leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

19 sie 2010, 12:59

hejka
geheimnis, :ico_brawa_01: za zabek Natalki :ico_oczko:

chyba wszystkie dzieciaczki juz maja zabki co?? oprocz Marcela :ico_haha_01: :ico_oczko:

Shiva super Justynka stoi :ico_szoking: :ico_brawa_01:
wampirzatko moje kochane :ico_haha_01:
:ico_brawa_01:

Patrycja.le, witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wkoncu do nas wrocilas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jakis czas temu chcialam do ciebie pisac zebys zajrzala :ico_oczko:

wklej jakies fotki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


ja mam chwile luzu, Marcel spi, mezu pojechal na grzyby
a na obiad dzisiaj frytki :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 sie 2010, 13:08

Hejka Dziewczyny, ale się rozpisałyście :ico_szoking: Postaram się poczytać co u Was póki mój malutki szaleniec śpi :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-19, 13:46 ]
Rybka, ale Zuzieńka śliczna i widać, że bardzo pogodna z niej dziewczynka :-D

Jeśli chodzi o ta moją pracę, to muszę zrezygnować z obecnej, nie mam wyjścia, bo na wychowawczym można pracować jedynie, gdy praca ta umożliwia osobistą opiekę nad dzieckiem, a niestety tak by nie było. Także mam jeszcze chwilę na zastanowienie, ale zamierzam do poniedziałku podjąć decyzję (od środy mam iść na 3-dniowe szkolenie), bo gdybym się nie zdecydowała jednak, to muszą inną osobę przyjąć.

Co do mleka krowiego, to ja kilka razy dałam jej trochę. O dziwo Wika nie zareagowała na nie źle, może ta alergia jej już przeszła, bo od jakiś 2 miesięcy daję jej ze 2 razy w tyg. jogurt i tez jest wszystko dobrze.

leona, witaj po przerwie :-) Super, że chrzciny się udały. W ogóle zdolny chłopak z Marcelka :ico_brawa_01: Chyba nie dane mi było zobaczyć jak Marcel wyglądał w garniturku, o którym piszą dziewczyny :ico_oczko: Nie wiadomo czy tylko Marcel nie ma ząbków, może jeszcze Adaś Pruedence?

anusiek, ale Twój synuś jest uroczy :ico_brawa_01: Zwłaszcza to ostatnie zdjęcie jest boskie. A faktycznie na tym zdjęciu z tatusiem wygląda na bardzo długiego :ico_szoking: Długo te bakterie się trzymają Piotrusia :ico_olaboga: Czyli Piotruś wcale nie jest taki długi, Wika w takim razie jest najdłuższa :ico_oczko: Trzymam kciuki żeby znalazło się rozwiązanie i oby szybko mógł powstać wasz wymarzony dom :ico_sorki:

Shiva, brawa za kolejny ząbek :ico_brawa_01: Cudnie wyszłyście na tym zdjęciu w Skansenie :ico_brawa_01: Super już Justynka stoi. Mam do Ciebie pytanie. Wika też próbuje stawać, coś jej tam wychodzi, ale często jak się podciąga do góry ma pozawijane stópki, nie radzi sobie z ich wyprostowaniem. Czy Justynka miała tak samo?

geheimnis, super sobie Natalka radzi z tymi paskami :ico_brawa_01: Zuch dziewczynka :-D Z tego co czytam, to tez musiałaś usunąć zdjęcia Natalki, ale na pewno jest śliczna, tak jak piszą dziewczyny :-) Dobrze, że oparzenie isę ładnie goi. Brawa za drugi ząbek :ico_brawa_01:

meg witaj po przerwie, pochwal się swoją córeczką

anetka607, wszystkiego naj dla synka z okazji urodzin :ico_brawa_01:

Helen , ja chyba też już nigdy brzucha nie odsłonię. Faktycznie Twoja Kiarcia musi wyglądać bombowo z tymi ząbkami :ico_brawa_01:

Patrycja.le, zapraszamy częściej :-D
Ostatnio zmieniony 30 sie 2010, 09:44 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 sie 2010, 14:36

Wika też próbuje stawać, coś jej tam wychodzi, ale często jak się podciąga do góry ma pozawijane stópki, nie radzi sobie z ich wyprostowaniem
Lena ma to samo...kleka juz jak sie podciagnie ale jak ja postawie to podwija paluchy. wiec jej nie stawiam poki sie nie nauczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 sie 2010, 14:41

anetka607, u nas podobnie jak u Was wszędzie są gołe panele, tylko w tym jednym miejscu jest mały dywanik. Justynka radzi sobie jakoś na tych śliskich panelach, ale najlepiej jak jej zakładam skarpetki "antypoślizgowe" :-)

geheimnis, gratulacje drugiego ząbka. Natalka jak na takie utrudnienia świetnie sobie radzi, poza tym Justynka jest od niej 1,5 miesiąca starsza, więc na wszystko przyjdzie pora :ico_sorki:

Helenmasz rację, najważniejsze jest by łatwo było to krzesełko wyczyścić :ico_sorki:
He he he - naprawdę rewelacyjny to musi być widok - taki mały wampirek :ico_brawa_01:

Patrycja.le
witamy serdecznie, pochwal się swoją pociechą. Odzywaj sie jak najczęściej :ico_sorki:
ja mam chwile luzu, Marcel spi, mezu pojechal na grzyby
my też się wybieramy, ale chyba Justynka zostanie w domu z dziadkami.
Wika też próbuje stawać, coś jej tam wychodzi, ale często jak się podciąga do góry ma pozawijane stópki, nie radzi sobie z ich wyprostowaniem. Czy Justynka miała tak samo?
było identycznie. Czasem pomagałam jej wyprostować nóżkę np. łapiąc ją pod paszki i lekko przechylając na bok by sama stopę poprawiła, z czasem się nauczyła, choć i teraz (co prawda rzadko) się to zdarza.

inia1985, ślicznie Wikunia wyszła na tych zdjęciach :ico_sorki:
Jeśli chodzi o ta moją pracę, to muszę zrezygnować z obecnej, nie mam wyjścia, bo na wychowawczym można pracować jedynie, gdy praca ta umożliwia osobistą opiekę nad dzieckiem, a niestety tak by nie było.
no to rzeczywiście masz problem, zwłaszcza że chcesz się starać o kolejne dzieciątko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

19 sie 2010, 15:03

inia1985, slicz Wikusia :) i jak fajnie sie już bawi :)
leona, miło mi że mnie jeszcze pamiętasz:)
No to się troche pochwalę :)
To moje dwa rozrabiaki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lilo

19 sie 2010, 15:10

Patrycja.le, witaj!!!! :ico_brawa_01: Też miałam pisać do ciebie ale ostatnio sama mało na ten wątek wpadam :ico_oczko:
Ale fajne chłopaki :ico_brawa_01:


Gratuluję postępów wszystkim dzieciaczkom, strasznie szybko dzieciaczki rosną :ico_sorki: A takie kruszynki były niedawno, do tych pierwszych chwil już zawsze mi się będzie tęsknić :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

19 sie 2010, 15:27

do tych pierwszych chwil już zawsze mi się będzie tęsknić
Podpisuję się pod tym również. Ciągle jestem pod wrażeniem jak ten czas szybko leci i jakie postępy maluchy potrafią zrobić w ciągu jednego dnia.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 sie 2010, 15:39

Patrycja.le, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Helen - faktycznie Kiara jak maly wampirek wyglada,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

geheimnis - brawa za drugi zabek, u nas jeszcze nie ma drugiej jedynki na dole,ale widze,ze dwojka chce wyjsc???? :ico_szoking:
to muszę zrezygnować z obecnej,
- tak mi sie wydawalao,ze nie mozna na wychowawczym pracowac :ico_olaboga:

inia1985, Wika sliczna,i tez juz ladnie do pionu idzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilo, hej :ico_brawa_01: A myslicie o 3 dziecku? Bo my zawsze mowilismy,ze dwoje a teraz juz jakos inaczej do tematu podchodzimy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

19 sie 2010, 15:51

iw_rybka, no i u nas zawsze bylo że najwyżej dwójka dzieci. A teraz to tak sobie czasem marzę żeby za parę lat (tak przed 40) jeszcze jednego berecia miec :) Wszystko się okaże :)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

19 sie 2010, 16:39

Inia super Wiki wyglada :ico_brawa_01: a jak super sie bawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
coraz zdolniejsze te nasze maluchy :ico_oczko: :ico_oczko:

Patrycja.le, sliczne chlopaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilo napisał/a:
do tych pierwszych chwil już zawsze mi się będzie tęsknić


Podpisuję się pod tym również. Ciągle jestem pod wrażeniem jak ten czas szybko leci i jakie postępy maluchy potrafią zrobić w ciągu jednego dnia.
no dokladnie :ico_olaboga: tak szybko ten czas leci :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 20 sie 2010, 10:09 przez leona, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość