Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

29 lut 2008, 14:24

..Mery sprawdzają te nasze "łobuziki" na ile moga sobie pozwolić.I teraz widzę,że jednak joachim nie taki odmieniec, bo inne dzieci w jego wieku też tak mają.Musze tu porównać niestety dla spokoju własnego.Czasem się zastanawiam,że może ja coś źle robię,że on taki buntownik i złośliwiec.ech..

budzi się właśnie..wracamy do przerwanej "rozrywki" :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 lut 2008, 14:26

no to i ja się dopiszę u nas trójki w natarciu a Jaś jakby w niego coś wstąpiło, rzuca zabawkami, krzyczy, piszczy, też gryzie się po rączkach no i najgorsze, że mnie szczypie i gryzie też, ale to jest takie urocze, że nie mogę się przestać śmiać no i jak tu go przekonać, że źle robi :-)
Mery ja fotki zapisałam w polderze i sobie obejrzałam nie lubię klikać, bo mój złom się tak żłobi, że chyba z tydzień oglądałabym te zdjęcia
Asia Jaś też zostawia sobie ślady na rączkach po ugryzieniu, może to tak regionalnie idzie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 lut 2008, 14:27

Jaś zrzucił farmę na podłogę aż się stodoła oderwała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 lut 2008, 14:27

folderze a nie polderze :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-02-29, 13:28 ]
brawo dla Jasia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 lut 2008, 14:30

Oj moja też szczypie :ico_olaboga:
Jasiu to jak pudzian, farmami rzuca :-D

A mnie wkurza jak np usiądę na chwilę, ona zauwarzy biegnie i szarpie mnie za rękaw, no to ide za nią a ona mnie olewa, ważne ze wstałam, mam zakaz siedzenia i już :ico_oczko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 lut 2008, 14:32

u nas ostatnio Jaś opanował technikę ciągnięcia za palec, jak coś chce to podchodzi do mnie i ciągnie aż za nim nie pójdę i pokazuje co chce, ale to akurat podpatrzył od Kubusia Mokuso, bo Kubuś też tak robił, sprytne te dzieci jak nie wiem co

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 lut 2008, 14:35

No moja mnie stale gdzieś ciąga właśnie w ten sam sposób, najcześciej do kuchni po coś dobrego :ico_oczko: potem pokazuje na szafki albo lodówkę, mały żarłok waży 13 kg, obecnie nie dostaje już kaszki Sinlac, bo to na masę :-)
Zaraz zupka i mam nadzieję, ze ona sę zdrzemnie bo ja mam straszną ochote poleżeć

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

29 lut 2008, 14:45

Riterko- spróbuję jak mówisz zapisać bo mój laptop ledwo dyszy zanim otworzy jedno zdjecie

Kornel ostatnio nauczył się lodówke otwierac a do szafki ze słodyczami tez idzie i sobie otwiera, kinderki uwielbia

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

29 lut 2008, 14:53

Hej Dziewczęta, postanowiłam do Was zajrzeć, bo już wieki całe mnie nie było :-)

Cieszę się, że wam się zdjęcia ze zlotu podobają :-) Było na prawdę super! Szkoda tylko, że nie mogłam tak długo zostać jak pozostałe laseczki, ale dobra i jedna noc!

Widzę, że na tapecie temat gryzienia itp. Moja Jula uwielbia szczypać, zwłaszcza jak widzi gdzieś kawałek gołego ciałka to zaraz biegnie z paluchami, szczypie i śmieje się w niebogłosy - myśli, że jak ja krzyczę "ała ała" to się świetnie bawię :ico_olaboga:

U nas wyrzynają się trójki, ale baaaardzo baaardzo powoli, może do lata wyjdą :ico_haha_01:

No to kiedy dziewczęta lecimy na Poznań? Tylko czy tam coś ciekawego jest?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 lut 2008, 15:03

Gosiu jak pojedziemy to my będziemy ciekawe :-D
a co do zębów to u nas też w zawrotnym tempie idą :ico_olaboga:
Mery Jaś też uwielbia kinderki i monte i do lodówki też się zabiera tzn do zamrażarki bo niżej
właśnie mi tu przeszkadza w pisaniu
Asia mówisz, że sinlac na masę, to chyba będę Jaśkowi dosypywać, bo bidak tylko 9,5 kg waży
Gosia zmień fotki w opisie bo Julka już doroślejsza jest :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość