impreze mamy w piatek
zdrowia i radości :ico_brawa_01:
No i oficjalie jestesmy zdeklorowani,ze juz nie bedziemy miec dzieci a nieoficjalnie
my też chcemy 2 choć jakbym miała bliźniaki byłoby cudnie...za jednym razem i już :ico_oczko: mój tata jest bliźniakiem więc kto wie...

drugie będzie pewnie zaplanowane a trzecie jeśli los zadecyduje że ma być to będzie :ico_oczko:

Ja dziewczyny fioła dostanę...chodzę i rozmyślam o domu dla nas...niby jesteśmy umówieni z architektem ale kasy na dom nie mamy. Mąż twierdzi że coś trzeba robić...ale ja się napaliłam przez oglądanie tych projektów :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

18 sie 2010, 16:39

dzięki dziewczyny :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiec kto wie ,co bedzie za jakis czas dluzszy badz krotszy,jedno wiem,nawet jak bedzie wpadka,to bedziemy sie cieszyc :)
zgadza się. ja też zawsze mówiłam że chcę dwójkę dzieci, ale przecież gdyby się trzecie pojawiło tak samo mocno bym je kochała :ico_sorki:
Shiva, sliczna foteczka, widze, ze u Was lato w pelni... u nas temperatury nie przekraczaja juz 20 st. i pochmurnie co dnia. A Ty jaka szczuplusia, wrocilas pewnie do figurki sprzed ciazy.... ja brzucha juz nie odslonie, ciagle naciagam koszulke w dol, zeby nie bylo widac mojego arcybrzydkiego pociazowego brzucha...
dziś na szczęście chłodniej, bo te upały powyżej 30 stopni już wykańczały wszystkich :ico_noniewiem: A co do figurki to nie jest tak do końca, bo nadal mam +6 kg od stanu sprzed ciąży, z tym że wtedy byłam za chuda... Ale brzuszek mam nadal, z tym że się nim nie przejmuję :ico_oczko:
Kiara nadal wszystko gryzie, a szczegolnie upodobala sobie mnie...
he he he u nas to samo :-D
ja tez nie mowie nie co do 3 dziecka, i ciuszki trzymam, ja mowie ze przed 20-stka 1 dziecko bylo, przed 30-stka 2 a przed 40-stka chyba bedzie 3 :-D
bardzo mądrze wykombinowane :ico_brawa_01:
:ico_tort: synek konczy 8 lat, impreze mamy w piatek
:ico_brawa_01: dużo zdrowia i radości :-D
msciwa babeczka rosnie, taka mala a rozumie
he he he :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja kluska juz sie podciaga w lozeczku,a jak ja postawie to potrafi juz sie na nozkach troche utrzymac :ico_szoking: przy oparciu oczywiscie..ale jescze na paluchach staje.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, wielkie gratulacje
Ja dziewczyny fioła dostanę...chodzę i rozmyślam o domu dla nas...niby jesteśmy umówieni z architektem ale kasy na dom nie mamy. Mąż twierdzi że coś trzeba robić...ale ja się napaliłam przez oglądanie tych projektów :ico_placzek:
doskonale Cię rozumiem, chciałabyś mieć swój wymarzony domek. Trzymam kciuki by się Twoje marzenie ziściło :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-18, 16:44 ]
A tu fotka dosłownie sprzed godziny :-) Justynka robiąca "porządki" na półce :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 sie 2010, 16:48

.ale ja się napaliłam przez oglądanie tych projektów
oj, to trzymam kciuki, zeby znalazlo sie rozwiazanie :ico_sorki:
Justynka robiąca "porządki" na półce
ale ona juz super stoi :ico_szoking: :ico_brawa_01: silna dziewczynka, maly sportowiec Wam rosnie :-)
brzuszek mam nadal, z tym że się nim nie przejmuję
gdyby mojego brzucha bylo po prostu troche za duzo to tez bym sie nie przejmowala, bo tluszczyk mozna zrzucic, a tak...
dalej nie zamowilam poduchy do krzeselka :ico_puknij: chyba w paski wezme :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

18 sie 2010, 19:45

Helen, radze w ciapki:) nie bedzie plamek od jedzenia widac :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sie 2010, 21:27

Kiara coraz czesciej gryzie mnie po sutkach, a jak ja zapiszcze to ta sie cieszy w ogole straszny gryzon
no to sobie zabawę znalazła :ico_olaboga:
- moja tez mnie podgryza i tez sie malpa cieszy,jak mowie ała :ico_oczko:
.ale ja się napaliłam przez oglądanie tych projektów :ico_placzek:
- znam to,jeszcze jak w Trojmiescie mieszkalismy i czekalismy na kredyt,tez juz ogladalam i se napalalam :ico_sorki:
ale przecież gdyby się trzecie pojawiło tak samo mocno bym je kochała
- no pewnie :ico_brawa_01:
Justynka robiąca "porządki" na półce :ico_oczko:
- ale super :ico_szoking:

anetka - dobrze,ze ci tabletki dali,oby szybko ci to mleko zeszlo :ico_olaboga:
chyba w paski wezme :ico_noniewiem:
- ha,ha :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 sie 2010, 22:59

radze w ciapki:) nie bedzie plamek od jedzenia widac
hehe, w ciapki nie bylo :ico_oczko: wzielam w paski, a przy wyborze zwracalam wlasnie uwage na to, zeby nie trzeba bylo ciagle prac :-)
moja tez mnie podgryza i tez sie malpa cieszy,jak mowie ała
powoli boje sie dawac jej cycusia :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

19 sie 2010, 10:10

Helen, szelki planowalam i nie kupilam, juz nie tylko kręgosłup mi wysiadl ale i rece, ciagle mi dretwieja :ico_placzek: boje sie niekiedy małą brac aby mi nie spadla :ico_olaboga:
A tu fotka dosłownie sprzed godziny :-) Justynka robiąca "porządki" na półce :ico_oczko:
ale silna dziewczyna z niej :ico_brawa_01: moja nie ma szans na podniesienie sie bo ze względu na syna i jego alergie nie mamy w domu dywanow wiec ona sie slizga :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

19 sie 2010, 10:27

Witam
ja tak na szybciutko dziś tylko.Wszystko doczytałam i ....
Shiva, jestem w szoku jak zobaczyłam twoją córunię stojącą przy szafkach :ico_szoking: no moja Natuśka za szybko nie zacznie się podnosić ze względu na te paski.nie jest w stanie w nich nóżek wyprostować w kolankach tak na stojąco,więc pewnie jedynym wyjściem dla niej będzie raczkowanie,ale to chyba nawet lepiej dla jej bioderek.zobaczymy jeszcze co to będzie.

No i stawiam :ico_tort: za drugi ząbek.Wczoraj się przebił w końcu.Ale Natka nadal wkłada paluszki do buźki,wiec może niedługo u góry coś się ruszy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 sie 2010, 11:22

i rece, ciagle mi dretwieja :ico_placzek: boje sie niekiedy małą brac aby mi nie spadla
ojej, to moze krazenie masz kiepskie :ico_noniewiem:
nadal wkłada paluszki do buźki,wiec może niedługo u góry coś się ruszy
jak juz sie zaczelo z zabkami, to teraz bedzie sie co jakis czas nowy pojawial, troche sie jeszcze nasze maluchy z dziaselkami pomecza... :ico_sorki:

jak tak patrze na obrazki pokazujace ilosc zabkow u naszych dzieciakow to stwierdzam, ze moja krolewna najbardziej orginalnie wyglada, wampirzatko moje kochane :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

19 sie 2010, 12:43

hej dziewczynki,
Czy mogę się przyłączyć?
Byłam na forum brzuszkowym razem ze styczniówkami a potem jakoś straciłam kontakt z netem.
Teraz trochę Was podczytuję i postanowiłam w końcu popisać.
Dzieciaczki macie śliczne i jak rosną. Widzę też to po swoim maluszku. Co dziennie mnie czymś zaskakuje :) Wczoraj np. po raz pierwszy podszedł do piekarnika i tam się zawsze przegląda i śmieje do dzidzi a wczoraj to się podciągał i usiadł na kolanach. W szoku byłam że tak szybko mu się to udało.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość