Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

07 kwie 2009, 15:22

olala, co do termometru do wody to masz racje a o gruszce napisalam bo wiem ze siostra uzywala

ps.ale piekna pogoda biore moja kruszynke i za godzinke jade do chorzowskiego parku na dluuugasny spacer w towarzystwie mojego K i naszego 2 psiurka

[ Dodano: 2009-04-07, 15:25 ]
patrze na ta nasza liste i wydaje sie tych rzeczy strasznie duuzo :-D od maja musze zaczac sie porzadnie rozgladac co naprawde chce bo w lipcu planuje miec wszystko juz w domku

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 kwie 2009, 15:34

betina, no, troche tego jest. Ja na szczescie mam wiekszosc rzeczy po Asi wiec mi dużo łatwiej. Ale moja lista w pierwszej ciązy była dużo dłuższa, a później sie okazało ze co druga rzecz niepotrzebna a tu starałam sie pisać to co naprawde jest potrzebne.

A, nie wpisałam na liste rożka, ale moim zdaniem w sierpniu będzie zupełnie nieprzydatny. Poza tym, mimo, ze Asia byla zimowa, to położna kazała ją owijać w kocyk, bo dużo przyjemniejszy, cieplszejszy i nie taki sztuczny jak rożki.

Ja wczoraj zaczęłam juz myślec, ze na początku czerwca chciałąbym miec juz torbe do szpitala spakowaną. Do tego druga torba dla dzidzi z rzeczami na wyjscie ze szpitala i trzecia torba dla Asi, bo będzie musiała do kogoś na kilka dni sie przenieść. Generalnie torba powinna być miesiąc wczesniej przygotowana, ale stwierdziłam ze skoro ta moja szyjka taka niepewna to na wszelki wypadek lepiej szybciej sie przygotowac.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

07 kwie 2009, 15:45

teraz porownuje moja liste z ta z pierwszej strony
brakuje mi tam jeszcze tylko nozyczek do obcinania paznokci (bezpiecznych)

[ Dodano: 2009-04-07, 15:46 ]
a i proszek do prania :ico_oczko:
i to by bylo na tyle :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

07 kwie 2009, 16:32

a ja dziś opadam z sił, to chyba przesilenie wiosenne i nieprzespana noc...Tomasz wiercił się strasznie nie dał mi spać przez 3 godziny a rano nie mogę spać i musiałam wstać koło 8. Ach , a jutro mój M idzie na operacje ciekawe ile go w tym szpitalu będą trzymać..., już za nim tęsknię...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

07 kwie 2009, 16:37

Tweety123, a co mu beda operowac? kurcze ze go tez tak przed swietami biora -ale najwazniejsze zdrowie i to by szybciutko wrocil do ciebie i Tomaszka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 kwie 2009, 17:04

Co do listy no jeszcze bym dała:
- oliwkę do ciałka
- jakieś mydełko bądź żel do kąpieli (polecam to drugie, i napewno lepiej osobno a nie żel z oliwką bo to nie to samo)
- szczoteczka do włosów dla malucha z miękkim włosiem
- i krem z duzym filtrem (bo przecież na dwór będziemy wychodzić w słoneczko)
co do gruszki to nam się przydawała dużo razy i do tej pory czasem używam jej ale słyszałam że aspirator wygodniejszy o wiele
Jeszcze apteczkę bym w niezbędne rzeczy zaopatrzyła w razie wu (odpukać)
- coś na gorączkę (zawsze musi być w domu, u nas najlepiej sprawdza się IBUFEN)
- sól fizjologiczna (do noska czy oczka)
- wit. D i K
A dla nas:
- tantum rossa (no rewelacyjnie się po tym krocze goi, można przemywać po każdej wizycie w toalecie)
i tyle jest na mojej liście przygotowanej dla Arturka, bardzo przydatna zresztą :-)

Tak poza tym to witam, ja mam w czwartek wizytę :ico_haha_02: no dwa dni jeszcze :ico_brawa_01:

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

07 kwie 2009, 18:47

izuś Monika też ładnie :-D raczej teraz rzadko dają, choć ja znam wiele Monik.
Mnie się jeszcze podoba Nina i Lidia ale mojemu M nie :ico_puknij:
betina to już sporo masz, ja jeszcze prawie nic z niej nie mam oprócz ciuszków, a jeszcze tyle do kupienia :ico_olaboga:
Jeśli chodzi o termometry to ja chyba kupię ten uniwersalny 4w1, zwykły rtęciowy też mam. A do wody nie potrzebny-łokieć wystarczy moim zdaniem

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

07 kwie 2009, 18:51

hello ja z rzeczy dla maluszka tez mam tylko ciuszki jedna buteleczke :ico_oczko: pudełeczko z chusteczkami nivea pieluszki tetrowe kilka grzechotek i to wszystko ale juz po swietach wezme sie za porzadne zakupki :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-07, 19:53 ]
a co do termometru to ja mam taki http://allegro.pl/item594949159_termome ... ar_fv.html i chyba nie bede kupowac innego

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

07 kwie 2009, 22:02

monia82, mi chodziło o to że brakuje mi tej rzeczy do listy bo ja sa,a mam tylko kosmetyki (dostałam) kilka ubranek (kupionych w ciucholandzie) fotelik pozytywke nad lozeczko i jakas zabawke(dostalam)

[ Dodano: 2009-04-07, 22:13 ]
spacerek w parku sie udal az chyba za bardzo sie dotlenilam bo na koniec zakrecilo mi sie w glowce i musialam usiasc na kilka minut
potem moj K zrobil mi pyszne kanapeczki i odwiozl do domu bo stwierdzil ze na dzis mamy z dzidziusiem dosyc chodzenia i zobaczymy sie dopiero w pt ale szybko zleci :-)

[ Dodano: 2009-04-07, 22:27 ]
i troche foteczek moich maluszkow

misie potrafią latać :-D

Obrazek

czarni potrafia skakac :ico_haha_01:


Obrazek

misio lubisio

Obrazek

i wreście razem

Obrazek

uśmiech

Obrazek

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 kwie 2009, 06:23

Witam porannie, i stawiam :ico_kawa:

ja dziś od 4.00 na nogach, mój Przemcio właśnie wyjechał na delegacje :ico_placzek: no i zostałam sama na 3 dni, wróci na świeta i znów wyjedzie :ico_placzek: no ale pieniążki dla dzidzi chce zarobić

betina, super spacerek a Daisulka jak zawsze piękna, prawdziwa dama
Dieselek też się ładnie prezentuje :ico_oczko: :ico_oczko: szczęśliwe oba pewnie żbiczki

ja wczoraj poszłam znów z Hakerem na polanke znów sie wyszalał, jak usiadłyśmy z koleżanką na ławce pod blokiem to zakopywał sie w chłodnym piachu

dziś mam usg, już się nie mogę doczekać aż zobacze serduszko no i kiedy moja kruszynka pokaze co ma miedzy nóżkami :-D :-D

wczoraj leżeliśmy sobie na łózku i Przemcio trzymał brzuszka, tak ładnie mówił do brzusia ze dostał lekkie kopniaczki od dzidzi, tak delikatne ale wyczuwalne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszył sie strasznie

już sobie nie potrafie wyobrazić jak bardzo on będzie kochał to maleństwo

[ Dodano: 2009-04-08, 06:41 ]
dziewczyny znacie jakiś dobry sposób na problemy ze spaniem?

mam psa wiec chodze z nim na wieczorne spacery i wietrzę sie z pół godziny na balkonie,
pije melise, ciepłe mleko, byłam wczoraj u lekarza i nie mogła mi przepisac nawet kropelek ziołowych

zasypaim jak dziecko o 21.00-22.00, aż nagle budze sie o 2.00 i zasnać nie umiem aż do 6.00 i tak codziennie... juz mam dośc, chodze cały dzień z bólem głowy, popołudniu nie spię bo nie umiem, próbowałam później chodzic spać np o 24.00 to wstawałam wtedy o 3.00-4.00 i do 7.00 nie mogłam spać...

ratunku :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość