Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

12 gru 2007, 12:30

:ico_buziaczki_big: dla Tadzia za skonczone 5 miesiaczkufff :-D i :ico_brawa_01: dla Natalii za przewroty
Mooj Kubus na razie na brzuszek sie przewraca a pozniej marudzi zeby go odwrocic na plecki bo sam nie potrafi jeszcze :-D
A u nas dzis tez paskudna pogoda az sie niec nie chce- dobrze ze Swieta sie zblizaja i wieczorkowa pora wszystko jest oswietlone i nie widac tej przygnebiajacej szarosci :ico_brawa_01:
Lece do prasowanka bo gora mi urosla ze ho ho !!! Nie znosze prasowac :ico_prasowanko: bleeee

[ Dodano: 2007-12-12, 11:31 ]
a jutro idziemy na 2 szczepioneczke -ostatnia Kubus zniosl dobrze i nie mial goraczki. Ciekawe jak bedzie teraz ???

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

12 gru 2007, 13:08

hej.
Ja wczoraj nie zapózno wróciłam bo stęskniłam sie za małą :-) ale fajnie było szkoda ze małej niewziełam bo tez była dziewczyna z dzidziusiem takim jak Vercia.Szefowa pytała kiedy wracam do pracy :ico_noniewiem: a ja ze za rok :-D
Joasiu ja dokładnie jeszcze niewiem kiedy pojae do Polski ale tez chciałabym w maju bo juz bedzie ciepło.
Basiu na parapetówe zapraszam serdecznie wszystkie lipcóweczki:ico_oczko:Obrazek

dla Tadzia

[ Dodano: 2007-12-12, 13:53 ]
widze ze nikogo niema, my byłyśmy na spacerze bo ładnie sloneczko świeci.
A teraz prasowanie robie a wieczorem fryzjerka przyjezdza :-)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 gru 2007, 14:55

hej, ja dzis dopiero teraz bo musiała dziś do urzedu pracy pojechac złozyć podpis :ico_olaboga: dzidek z maluchem został a ja myślałąm ze mi szybko zejdzie, a tu niespodzianka, bo skierowali mnie jeszcze do innego pokoju a tam się okazało ze przyjmuje moja kolezanka jeszcze z technikum, z która nie byłam w najlepszych relacjach ale naszcześice wizyta przebiegła w normalnej atmosferze :ico_haha_02: ale chca mnie wysąłć na jakiś kurs podnoszacy kwalifikacje :ico_noniewiem: wiec wybralam sobie bukieciarstwo i florystyke bo lubie sie takimi zeczami zajmowac, moze się uda cos przy okazji nauzyć, lepsze to oczywiście niż jakiś kurs spawacza :-D

Sosim brawa dla Zosi za nowy wyczyn :ico_brawa_01:

Joasiu śliczny prezencik macie pod choinka :-D , a co do kąpania to po prostu musicie się pod prysznicem kąpać :-D

Basiu brawo dla Tadzia za odwage :ico_brawa_01: , i już masz co nosić bo duzy chłopak ci rośnie, a co do rehabilitacji to ja tez uważam ze lepiej dmuchac na zimne i lepiej się iść skonsultowac niż poźniej się meczyć,
foteczki mikołajków pierwsza klasa, a Tadziu naprawde duzy mężczyzna się robi :-D
kucze trzeba się wziaśc w kupe i zorganizowac końcu to spotkanko

Basik mam nadzije ze szybciutko uporasz się z tą niedobrą siecią i do nas wrócisz :-D

Abegano super ze się wizyta u rodzinki udała a z Natali to mała podróżniczka rośnie :-D

Aga to mój ma tak samo ciach na brzuszek a później aaaaaaaaa i mamusia musi na plecki obrócic, :-D

Justynko super ze impreza się udała

:-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 gru 2007, 15:57

Hej dziewczyny :ico_oczko:

Wkońcu wpadłam, wczoraj juz nie miałam czasu nic pisać tylko kuknęłam co nowego naskrobałyście.

Byłam wczoraj w urzędzie pracy i już wszystko mam załatwione teraz tylko patrzeć jak kasa się pojawi na koncie :ico_oczko:

Basiu to masz co nosić :ico_oczko: Brawa dl Tadzia za szczepionko dzielny chłopak. A co do rehabilitacji i to mam takie samo zdanie lepiej dmuchać na zimne. No i piękne mikołajowe dzieciaczki :ico_brawa_01:

[/b]Sosim[/b] brawa dla Zosieńki za te przewroty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu super Juli wygląda przy choineczce :ico_brawa_01: No i śliczne siedzi :ico_oczko:

Basik wracaj do Nas szybciochem :ico_oczko:

Ula powiem Ci szczerze, że ja też myślałam o szkoleniu w zakresie bukieciarstwa :-D Bardzo lubie kombinować :ico_oczko:

Justynko fajnie, że wypad się udał, a na parapetówkę napewno wirtualnie wpadnę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 gru 2007, 16:12

No u mnie kasa to gdzies dopiero w połowie stycznia się pojawi na koncie, bo chyba urzedowi się trudno znimi rozstać :-D

Kinga_łódź pisze:Ula powiem Ci szczerze, że ja też myślałam o szkoleniu w zakresie bukieciarstwa Bardzo lubie kombinować

to o kinguś otwieramy jakiś biznesik :-D moze śluby bedziemy organziować :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 gru 2007, 16:39

A my znowu tu :-D :-D
Mala usnela Ula super pomysl z tym kursem ja tez uwielbiam bawic sie z kwiatami no i ich zapach :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Choc nie mam ja to sie mowi "zielonego palca" :ico_nienie:
A co do przedostatniej fotki to Juli zaczyna sie podnosic wiec daje jej 2 tyg i fotomontaz bedzie faktem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa dla Natalki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiec dziewczyny jak Justyna bedzie w maju to juz jestesmy we dwie chetne do spotkania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

12 gru 2007, 16:45

Basiu śliczny Pan Mkołaj i Pani Mikołajowa :-D

to dla Tadzia
Obrazek

Viola dzięki :ico_sorki: , kupsztalki sie uregulowaly po podaniu Diclofloru 30, a Zosia niestety jest uczulona na sok jablkowy, musze go po prostu rozcienczac, bo prażone jalbuszko jakos poszlo :ico_haha_02:
ale na ten moment jestem zdecydowana karmic mała tylko cyckiem do konca 6 miesiaca (no chyba ze bedzie glodna :-D )

Juli to śliczna pomocnica Mikołaja i pieknie już siedzi :ico_brawa_01:

Justyna to kiedy ta wirtualna parapetowka :ico_haha_01:

Ula Kinga to ja sie pisze na do biznesu bo umiem robic okolicznościowe zaproszenia

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 gru 2007, 16:47

czesc dziewczynki...
my dopiero teraz się witamy :-D ...najpierw przyszedł pan do prania dywanów, potem moja koleżanka wpadła na kawkę, potem jeszcze mój tata nas odwiedził....

Basiu
wielkie :ico_buziaczki_big: dla Tadzia z okazji 5 miesiączków i za odwagę przy szczepieniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ślicznych masz mikołajków w domku.... a Wiktoria jak podrosła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Joasiu
coś mi się wydaje, że Julii jako pierwsza z naszych maluszków zacznie biegać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: silna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ula fajny taki kursik :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, 16:49 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 gru 2007, 16:48

EEEEEEEEEEEEE a ja moge u mnie sprzedawac ikebánki i zaproszenia.Bo Niemki to guly wiec takie rzeczy robione dobrze u nas schodza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-12, 15:49 ]
Zobaczymy Violu narazie to kombinator z niej :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 gru 2007, 16:50

Ja nie mam nic przeciwko takiemu biznesikowi :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości