Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lis 2011, 16:29

tez sie zastanawiam co te linki mialy niby do reklamy?jak ludzie maja dzielic informacje ,czyz nie po to sa wlasnie linki...nic tam kupic sie nie da :ico_haha_01: ...cos chyba wypadaloby uscislic ten regulamin :ico_noniewiem:
bezsensowne utrudnienia -moim osobistym zdaniem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lis 2011, 16:38

i ktos musi łazić i kasować, kasować i kasować, bo przecież wstawianie linków się zdarza.

Co innego jakbym chciała mieć z tego korzyść. Np. sprzedawała te working sheets i robila na tym biznes.
Ale jak wklejam bezinteresownie dla dzieci forumowych, nie tylko swoich? Może ktoś skorzysta może nie...

Tak samo kiedyś wkleilam link do darmowego filmiku w necie. Filmik fajny, godny polecenia. Minuta osiem i wywalony :ico_oczko:

[ Dodano: 18-11-2011, 18:55 ]
a, zapomniałam się "pochwalić"
otóż revenue zapomniało do mnie zadzwonić. umknęło im.
Dzisiaj się upomniałam i oddzwonili z lokalnego HMRC i w pon jadę na spotkanie.
Może WRESZCIE COŚ SIĘ RUSZY!! :ico_noniewiem:


Uff, uciekam

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lis 2011, 22:27

nooo martalka,nareszcie!!!teraz zeby tylko pchnac to szybko do przodu,koniecznie by na swieta byla kasa! :ico_noniewiem:

ja jutro bede musiala wykonac telefon bo mi skolei kasa nie doszla na konto :ico_zly:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lis 2011, 22:42

oby szybko poszło... Kol. mi mówi, że jak już ustalę swoje hasła bezpieczeństwa (bo niby po to to spotkanie), to migiem dostanę decyzję.
A na temat naszej sprawy, jej toku nic mi nie powiedzieli, bo najpierw musze tam się pokazać.
Nawet M chciał dzwonić do nich w swoim imieniu (on nie musi JESZCZE nic wyjasniać) i spytać o claim, ale powiedziałam że z naszym pechem, lepiej niech tego nie robi, bo znowu cholera wie co wyniknie :ico_haha_01:
Także jadę :D Będę musiała pojechac pociągiem z Damianem i Mileną :ico_noniewiem: co zrobić

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lis 2011, 23:08

no tak,moze niech sie maz lepiej wstrzyma zeby chociaz jedno zalatwic :ico_noniewiem:
a tak dumam ile to sie pozmienialo od tych kilku lat,my nie musielismy nigdzie jezdzic osobiscie ,hasel z nimi uzgadniac....jakos pisemnie wszystko hop ciup samo przychodzilo a teraz zobacz jak porobili :ico_noniewiem:

z dziecmi do urzedow to niezla wycieczka,powodzenia!

ja dzisiaj odebralam maye ze szkoly a pani mi mowi ze maja podejrzenia ze ma ospe :ico_noniewiem: ..ło matulu jeszcze tego nam trzeba teraz,dawek po kaszlu nie zdazylismy cofnac a juz cos nowego,ma 1 kroste na brzuchu i niby ospowa...tylko czy taka ospowa by malala po kilku godzinach ?bo szczerze?wydawala sie spora popoludniu ale teraz po kapieli jak glowka od szpilki,chyba jednak nie ospa....jutro sie pewnie okaze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lis 2011, 10:53

ciekawe czy to ospa. Jak ma wyjść więcej to dzisiaj powinno kilka wyskoczyć.


Gllizdunia, moja koleżanka mówiła, że kilka lat temu oni też (znaczy jej mąż) musiał do nich jechać hasło ustalić. Druga koleżanka o czymś takim nie słyszała wcale. także na kogo wypadnie na tego bęc :ico_haha_01:

Damian dzisiaj ma 5ty dzień antybola i kaszle nadal. Także trafiła tym antybiotkiem jak kulą w płot. Zrobię mu serię inhalacji jak zwykle miewał i przejdzie :ico_noniewiem:

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

20 lis 2011, 19:07

Witam z domu juz,

Marta moj maz tez ustalal haslo

dziewczyny czy ktoras z was zna sie na kompach, odkad sie prszeprowadzilam i przenioslam neta to skype mi nie dziala, nawet nie moge wejsc czy go otworzyc wyskakuje mi tylko ze jakis blad i skype musi zostac zamkniety, odinstalowalam i zainstalowalam na nowo i nic, kilka dni temu cos naszlo i dzialam ale tylko ten jeden raz

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 lis 2011, 23:57

no właśnie, to sobie ustalim i mam nadzieję, ze jakoś pójdzie, bo na koncie jakieś ochłapy.... jest masakra...

proszę o kciuki jutro o 10:45 :P

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 lis 2011, 00:38

mój mąż tez hasło ustalał jakieś, a ja np. już nie. nie wiem od czego to zależne, moze od tego, że WTC wpływa na jego konto nie na moje? może

bede trzymać kciukasy Martalka,

zagląam do was zawsze ale nie zawsze pisze, wybaczcie, czasem cieżko mi się w temat wbić zwłaszcza jak o szkole pisałyście sporo, ja jeszcze nie obeznana w tym, i kurde już sie boję, jezu ja sama języka dobrze nie znam a trzeba bedzie odrabiac prace z dzieckiem, i co lepsze moja córa już po angielsku zaczyna mówić, słowa pojedyńcze ale jednak, no i ucze ją wołac sisi po angielsku, bo nie chcę już jej nakladac pamperów, bo tylko na zajęcia nosi, i mówi że ją boli wtedy i nawet nie robi sisi czeka aż w domu będzie, to po co dziecko męczyć:)

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

21 lis 2011, 10:24

Elibell ja cie doskonale rozumiem, bo lada dzien mam isc zapisac wiktora do przedszkola, juz sie dopytuja kiedy przyjde, a wiadomo pojdze do przedszkola to i szybko zleci i zaraz szkola, a moj angielski tez nie jest chyba na tyle zadawalajacy zeby wiktora uczyc, no chyba ze z nim sie bede razem uczyc od przedszkola

[ Dodano: 21-11-2011, 09:26 ]
Marta no kciuk naturalnie trzymam, daj znac jak poszlo

Moze wiecie czemu skype nie otwera sie :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość