SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 paź 2011, 23:35

hej ja wpadlam na momencik widze ze o wadze rozmawiacie ja na szczescie w ogole nie wygladam jakbym byla w ciazy :ico_sorki: brzuszek plaski a waga 53kg czyli tak jak na poczatku ciazy i chiala bym by taka zostala bo przed ciaza z Hubertem mialam 45kg a tak niskiej wagi bym juz nie chiala :ico_sorki:
moje skarby spia ja ide szybko sie umyc nakarmie malego i ide spac znow jestem sama z dzieciaczkami L pojechal do braci maja cos tam do zrobienia jeszcze juz mnie dobija ta samotnosc :ico_placzek: mam nadzieje ze jak ruszy ta restauracja to sie skonczy bo chyba nie wytrzymam :ico_zly: dobranoc kochane zycze wam spokojnej i przespanej nocki :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 paź 2011, 23:44

SANDRUSIA)), zdjęcia superowe i dzieciaczki też masz fajne:) średni to ma cudowne oczeta:)

kobietki a co to ta 6 wedera jest??? piszcie, bo nie chce mi sie już po ncie szperać :ico_wstydzioch:

mój dziś nadrabia nie ma co, nawet na kąpiel go budziłam i po kąpieli zaraz znów zasnoł a ja sobie przepisy moje układam by druknąć:) zamiast też już iść spać eh teraz to mi się nie chce, już chyba ze zmęczenia mi się poprzestawiało

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 paź 2011, 08:42

witam się porannie z :ico_kawa: o ile zdązę wypić

mój syncio śpi grzecznie jeszcze w łózeczku ale już mnie cycki mrowią wiec pewnie zaraz wstanie i sie bedzie domagał cycusia :ico_haha_01: hehe

Kocura moze razem zaczniemy? :ico_sorki: razem raźniej :ico_sorki:
poprzednio dotrwałam do 27 dnia i dalje juz nie dodawałam powtórzeń bo już nie dałabym rady ale powtarzałam cały czas ten 27 dzień :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kobietki a co to ta 6 wedera jest??? piszcie, bo nie chce mi sie już po ncie szperać :ico_wstydzioch:
to jest zestaw ćwiczeń na wszystkie partie brzucha
powiem szczerze ze jest bardzo trudno do końca dotrwać ale efekty sa piorunujące :ico_brawa_01: działa naprawdę :ico_sorki: ja już trzy razy w swoim zyciu zrobiłam te szóstkę :-D
ale zakwasy i kręgosłup doskwiera, trudne te ćwiczenia ale jak sie wytrwa to można być dumnym :ico_haha_01:

wkleje wykres na pierwsza stronkę :ico_oczko:

[ Dodano: 25-10-2011, 08:44 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 paź 2011, 09:48

Doberek

a może i ja spróbuję takie ćwiczenia tyle czy ja będę miała tyle samozaparcia? no zobaczymy, ah i czas jeszcze.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 paź 2011, 09:56

a może i ja spróbuję takie ćwiczenia tyle czy ja będę miała tyle samozaparcia? no zobaczymy, ah i czas jeszcze.
hehe czas czasem, ale te ćwiczenia trzeba zrobić szybko :ico_haha_01:
jak zaczniesz cwiczyć to musisz skończyć serię bez robienia żadnej przerwy
dopiero między seriami można dychnać minutkę czy dwie
to ma być wyciskacz tłuszczu wiec trzeba zrobić go dokłądnie i ćwiczenie po cwiczeniu :ico_haha_01:

ja wiem ze to moze łatwo wygląda, 1, 2 czy 3 dzień to pestka ale później zaczynają sie schody, czym wiecej powtórzeń tym trudniej :ico_noniewiem: no ale naprawde działa jak sie robi to dokładnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 25-10-2011, 09:57 ]
dobra ja zmykam na spacerek z dziećmi :ico_oczko: odwiedzimy jeszcze pare sklepów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 paź 2011, 10:02

witam,

Iza zasypia, w dzień odpukać jest bardzo ładnie ze spaniem, zjada mleczko i śpi, w nocy jest trochę gorzej bo wieczorami ma małe kolki :ico_noniewiem: ale dostanie mleko i odkładam do łóżeczka i śpi, i są jakieś 3 pobudki w nocy, wczoraj byłam z Nią u lekarz i mała waży 4630 :ico_brawa_01:

Kod: Zaznacz cały

Kwiatunio jak tam sprawa z pokarmem twoim?
d*u*p*a :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: niby mam ale dla Izy jest to za mało i jest już niestety 3/4 na sztucznym mleku :ico_placzek: nawet to piwo wypiłam i nic z tego :ico_wstydzioch:

izuś_85, robiłam kiedyś te ćwiczenia i fakt dają w kość ale efekty też są :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 paź 2011, 10:24

No, ale niestety i ja na apetyt nie narzekam i słodkie za mną chodzi ciągle :ico_wstydzioch:
A zaraz po porodzie to wogóle apetytu nie miałam, zwłaszcza w trakcie karmienia jak pomyślałam o jedzeniu to mi niedobrze było.
Oj a jak za mną słodkie chodzi, ciągle podjadam jakieś ciastka.
A właśnie na normalne jedzenie obiady itp nie mam smaku wcale, jak zjem talerz zupy to jestem full.
juz mnie dobija ta samotnosc
Oj mnie tak samo. Kocham małą nad życie i jestem bardzo szczęśliwa że jest ale brakuje mi kontaktu z ludźmi, gdyby to było cieplej ze na polu można siedzieć cały dzień to by może inaczej było a tak to z nikim się nie widuje tyko te 4 ściany.

Kod: Zaznacz cały

Kwiatunio jak tam sprawa z pokarmem twoim?
d*u*p*a :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: niby mam ale dla Izy jest to za mało i jest już niestety 3/4 na sztucznym ]mleku :ico_placzek: nawet to piwo wypiłam i nic z tego :ico_wstydzioch:
uuuu no to szkoda. Kurde po jakiemu to jest inne co nie chcą karmić nie zależy im to maja pokarm.
wczoraj byłam z Nią u lekarz i mała waży 4630 :ico_brawa_01:
No to ładnie rośnie ładnie :)

Dajecie swoim dzieciom smoczki ? Lubia je ?

Moja dziś jak zjadła o 21:30 tak potem obudziła sie dopiero po 3 .Aż sie wystraszyłam czy wszystko z nia ok. Potem kolejna o 7 .Tak że w szoku byłam a wyspana jestem jak nie wiem co.
Teraz już ja słyszę więc zaraz pewno będzie karmienie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 paź 2011, 10:46

Dajecie swoim dzieciom smoczki ? Lubia je ?
pierwsze jakie miałam to z TT młody chwycił na moment i wypluwał, więc kupiłam taki przypominający najbardziej sutka z Aventa i co i też pluje, ma odruchy wymiotne, zassa tylko jak już bardzo płacze ale to na chwile, więc chyba bezsmokowy będzie młody

Przyjechali ocieplać dom. może oszczędzimy na gazie w zimie:)


kwiatunio ja też poważnie myślę o modyfikowanym na noc, bo w dniu ładnie młody śpi ale w nocy masakra i ja chodzę jak cień i wszystko mnie wnerwia strasznie, robię się zołzowata jak jestem niewyspana i nerwowa
SANDRUSIA)) napisał/a:
juz mnie dobija ta samotnosc

Oj mnie tak samo. Kocham małą nad życie i jestem bardzo szczęśliwa że jest ale brakuje mi kontaktu z ludźmi, gdyby to było cieplej ze na polu można siedzieć cały dzień to by może inaczej było a tak to z nikim się nie widuje tyko te 4 ściany.
mam to samo, jeszcze wszyscy tak daleko 1200 km, ostatnio jak oglądałam zdjęcia sybków mojej psiapsióły to się popłakałam, bo od małego byłyśmy razem i zawsze myślałyśmy, że będziemy ciotki dla swoich dzieci, że będą się wychowywać razem a tu du... nawet się nie znają :ico_placzek: ale to życie dziwne. Już nie mówiąc, że synek mojej siostry jest mi obcy :ico_placzek:

a tutaj nie mam za wielu znajomych takich których nazwać mogę przyjacielem:(

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 paź 2011, 11:25

witam i ja. od 7 rano Oliwka ze mna po domu chodziła i kombinowała cos w łożeczku, teraz śpi. o 14 jade odebrac mame z pracy i do piekarni pozamawiac tort i ciasta na chrzciny.

U mnie ze smoczkami tak samo, młoda miała kupione z TT i nawet go nie chce widziec zaraz wypluwa i sie krzywi, kupiłam z aventu i cycnie go 2 razy i tez pluje, lovi to samo, więc juz nie kupuje smoczków wogóle bo i tak ich nie chce. podostawałam pełno smoczków dla niej i teraz mam chyba z 8 wogóle nie uzywanych, sprezdam je na allegro.

Ale butelke z TT lubi smoczek jej pasuje, a z aventu pluje i nie chce.

Zresztą herbatki dla dzieci z rumianku i kopru to samo, krzywi się jak nie wiem, wiec ja je pije bo nie wyrzuce przecież.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 paź 2011, 12:50

U mnie ze smoczkami tak samo, młoda miała kupione z TT i nawet go nie chce widziec zaraz wypluwa
Dokładnie taka sama sytuacja jest u nas.
Jak byłam w ciąży zakupiłam jeden z TT i przydaje się u nas ale tylko wtedy gdy mała jest bardzo głodna a ja akurat się kąpie albo np chce rozmasować piersi, ale trzeba jej trzymać bo jej wypada, nie umie sobie go utrzymać z buzi.
Drugi mam z tej paczki z szpitala ale tego to już nawet nie chwyci się. Więc ja postanowiłam że nie będę jej na siłę wciskać. Pewno jak będzie większa to bardziej złapie.
Ale za to czasem widzę że sama sobie radzi i paluszka cmoka tylko że każdy na mnie hyziu że palca to źle jak dziecko ssie.
No ale co ja mam zrobić , na siłę smoka do buzi wciskać ?
Ale butelke z TT lubi smoczek jej pasuje, a z aventu pluje i nie chce.
O tak butelkę z TT od razu złapała i jej pasowało. Innych nie mam więc nie mam porównania.

U nas dziś słonecznie ale wiatr jest i sama nie wiem czy wyjść z nią czy nie. Teraz akurat śpi ale jak wstanie to sama nie wiem czy wybierać się czy nie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość